21

Re: Посібник по JavaScript

221VOLT написав:

скільки секунд цей північний полярний лис рендериться у вашому браузері?

прошу?

ви про що?

ЗІ. на стилістичні і граматичні помилки якщо вони не надто кидаються в очі я не звертаю уваги, а якщо там є логічна хиба, неправильний приклад коду тощо, то це вже серйозно.

22 Востаннє редагувалося 221VOLT (31.05.2016 23:25:21)

Re: Посібник по JavaScript

Yola написав:
221VOLT написав:

скільки секунд цей північний полярний лис рендериться у вашому браузері?

прошу?

ви про що?

ЗІ. на стилістичні і граматичні помилки якщо вони не надто кидаються в очі я не звертаю уваги, а якщо там є логічна хиба, неправильний приклад коду тощо, то це вже серйозно.

я про те, що там венегрет на одній сторінці, і він досить довго рендериться

там є і те, і інше)

Подякували: Betterthanyou1

23

Re: Посібник по JavaScript

JavaScript.укр - JavaScript довідка українською мовою.

Подякували: Betterthanyou, Сергій782

24

Re: Посібник по JavaScript

JS написав:

JavaScript.укр - JavaScript довідка українською мовою.

джаваскрипт а не JavaScript
скільки можна коверкати!! ]:->

ми про англійську говоримо, не про іспанську чи якусь іншу мову *WALL*
J - це джей
jam - "джем", а не "ям"

Подякували: Monolith, Betterthanyou2

25

Re: Посібник по JavaScript

А як українською правильно називається сорт кави, на честь якої назвали мову?

Подякували: Сергій78, Betterthanyou2

26

Re: Посібник по JavaScript

Чому така адреса сайту написано тут: JavaScript.укр/about

Щодо сорту кави то називається "Java" і пишеться  Java, але читається Java. Сорту кави Java  немає!

Подякували: Betterthanyou1

27 Востаннє редагувалося Betterthanyou (14.12.2016 15:07:48)

Re: Посібник по JavaScript

Я ніколи не пив кави Java, навіть не бачив, а от чай принцеса Java в мене є

тут так і пише Java

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/5851432cc86c1/java.png

Ваш сайт мені сподобався, як і Yola.
Тільки потрібно його доповнювати, по більше інформації

28 Востаннє редагувалося 221VOLT (14.12.2016 18:32:06)

Re: Посібник по JavaScript

JS написав:

Чому така адреса сайту написано тут: JavaScript.укр/about

Щодо сорту кави то називається "Java" і пишеться  Java, але читається Java. Сорту кави Java  немає!

ви впевнені, що саме так читається? чи не задумуючись просто перейняли спотворений переклад з ру-уа чатів?

для початку https://translate.google.com.ua/#en/uk/java натисність прослухати
по-друге - знайдіть хоч одного носія англійської, який говорить "Java"


Betterthanyou написав:

Я ніколи не пив кави Java, навіть не бачив, а от чай принцеса Java в мене є

тут так і пише Java

http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/5851432cc86c1/java.png

Ваш сайт мені сподобався, як і Yola.
Тільки потрібно його доповнювати, по більше інформації

на сайті не так вже багато інформації є(оцінюючи з головної), при тому інформація не зовсім структуризована
upd - менюшка зовсім незручна в користуванні та не відображає всіх сторінок, неінформативна і неюзабельна

при чому, при переході з головної на http://JavaScript.укр/json отримую помилку
SyntaxError: JSON.parse: unexpected character at line 1 column 1 of the JSON data
замість сторінки

на сторінці http://JavaScript.укр/object при натисненні стрілочки виконання на прикладі знизу-- отримуємо помилку --

Виникла помилка при виконанні скрипту:
ReferenceError: obj0 is not defined

цього достатньо, щоб не дивитись далі
(спочатку до ладу приводимо, потім - виставляємо на показ)
(стільки сайтів в неті є - не треба уже нічого нового придумати - лише зробити аналогічно зручним, узяти одну фішечку - ні...)

Подякували: Betterthanyou, Monolith2

29

Re: Посібник по JavaScript

Що до сорту кави то у всіх укр. і рос. мовних носіях назва сорту є "Java".
Як саме на неї кажуть англійці я особисто не знаю.

Так я з Вами згідний сайт лише почав працювати і інформації про JavaScript всієї немає, але достатньо щоб сайт працював.
Так як основи мови JavaScript описано більш  чим достатньо.

Щодо помилок визнаю вони є, це як то кажуть наш "косяк". Будем старатися виправляти і плануємо створити журнал помилок на сервері щоб отримувати від користувачів звіт про помилку.

Щодо помилок:
1) - переходив  з декількох браузерів на JavaScript.укр/json  - сторінка відкривається.
2) виправили помилку у прикладі

Дякую за критику і за виявлення помилок))

30

Re: Посібник по JavaScript

JS написав:

Що до сорту кави то у всіх укр. і рос. мовних носіях назва сорту є "Java".
Як саме на неї кажуть англійці я особисто не знаю.

Так я з Вами згідний сайт лише почав працювати і інформації про JavaScript всієї немає, але достатньо щоб сайт працював.
Так як основи мови JavaScript описано більш  чим достатньо.

Щодо помилок визнаю вони є, це як то кажуть наш "косяк". Будем старатися виправляти і плануємо створити журнал помилок на сервері щоб отримувати від користувачів звіт про помилку.

Щодо помилок:
1) - переходив  з декількох браузерів на JavaScript.укр/json  - сторінка відкривається.
2) виправили помилку у прикладі

Дякую за критику і за виявлення помилок))


http://f2.s.сайт-злодій/15iw6PWom.png
точно-точно помилки немає?
а це що таке?

жодної критики, ви ж бо написали сюди у пошуках зворотнього звязку від користувачів?
от ви його-ж-бо і отримали, зворотній звязок :)

31

Re: Посібник по JavaScript

Цікаво, а не зустрічався комусь посібник по ООП у Javascript?

Ну, так, щоб ази не викладалися, синтаксіс і т. п., а відразу про особливості ООП... ще й з прикладами наслідування, бажано кілька поліморфних класів, а також непогано було б з різними модифікаторами доступу для властивостей/методів... бо щось я у javascript'і саме оцю сферу ніяк не врублюся... ну дуже вона відрізняється від PHP і т. п. ООМП, а чую, що мені скоро може знадобитися.

32

Re: Посібник по JavaScript

Learning JavaScript Design Patterns

bvn написав:

Цікаво, а не зустрічався комусь посібник по ООП у Javascript?

Ну, так, щоб ази не викладалися, синтаксіс і т. п., а відразу про особливості ООП... ще й з прикладами наслідування, бажано кілька поліморфних класів, а також непогано було б з різними модифікаторами доступу для властивостей/методів... бо щось я у javascript'і саме оцю сферу ніяк не врублюся... ну дуже вона відрізняється від PHP і т. п. ООМП, а чую, що мені скоро може знадобитися.

Подякували: flatliner1

33

Re: Посібник по JavaScript

http://f2.s.сайт-злодій/15iw6PWom.png

за адресою JavaScript.укр/JSON сервер видає дані типу text/html, а не json які Ви парсите через інтсрументи...

В такому випадку рекомендую Вам парсити javascript.ru

Удачі Вам!

34 Востаннє редагувалося 221VOLT (16.12.2016 05:24:21)

Re: Посібник по JavaScript

JS написав:

http://f2.s.сайт-злодій/15iw6PWom.png

за адресою JavaScript.укр/JSON сервер видає дані типу text/html, а не json які Ви парсите через інтсрументи...

В такому випадку рекомендую Вам парсити javascript.ru

Удачі Вам!

ніхто нічого не парсить ніякими інструментами, ваш сайт відкривається як і будь-який інший - у новій вкладці,
у браузері фаерфокс

ніхто вам не винуватий, що у вас на сайті кривий код та криві заголовки, чи ще й щось криве, не знаю

якщо відкрити ту сторінку "ісходний код" -- перше що кидається в очі -

<a href-"/Nuber">числа</a>

і так далі...

рекомендую вам спочатку випрямити все те, що у вас є криве,
а уже потім відправляти інших людей кудись щось робити

удачі вам у випрямленні всього вашого кривого


upd.
людина яка робить сайт по js, та пише

<script language="javascript">

наче повинна знати, що такий код був застарілим уже в html4,
а специфікація стандарту html4 була описана в 99-му році
https://www.w3.org/TR/html4/
2016 - 1999 = 17
ви точно зі своїм сайтом на 17 років не запізнились?
можливо вам спочатку варто підтягнути свої знання, а уже потім поспішати навчати інших?

тим часом надворі незабаром уже 2017-й рік, а в інтернеті - давно уже html5 (а не html3 та 90-ті)

------

досить дивно є бачити як на одному українському форумі, деяка кількість людей хвастається тим, що кожен викривляє-виправляє свій куток-сайт з кусочком інфи по якомусь програмуванню...

так і кортить запитати - люди, вам що - невистачає твердості горішків -- зібратися докупи, домовитись і разом зробити один великий прекрасний крутий ресурс-портал?

все прямо як в реалі - кожен окремо і сруться, замість щоб обєднати зусилля ;D

Подякували: quez, flatliner2

35

Re: Посібник по JavaScript

так і кортить запитати - люди, вам що - невистачає твердості горішків -- зібратися докупи, домовитись і разом зробити один великий прекрасний крутий ресурс-портал?

Давайте. Я буду головним.

Подякували: 0xDADA11C7, 221VOLT2

36

Re: Посібник по JavaScript

Давайте. Я буду головним.

Висувайте програму дій.

37

Re: Посібник по JavaScript

досить дивно є бачити як на одному українському форумі, деяка кількість людей хвастається тим, що кожен викривляє-виправляє свій куток-сайт з кусочком інфи по якомусь програмуванню...

так і кортить запитати - люди, вам що - невистачає твердості горішків -- зібратися докупи, домовитись і разом зробити один великий прекрасний крутий ресурс-портал?

/*---------------------------------------*/

Зробіть... Але доки немає нічого кращого, треба дякувати тому що є. Можливо, даний сайт і не ідеальний, але принаймні він реально існує на відміну від ідеального (але неіснуючого) сайту.

38 Востаннє редагувалося 221VOLT (18.12.2016 02:00:50)

Re: Посібник по JavaScript

Сергій78 написав:

Зробіть... Але доки немає нічого кращого, треба дякувати тому що є. Можливо, даний сайт і не ідеальний, але принаймні він реально існує на відміну від ідеального (але неіснуючого) сайту.

Прихований текст

як це немає нічого кращого?
існує ряд чудових англо- та російськомовних сайтів по js , html та css (якщо не другу - то першу з цих мов програміст просто повинен знати, без англійської в програмуванні і неті - немає що робити)

і тут купа людей робить криві копії-пародії з купами помилок, при тому не вирішуючи з допомогою того сайту жодних проблем --
там немає власних думок чи статей, немає унікальних прикладів - просто копіпаста + трохи перекладу

яка з таких сайтів користь? для людей - жодної (хіба що автор качає свої скілли)

39 Востаннє редагувалося Monolith (18.12.2016 13:36:30)

Re: Посібник по JavaScript

imho - якщо людина щось сама зробила - тільки молодець. Але неважливо якого ти рівня програміст, чи унікальний твій проект чи ні, в кожному випадку треба слухати критику. Якщо ти робиш для людей, то треба вміти їх слухати.
А так я особисто тільки радий, що все більше з'являється веб-ресурсів з ІТ саме на українській мові! :)

Подякували: 221VOLT, Сергій78, 0xDADA11C73