41

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

P.Y. написав:

Якщо винагорода матиме розміри, співрозмірні з зарплатою програміста (а інакше який сенс?)...

А який сенс у тому, що хтось безкоштовно шукає собі роботу? =). А тут якщо за це ще й доплачують, то чому б цим не скористатись?

Хоча... я трохи покопався в цьому, то такої плати швидше за все, дійсно, не має сенсу робити. Виявляється така послуга (вона називається "доступ до бази професійних резюме") зараз коштує 4233.60 грн. з доступом на пів року до всіх цільових кандидатів.

Тобто якщо з наданих кандидатів за пів року буде відібрано 20 чоловік, то навіть якщо роздати їм всі ці 4000, то дістанеться кожному по 200 грн... а якщо роботодавець відбире 50 кандидатів?...

Дійсно холоста ідея.

42

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Але ж хабр доплачує найкращим своїм дописувачам, між іншим...

43

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Я б все ж ставив на створення невеликих нішевих проектів і їхню інтеграцію між собою. На мою думку українці не схильні до гігантоманії, а ті хто схильні і потрапили в українське культурне поле невдовзі все одно втратять цю властивість.

44

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Через свою амбітність я поки що не страждав, навіть навпаки - вигравав.

"Дурень думкою багатіє", "Розділяти шкуру не вбитого ведмедя", "Гігантоманія" - хоча мені по дружньому натякають на цьому, але я такого не спостерігаю сам за собою. Що справді таке є? =)

Мені все ж здається, що це більше стосується теоретиків без практики, ніж мене...

45

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

"Дурень думкою багатіє", "Розділяти шкуру не вбитого ведмедя", "Гігантоманія" - хоча мені по дружньому натякають на цьому, але я такого не спостерігаю сам за собою. Що справді таке є? =)

Трошки є =) Але я казав не про вас, а про цільову авдиторію проекту.

46

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

ktretyak
Пан 0xDADA11C7 і мені натякає на гігантоманію, але я вважаю, що якщо поставити амбіційну мету (зробити соц.мережу) то є більше шансів досягти середньої мети, ніж коли ставиш маленьку (типу сайтик з 3.5 анонімусів).
А стосовно "помічати за собою", з середини системи рідко коли видно її межі.

47

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Ніхто не в курсі, що це за сайт? http://it-ua.info/
Автор намагається повністю копіювати хабр, причому сайт працює навіть не на WP.

48

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

ktretyak написав:

Ніхто не в курсі, що це за сайт? http://it-ua.info/
Автор намагається повністю копіювати хабр, причому сайт працює навіть не на WP.

мені подобається ресурс - залишу собі в закладках.
П.С. Побачив навіть статі що мене цікавить:)

49 Востаннє редагувалося Djalin (15.12.2014 09:52:07)

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

ті ж самі статті є на хабрі, і нормальною мовою без машинного перекладу

Хоча це поведінка багом не було, але його виправили

Не довго думаючи, ми зупинили наш погляд на Долині з Кремнію, так як подій подібної тематики тут багато і є високий шанс знайти цікаві нам

ну геть нагадує Лі Во Янга

Прихований текст

Мы с другом шли в сухой и прекрасный день. Голод сосал наши кишки и другие члены. Когда мы ивидили народные достижения то возрадовались и направили наши члены в столовую совецкую. Совецкая столовая всем мила и премудра!

50

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Анатолій написав:
ktretyak написав:

Ніхто не в курсі, що це за сайт? http://it-ua.info/
Автор намагається повністю копіювати хабр, причому сайт працює навіть не на WP.

мені подобається ресурс - залишу собі в закладках.
П.С. Побачив навіть статі що мене цікавить:)

Думаю краще читати оригінал так як після парсингу переклад не завжди відповідє суті.

Подякували: Djalin1

51

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Blast написав:

Думаю краще читати оригінал так як після парсингу переклад не завжди відповідє суті.

детально сайт я не переглядав,- але прочитав правила, через що і подумав що статті оригінальні.
з сайту:

Правила
Те що на сайті «IT-Українською» заборонено:
Розміщення повністю скопійованого контенту з інших сайтів заборонено - навіть при використанні гіперпосилання на джерело. Ми за авторські матеріали.

52 Востаннє редагувалося ktretyak (16.12.2014 00:12:07)

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Хм, виявляється вже створили сайт, де реалізовано мою першу ідею, причому зовсім недавно - перші вакансії створено максимум 4 тижні назад. =)
http://careers.hashcode.ru/

Оновлено:
Тю, згадка про цей сайт є ще з 2012 року.
Тоді не зовсім зрозуміло чому, справді, перші вакансії по всім тегам 4 тижні назад. Можливо вони автоматично втрачають свою актуальність. І сам сайт якось не дуже схожий на "розвинутий".

53

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

ktretyak написав:

По мірі виникнення ідей проектів сайтів буду тут їх викладати. Хто хоче долучитись - wellcome!

Як власні напрацювання щось особисте вже почав створювати :) ?

54

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

Розпорошених напрацювань вистачає.

З числа "більш конкретного": зробив міграцію блогу з Wordpress на KohanaFramework та створив два рушія форумів - перший повністю з нуля (швидкість не гірша за PunBB), другий - на KohanaFramework (до речі мені вдалось досить просто натягнути фронтенд PunBB на свій власний форум).

Викладати щось для загального огляду, поки справа не дійшла, бо все перераховане є тренувальними та сирими зразками.

На даний момент маю, справді, дуже оригінальну ідею, як я вже і писав в даній темі. На своєму "внутрішньому форумі" записую плани стосовно неї, ставлю собі задачі, пишу про проблеми.

Хоча виявилось, що вже є сайти, типу http://careers.hashcode.ru/, які каркасні ідеї реалізували, але в порівнянні із тим, що я задумав, вони це зробили дуже слабенько. Я почитав їнього адміна (він же головний розробник), то досить цікаво міркує стосовно "як буде краще", але бачу, що зможу зробити значно краще... хоча це я говорю про бекенд. У фронтенді я поки що чайник.

Оскільки не хотілося б змарнувати свою ідею поганою реалізацією, то дуже зважено намагаюсь підійти до вибору фреймворка.

Зупинився на двох варіантах перший - Laravel 5, реліз якого обіцяють зробити в січні 2015. Але стягнувши його собі, не дуже сподобалось, що він такий великий 19,5 МБ (тобто, можливо прийдеться його довго вивчати), та не сподобалось, що Hello World у півтора рази повільніше видає, ніж це робить KohanaFramework (який до речі, зі старту важить 2,4 МБ). Хоча, здається, документація написана дуже добре. В мене з англійською не дуже, але доку Laravel читав не відриваючись...

Другий варіант - написати свій власний фреймворк. В зв'язку з чим вивчаю що зараз є найперспективнішим, пробую його собі впровадити. Власний фремворк - це добре, бо знатиму його дуже добре, але ж і не однозначно добре, бо група людей часто може значно швидше протестувати його...

Подякували: Анатолій1

55

Re: Роздаю ідеї для створення сайтів =)

А в мене є ідея написати україномовний аналог myanimelist.net anidb.net
Але з прогресивнішим дизайном, та акцентом локальний ринок. Інформація щодо українського озвучення / перекладу / заходів тощо.