21

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

щодо хмари то я наразі юзаю дропбокс та овнглоуд - останній наразі на власному сервері

22

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

Просто грошей не вистачає + привід зайнятись лінуксом)))

ставте тоді лінукс на віртуалку, та ознайомлюйтесь з тим дистрибутивом що вам сподобається, не думайте що лінукс це так просто, готовтесь до цікавого квесту, скачати, поставити, поклацати, несподобалось і дальше шукати дістрібутів.
Краще починайте вчити лінукс з консолі і ніякого Xorg, GUI і так дальше, краще зрозумієту як все працює, по собі знаю.

23

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

Хтось їсть русскає гівно, плюється, але прожовжує його їсти. 
ROSA Linux --> MagOS Linux

Які аргументи проти ROSA окрім того що над цим дистрибутивом працює команда з Росії? Комплекс меньшовартості?

24

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

По-перше (і найголвніше) в них не ТЗ, а руССкая духовність:

Почему есть Роса и Мандрива?
Роса-Для России
Мандрива-Для франции,и других стран.

По-друге ви самі розповідали про такі проблеми, про які інші користувачі лінуксів і не чули. Ну і найменшою вадою дистрибутива є невелике коло користувачів і ще менше серед них білих людей, що не дивно, зважаючи на п. 1

25

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

Писав я про занадто зв'язані пакети. І це повсюдно а не тільки ROSA Linux. І це є аргументом №1 проти ROSA Linux. Аргументом №2 проти ROSA є особиста неприязнь, а можливо і ненависть, користувача 0xDADA11C7 до іншої нації.

Почему есть Роса и Мандрива?
Роса-Для России
Мандрива-Для франции,и других стран.

Якщо саме в такій формі пишуть самі розробники дистрибутиву, то це, можливо, може бути ознакою шовінізму а може просто бути проявом якогось національного почуття.

ще менше серед них білих людей

Західний світ населяє таке ж бидло тільки бидло виховане, в силу різних причин, нормальними людьми. Як вам така думка?

26

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

Писав я про занадто зв'язані пакети. І це повсюдно а не тільки ROSA Linux.

То найдіть такий глюк для широко вживаного пакету в сучасній мейнстріймовій ОС (Дебіан, Ред Хатт, Убунту, навіть експериментальна Федора). На форумі жодного питання не піднімалося з цього приводу (окрім вас).

Аргументом №2 проти ROSA є особиста неприязнь, а можливо і ненависть, користувача 0xDADA11C7 до іншої нації.

По-перше я не вважаю їх нацією, бо для нації потрібна національна революція чи принаймні (більш-меш помітні на політичній мапі) сили, які б за неї боролися.

Західний світ населяє таке ж бидло тільки бидло виховане, в силу різних причин, нормальними людьми. Як вам така думка?

Думка цілком природня, але хибна, бо на базові речі (такі як сексуальні уподобання) виховання не впливає. Юрій Буданов (відомий військовослужбовець-некрофіл) і гомоієрархія неможливі у будь-якого європейського народу, тож не у вихованні чи розумових здібностях справа. Справа ж не в сексуальних уподобаннях Буданова, а в тому, що його вважають героєм Росії. Навіть "наші" любителі двічі несудимого після цього здаються інтелигентними гуманістами.

27

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

То найдіть такий глюк для широко вживаного пакету в сучасній мейнстріймовій ОС (Дебіан, Ред Хатт, Убунту, навіть експериментальна Федора). На форумі жодного питання не піднімалося з цього приводу (окрім вас).

Це не глюк. Це лінь або позиція така тих хто займається цим або недолік самої системи. В Linux MINT те ж саме — видалення Plymouth призводить до видалення ледь не половини системи. Ну а Fedora це взагалі пісня —  коли я сотанній раз нею користувався видалення KDE призвело до видалення всього  GNOME і ще купи важливих програм.

28 Востаннє редагувалося snenko (22.11.2014 23:04:44)

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

reverse2500 написав:

Просто грошей не вистачає + привід зайнятись лінуксом)))

ставте тоді лінукс на віртуалку, та ознайомлюйтесь з тим дистрибутивом що вам сподобається, не думайте що лінукс це так просто, готовтесь до цікавого квесту, скачати, поставити, поклацати, несподобалось і дальше шукати дістрібутів.
Краще починайте вчити лінукс з консолі і ніякого Xorg, GUI і так дальше, краще зрозумієту як все працює, по собі знаю.

це моє не перше знайомство з лінуксом. Ще колись екзамен по unix-командах вчив і на відмінно здавав. Проблема в тому, що не працював толком ніколи на лінуксі.
Нюанс в тому, що я уже ствив і пробував(убунту, опензюзя, ред хет) в різний час по різному. Фільми там подивитись, пакети покачати і проги повстанавлювати..
Прийшов час працювати на лінуксі.
Просто, туди куди я хочу йти працювати, потрібне ліцензійне ПО. Народ що побідніше, ставить те на що упав)) Воосновному це убунту

29

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

koala написав:

http://distrowatch.com/search.php
І не сперечаємося...

там грошики  требують.
Вирішив, для початку скористатить: http://www.ubuntu.com/download/alternative-downloads

30 Востаннє редагувалося snenko (22.11.2014 23:06:49)

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

Djalin написав:

щодо хмари то я наразі юзаю дропбокс та овнглоуд - останній наразі на власному сервері

))) з друпбоксом на днях якраз познайомився))) Клієнта на джаві для нього писав.
Мені він більше сподобався ніж гугл драйв - простіший у користуванні

31

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

Invader написав:

Хтось їсть русскає гівно, плюється, але прожовжує його їсти. 
ROSA Linux --> MagOS Linux

Які аргументи проти ROSA окрім того що над цим дистрибутивом працює команда з Росії? Комплекс меньшовартості?

Я впевнений, що там працюють і українські програмісти..
Просто з російським софтом можуть получитись странні штуки..
Хтозна, що там імперіалістам в бошки стукне?
А може приймуть закон і хлопці перестануть підтримувати софт за межами Россії..
Нехай все заспокоється, а там подивимось..

Фірма де я працюю ,  зараз розширюється , за рахунок клієнтів, що з російського ринку передають виконання замовлень на територію України.

32

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

Убунту має можливість ставитиcm на usb. Тому, покищо, обрав її:
http://www.ubuntu.com/download/desktop/ … on-windows

33

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

snenko ставити проги, дивитись фільм, набирати команди, це одне, а працювати з обладнанням, самою системою  це вже інше, це ще той квест, в мене наприклад лінукс чудово працював на віртуальці, LIVE-CD, LIVE-USB, а коли діло дійшло до установки, то кожен дістрібутів по своєму, після декількох установок не загружався ( OpenSUSE, Fedora), то зависав ( Ubuntu hello, баг в ноутах lenovo закрили, чи все кинуто на баг номер 1 ?) і так дальше, я одобрюю ваш вибір,

34 Востаннє редагувалося snenko (24.11.2014 10:31:14)

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

reverse2500 написав:

snenko ставити проги, дивитись фільм, набирати команди, це одне, а працювати з обладнанням, самою системою  це вже інше, це ще той квест, в мене наприклад лінукс чудово працював на віртуальці, LIVE-CD, LIVE-USB, а коли діло дійшло до установки, то кожен дістрібутів по своєму, після декількох установок не загружався ( OpenSUSE, Fedora), то зависав ( Ubuntu hello, баг в ноутах lenovo закрили, чи все кинуто на баг номер 1 ?) і так дальше, я одобрюю ваш вибір,

Я якраз перебрав всі версії убунту до 11-ї.
Ноут: core 2 duo 2x800Mz+3Gb RAM+128 Video (не встроєна)
14 -поставилось хорошо на флешку, але досить повільно працювало.
13- повільно
12(модифікація) - проблеми з дровами
11 - зараз ставлю..
Відчуваю, що з такими танцями, таки куплю собі вінт)))

35

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

Відчуваю, що з такими танцями, таки куплю собі вінт)))

думаєте це вирішить всі ваші питання ?

36 Востаннє редагувалося koala (24.11.2014 10:50:27)

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

Якщо з такими параметрами працює повільно, то проблема не у версії. В чому саме полягає це "повільно працює"? Драйвер відео який ставили?

37

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

snenko
З флешки воно й не буде швидко працювати. Вертайте назад 14.04 і не парте собі мізки.

38

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

koala написав:

Якщо з такими параметрами працює повільно, то проблема не у версії. В чому саме полягає це "повільно працює"? Драйвер відео який ставили?

ніякий. Я скачав збірку 12-ї версії і устанавлював методами образів(КЛОНУВАВ з virtualBox образ через partition magic на флешку)
http://help.ubuntu.ru/wiki/usb_lin

Зараз поставив 11-ту.
Все що в оперативці - літає.
але як починаю лазити по менюшкам операційки - тупить.

Може хтось зустрічав статейку як з таким боротись. Може, загрузити операційку в оперативу(як в life cd).
Да і флешка(16 гіг) не фонтан. Я її протестував: швидкість запису- 3,5, а зчитування - 10 мб/с. Здається, 4 клас..

у всякому випадку це не критично.
скачав відео курс по убунту. Буду освоювати.

39

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

Може хтось зустрічав статейку як з таким боротись.

12309 нє ?

40

Re: Є бажання і необхідність в найблищий час перейти на лінукс.

але як починаю лазити по менюшкам операційки - тупить.

По яких саме мень? Завантажує ті меню і все що з ними повязано — картинки, наприклад. Яке DE?

Я якраз перебрав всі версії убунту до 11-ї.
Ноут: core 2 duo 2x800Mz+3Gb RAM+128 Video (не встроєна)
14 -поставилось хорошо на флешку, але досить повільно працювало.
13- повільно
12(модифікація) - проблеми з дровами
11 - зараз ставлю..
Відчуваю, що з такими танцями, таки куплю собі вінт)))

Не однією Ubuntu єдиною. Треба дивитися які запущені процеси скільки ресурсів використовують.