61

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

dazzlingcoils написав:

//uvape.pro/... набираю массу

Вже виділили гроші на штраф за відсутність версії державною мовою? Не кажучи вже про те, щоб нею сайт відкривався за замовченням.

Подякували: FakiNyan, koala, leofun01, ostap34PHP, dot5

62

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

Дякую за каталоги якими ви поділились не всі звісно що робочі але для свого сайту https://atomtravel.com.ua/ хоть щось.

63

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

mr.zetvan написав:

Дякую за каталоги якими ви поділились не всі звісно що робочі але для свого сайту https://atomtravel.com.ua/ хоть щось.

У вас SSL злетів. Погано для SEO. Гірше, ніж навіть якби ви тут беклінк не запостили.

64

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

Створена MVP версія каталогу для збору інформації про запити власників сайтів і потрібний функціонал.
Додавання безкоштовне, але модерація проходить в ручному режимі.

https://vikto.com.ua

65 Востаннє редагувалося bebyk (19.10.2020 12:17:18)

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

dekameron написав:

Створена MVP версія каталогу для збору інформації про запити власників сайтів і потрібний функціонал.
Додавання безкоштовне, але модерація проходить в ручному режимі.

https://vikto.com.ua

Надіслав веб-сайт у каталог, відмовили, бо не сподобався «дизайн» мого сайту. Запропонували послуги веб-дизайну, скинувши недолугий приклад з дизайном зразку десь так 2010 року (шрифт треба читати зі збільшувальним склом).

Реклама як реклама, не роблять же каталоги за просто так.

Але не бачу сенсу в каталозі, де відмовляють з недотичних причин.

Подякували: leofun011

66

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

bebyk написав:

Надіслав веб-сайт у каталог, відмовили, бо не сподобався «дизайн» мого сайту. Запропонували послуги веб-дизайну, скинувши недолугий приклад з дизайном зразку десь так 2010 року.

Реклама як реклама, не роблять же каталоги за просто так.

Але не бачу сенсу в каталозі, де відмовляють з недотичних причин.

Ой які нехороші, відмовили в реєстрації сайту з дизайном зразку десь так 1990 року і запропонували оформити "мінімалізм" трохи акуратніше, за допомогою CSS.

Побажання "йти нафіг" і "всього найгіршого" прийняті.
І тобі вдалого робочого тижня!

67 Востаннє редагувалося bebyk (19.10.2020 12:50:35)

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

dekameron написав:
bebyk написав:

Надіслав веб-сайт у каталог, відмовили, бо не сподобався «дизайн» мого сайту. Запропонували послуги веб-дизайну, скинувши недолугий приклад з дизайном зразку десь так 2010 року.

Реклама як реклама, не роблять же каталоги за просто так.

Але не бачу сенсу в каталозі, де відмовляють з недотичних причин.

Ой які нехороші, відмовили в реєстрації сайту з дизайном зразку десь так 1990 року і запропонували оформити "мінімалізм" трохи акуратніше, за допомогою CSS.

Побажання "йти нафіг" і "всього найгіршого" прийняті.
І тобі вдалого робочого тижня!

Правильно, йдіть нафіг з форуму. Спамерів тут не люблять. Бо замість адекватного каталогу отримуємо рагулячу рекламу поганого дизайну.

Дизайн 1990 не має такого великого шрифту як у мене на сайті. Приглушеного чорного. Респонсивного дизайну. Мінімалізм, чистота — фіча, а не баґ.

Натомість ви скинули сайт зразка 2010 року. З міліпіздричним шрифтом, об'ємними різнокольоровими кнопками, брудним простором, відсутністю мобільної версії. Nuff said.

П.С.

Тикайте собі в анус, а не незнайомим людям.

68

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

bebyk написав:

Правильно, йдіть нафіг з форуму. Спамерів тут не люблять. Бо замість адекватного каталогу отримуємо рагулячу рекламу поганого дизайну.

Дизайн 1990 не має такого великого шрифту як у мене на сайті. Приглушеного чорного. Респонсивного дизайну. Мінімалізм, чистота — фіча, а не баґ.

Натомість ви скинули сайт зразка 2010 року. З міліпіздричним шрифтом, об'ємними різнокольоровими кнопками, брудним простором, відсутністю мобільної версії. Nuff said.

Ну не у всіх же таке відчуття прекрасного. То шрифт "міліпіздрічний" і конпки об'ємні тільки в порівнянні з власним сайтом, а так то однотонне і з шрифтом в `1rem` (якщо це щось підказує, хоча навряд)

Подякували: leofun011

69

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

Не бачу у вимогах нічого про дизайн.

70 Востаннє редагувалося bebyk (19.10.2020 13:09:15)

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

dekameron написав:
bebyk написав:

Правильно, йдіть нафіг з форуму. Спамерів тут не люблять. Бо замість адекватного каталогу отримуємо рагулячу рекламу поганого дизайну.

Дизайн 1990 не має такого великого шрифту як у мене на сайті. Приглушеного чорного. Респонсивного дизайну. Мінімалізм, чистота — фіча, а не баґ.

Натомість ви скинули сайт зразка 2010 року. З міліпіздричним шрифтом, об'ємними різнокольоровими кнопками, брудним простором, відсутністю мобільної версії. Nuff said.

Ну не у всіх же таке відчуття прекрасного. То шрифт "міліпіздрічний" і конпки об'ємні тільки в порівнянні з власним сайтом, а так то однотонне і з шрифтом в `1rem` (якщо це щось підказує, хоча навряд)

Так, не у всіх. У Dieter Rams, приміром: «Good design is as little design as possible».

Навіть за замовченням нині html дає відчутно більший шрифт.

Якщо комусь цікаво про em vs. rem, то раджу статтю REM vs EM – The Great Debate.

So, should you use rem or em? I think that’s not the right question to ask. Both rem and em has their strengths and weaknesses, and they can be used together to help you make simple, modular components!

Думаю, розмова закінчена, бо ви вже нічого посутнього пукнути не годні. Шукайте лохів без смаку і втюхуйте їм дизайн 2010 деінде.

Подякували: leofun011

71

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

koala написав:

Не бачу у вимогах нічого про дизайн.

В EULA є передостанній пункт.

72

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

koala написав:

Не бачу у вимогах нічого про дизайн.

Так, конкретно нема. Але є стандартне: «Адміністратор сайту має право редагувати, переміщувти, або видаляти з каталогу будь-які сайти без обов'язкового пояснення причин.»

І знаєте, краще б вони й справді не пояснювали. Бо показали себе рагулями.

Сайт, котрий вони мені скинули як рекламу — це укрбаш, чий дизайн певне з 2010 не оновлювався. Кожен може зайти й подивитися міліпіздричний шрифт та інші атрибути позаминулої декади вебу.

Подякували: leofun011

73

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

Dieter Rams промисловий дизайнер. Для вебу мінімалізм Лєбєдєв "гарно" робить, в нього, мабуть, і вчились.

Укрбаш скинув як приклад, перше, що прийшло в голову з менш-більш невибагливим дизайном. Бо в порівнянні з bebyx.co.ua там є хоч якесь оформлення, хай з 210, але є.

нафіг, рагулячу рекламу, пукнути не годні, собі в анус, показали себе рагулями - так, думаю, срач дискусію завершено, бо коли починаєш сперечатись з дурнем, то їх стає двоє

74 Востаннє редагувалося bebyk (19.10.2020 13:53:41)

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

dekameron написав:

Dieter Rams промисловий дизайнер. Для вебу мінімалізм Лєбєдєв "гарно" робить, в нього, мабуть, і вчились.

Укрбаш скинув як приклад, перше, що прийшло в голову з менш-більш невибагливим дизайном. Бо в порівнянні з bebyx.co.ua там є хоч якесь оформлення, хай з 210, але є.

нафіг, рагулячу рекламу, пукнути не годні, собі в анус, показали себе рагулями - так, думаю, срач дискусію завершено, бо коли починаєш сперечатись з дурнем, то їх стає двоє

Не знаю, хто такий Лєбєдєв. На щастя, знаю англійську та не сиджу в срунеті.

Мій сайт — це суміш естетики motherfuckingwebsite і Medium. Натхненний раннім вебом, але з невід'ємними рисами, що роблять дизайн (гіпертекст) придатним для сучасних користувачів: респонсивність, читабельного розміру шрифт, достатні відступи.

Це дизайн, за яким стоїть вивірена філософія, досвід і сталі погляди.

Укрбаш  — просто шмат старого лайна. Тож даремно ви не подумали, перш ніж кидати що спало на думку.

Так, про слова. Я сюди не рекламу прийшов робити, тому кажу як думаю. І мені чудово, люблю свободу. (Зрештою ви перестали мені «тикати», що добре.)

А вам, либонь, більше нічого сказати, раз чіпляєтеся до форми, оминаючи незручний вам зміст. То й валіть вже, раз аргументів не стає на дискусію. Бо направду аргументів, що відхилили мій сайт, нема. Мені похер, а от ви репутаційний слід вже трохи лишили в нас на форумі.

75

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

і що на данний момент в 2021 році дають ці каталоги? :)

76

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

Иван написав:

і що на данний момент в 2021 році дають ці каталоги? :)

Як і раніше — беклінк.

Тільки от зараз беклінки по-різному враховуються. Більше враховуються ті, які проставленні у релевантній статті природнім чином, а менше — всякі blogroll'и різного штибу.

77

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

bebyk написав:

ShiftCMS - тільки закинув сайт, і за якусь годину вже прийшов емейл, що сайт додали, супер. ДС 15, ТС 20.

Дякую, і я швиденько додав свій сайт
https://alfa-deluxe.com/

78

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

ormul1971 написав:
bebyk написав:

ShiftCMS - тільки закинув сайт, і за якусь годину вже прийшов емейл, що сайт додали, супер. ДС 15, ТС 20.

Дякую, і я швиденько додав свій сайт
https://alfa-deluxe.com/

Прихований текст

ого, яка кошерна назва сайту

79

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

Дякую за корисну інформацію, дуже допомогли, бо так важко знайти повний список !)
Реєстрував свій інтернет-магазин з продажу електросамокатів, гіробордів та іншого електротранспорту - https://pro-electro.store/ua/
Але не на всіх вдалося зареєструватись, на деяких капча не проходить а в деяких просто напросто не спрацьовує реєстрація.
Тому буду шукати далі )

80

Re: Українські каталоги, каталоги українською мовою, український каталог

Для компаній Черкас та Черкаської області пропоную додати свій сайт до довідника https://cherkasy.city/dovidnik/