21

Re: Стратегія України.

tim написав:

Прийняти закон, за яким у ВРУ наступного скликання пройдуть тільки кандидати, які наберуть 51-75 тисячу голосів виборців.
Адже реально кожен з 450 депутатів має представляти 100тисяч виборців.

Мається на увазі, що вибори будуть мажоритарними (бо важко сказати, скільки голосів отримав окремий кандидат у партійному списку)?
Ви ж розумієте, що для цього потрібна 100% явка на вибори всього дорослого населення, а самі вибори до ВР мають проходити в два-три тури мінімум, доки кандидат не набере 100% голосів. Ну або укрупнення округів, що знівелює запропоновану ідею й зробить вибори ще менш репрезентативними.

22

Re: Стратегія України.

0xDADA11C7 написав:
yarko написав:

Законопроекти про це ьули ще років з 5-10 назад, так що Каплін нічого нового не придумав

Але тоді ще не було дешевої зброї з зони АТО. Якщо зараз приймуть закон, то в багатьох людей опиняться два різновиди зброї - люстраційна і офіційна, а якщо не приймуть то лише люстраційна. Щоправда офіційна зброя зменшить потік люстраційної, отакі справи - влада щось робить лише в тому випадку, коли суспільство готове до цього і навіть готове до протистояння з владою, як от з ленінопадом було.

Якщо. Як офіційна, так і люстраційна зброя піде, в першу чергу, на зміцнення місцевої організованої злочинності (як показала історія Сашка Білого, просто ходити з автоматом, щоб вижити, недостатньо — треба ще мати перевагу в їх кількості). У російськомовних областях підвищиться ризик появи чергових «республік». Легальною це відбуватиметься чи нелегально — питання риторичне.

23

Re: Стратегія України.

P.Y. написав:
0xDADA11C7 написав:
yarko написав:

Законопроекти про це ьули ще років з 5-10 назад, так що Каплін нічого нового не придумав

Але тоді ще не було дешевої зброї з зони АТО. Якщо зараз приймуть закон, то в багатьох людей опиняться два різновиди зброї - люстраційна і офіційна, а якщо не приймуть то лише люстраційна. Щоправда офіційна зброя зменшить потік люстраційної, отакі справи - влада щось робить лише в тому випадку, коли суспільство готове до цього і навіть готове до протистояння з владою, як от з ленінопадом було.

Якщо. Як офіційна, так і люстраційна зброя піде, в першу чергу, на зміцнення місцевої організованої злочинності (як показала історія Сашка Білого, просто ходити з автоматом, щоб вижити, недостатньо — треба ще мати перевагу в їх кількості). У російськомовних областях підвищиться ризик появи чергових «республік». Легальною це відбуватиметься чи нелегально — питання риторичне.

Для організованої злочинності пошук зброї ніколи не був проблемою. А ще я хотів би подивитись на ідіота, який використає легальну зброю для злочину.

24

Re: Стратегія України.

А ще я хотів би подивитись на ідіота, який використає легальну зброю для злочину.

Що заважає організованій банді вкрасти в законослухняного громадянина його легальну зброю й використати її для злочину? Ну або ще можна прибрати/залякати свідків злочину за допомогою тієї ж легальної зброї, а якщо когось минули — прибутку від злочинної діяльності для підкупу суддів вистачить з головою.

Власне, а хіба протизаконно легально прийти в банк у балаклаві і з легальним калашем, ввічливо попросити (в ідеалі — без жодного пострілу, щоб не лишати доказів) віддати мені всю готівку, а десь за рогом перевдягтися в цивільне й піти собі додому, помахуючи калашиком та торбою з банкнотами? За носіння зброї мене затримати не мають права, а гроші — спробуй доведи, що я їх не заробив чесною працею…

25

Re: Стратегія України.

Якщо вас упіймають з торбою готівки, будьте готові відповісти на велику кількість запитань, навіть якщо поряд не було пограбованих банків. І 'заробив' не буде правильною відповіддю. А якщо ви таки винесли їх з банку, то це доведуть дуже швидко, по номерах купюр.
Вкрасти зброю можна, але це небезпечно: можна отримати кулю в лоба, можна залишити сліди і розкрити всю організацію. В купівлі чорного ствола небезпеки набагато менше (якщо постачальник зброї надійний; якщо організація купує зброю не вперше, то проблем не повинно виникнути).

26

Re: Стратегія України.

quez написав:

Якщо вас упіймають з торбою готівки, будьте готові відповісти на велику кількість запитань, навіть якщо поряд не було пограбованих банків. І 'заробив' не буде правильною відповіддю. А якщо ви таки винесли їх з банку, то це доведуть дуже швидко, по номерах купюр.
Вкрасти зброю можна, але це небезпечно: можна отримати кулю в лоба, можна залишити сліди і розкрити всю організацію. В купівлі чорного ствола небезпеки набагато менше (якщо постачальник зброї надійний; якщо організація купує зброю не вперше, то проблем не повинно виникнути).

Прихований текст

Пане Яценюче???

27

Re: Стратегія України.

І 'заробив' не буде правильною відповіддю.

«Це чесно зароблені гроші, половину з яких я чесно віддаю на забезпечення вітчизняної міліції у Вашій особі» — така відповідь зійде?

28

Re: Стратегія України.

Вкрасти зброю можна, але це небезпечно: можна отримати кулю в лоба

Це якщо законослухняний громадянин спить із автоматом під подушкою. А якщо він у нього на балконі валяється «на випадок, що хтось у квартиру вдереться»?

29

Re: Стратегія України.

От 100% не розумію чого люди бояться зброї? Але насправді в Україні проблема не з самим дозволом на купівлю і зберігання зброї. Проблема з законом про право її застосування. При наших законах нема смислу тримати автомат на балконі, бо якщо хтось вдереться до тебе до дому, а ти його недайбоже пораниш, то сядеш.

30

Re: Стратегія України.

Ukrajinci! Vykorystovujte latynsku abetky!
Schob moskaliv tipalo :)
Za 1-2 godyny chytannya zvykajesh do latynyci. Golovne moskali mozok zlamajut, jakscho sprobujut prochitaty :)

31

Re: Стратегія України.

áku z latynok vykorystovuvaty?
bo na cú temu é kil'ka pohládiv)

32 Востаннє редагувалося P.Y. (04.12.2014 22:43:13)

Re: Стратегія України.

Прихований текст

Чому не глаголицю?

Post's attachments

04.12.2014_22_40_32.png 1.34 kb, 271 downloads since 2014-12-04 

Подякували: 0xDADA11C71

33

Re: Стратегія України.

tim написав:

Ukrajinci! Vykorystovujte latynsku abetky!
Schob moskaliv tipalo :)
Za 1-2 godyny chytannya zvykajesh do latynyci. Golovne moskali mozok zlamajut, jakscho sprobujut prochitaty :)

Ja mabuţ moskaļ, bo mene tipaje vid latynyci. A švydko zvyknuty ne vyjde, bo kožen pyše svojeju latynyceju. Ta j obmežuvaty sebe zarady takoho sumnivnoho zadovolenņa jak tipanņa moskaliv jakoş ne xočeţşa.

34

Re: Стратегія України.

P.Y. написав:

Вкрасти зброю можна, але це небезпечно: можна отримати кулю в лоба

Це якщо законослухняний громадянин спить із автоматом під подушкою. А якщо він у нього на балконі валяється «на випадок, що хтось у квартиру вдереться»?

Який балкон, ви що? Тільки сейф.

35

Re: Стратегія України.

«Нашо сейф?! Від одного факту, що в мене є автомат, ніякий бандит до мене й на 20 метрів не підійде!»

36

Re: Стратегія України.

P.Y. написав:

«Нашо сейф?! Від одного факту, що в мене є автомат, ніякий бандит до мене й на 20 метрів не підійде!»

„А ще мої діти ну зовсім не мають бажання погратись у військових та сепаратистів“.
Навіть мисливську рушницю вам не продадуть, якщо у вас немає сейфу, не те що автомат.

37

Re: Стратегія України.

Ну але ж американські діти якось влаштовують час від часу стрілянину  в себе в школі?

38

Re: Стратегія України.

Влаштовують. Але якби американці тримали зброю на балконі, то влаштовували б набагато частіше. Дорослі взагалі схильні недооцінювати дітей.

39

Re: Стратегія України.

І що ви зробите бандиту? ви в нього шмальнене, а вас посадять на 15 років. Не багато людей наважиться шмальнути.

40

Re: Стратегія України.

Ну але ж американські діти якось влаштовують час від часу стрілянину  в себе в школі?

А я чув що український бандит застрелив власне дитя через необережність - барсетка впала.