21

Re: Просимо Microsoft випустити Cortana з українською мовою

Singularity написав:

Насправді воно нам не треба. Чи ви хочете щоб СБУ прослуховувало ваш телефон та скайп?

Якщо Ви вважаєте, що зараз цього не відбувається - я Вас розчарую.

Singularity написав:

А може в мастдая є вже готове і вони просто соромляться викласти.

Ага, на розробку бабла викинули і тепер соромляться =) Як дівчатко =)

22

Re: Просимо Microsoft випустити Cortana з українською мовою

Chemist-i написав:

Якщо Ви вважаєте, що зараз цього не відбувається - я Вас розчарую.
Ага, на розробку бабла викинули і тепер соромляться =) Як дівчатко =)

Ну так треба зараз приставити людину для конкретного номера що б він слухав весь трафік, а це дорого і не зручно.  Тобто це роблять для конкретних людей, а ми з вами нікому не потрібні.
А ось ця штука виводить це на новий рівень - оплатив сервери для обробки данних отримав няшу базу по який можна робити пошук. 

Ну зробити таку штуку і пропонувати її лише спецслужбам не кажучи це про масам щоб вони не хвилювалися.

23

Re: Просимо Microsoft випустити Cortana з українською мовою

Singularity написав:
Chemist-i написав:

Якщо Ви вважаєте, що зараз цього не відбувається - я Вас розчарую.
Ага, на розробку бабла викинули і тепер соромляться =) Як дівчатко =)

Ну так треба зараз приставити людину для конкретного номера що б він слухав весь трафік, а це дорого і не зручно.  Тобто це роблять для конкретних людей, а ми з вами нікому не потрібні.
А ось ця штука виводить це на новий рівень - оплатив сервери для обробки данних отримав няшу базу по який можна робити пошук. 

Ну зробити таку штуку і пропонувати її лише спецслужбам не кажучи це про масам щоб вони не хвилювалися.

Посмішили Ви мене, дякую =)

24

Re: Просимо Microsoft випустити Cortana з українською мовою

А може, СБУшники повикуповували українські розпізнавалки голосу скрізь, де вони з'явились (у т.ч., в Майкрософта), та ще й з умовою, що це ексклюзивно, і розпізнавання української мови в вільний доступ не потрапить (бо мало там хто кого прослуховувати надумає…). Як думаєте, чому голосові технології для української мови так відстають від, наприклад, чеської? :)

Подякували: Chemist-i1

25

Re: Просимо Microsoft випустити Cortana з українською мовою

Бо на чеський ринок ви не вийдете без чеської, а на український без української запросто.

Подякували: Roman-F1