21

Re: Web-розробник, sait.ua

О, а давно фірма існує?

22

Re: Web-розробник, sait.ua

можеш в портфоліо подивитись http://sait.ua/portfolio/. Певний час працювали на фрілансі :)

23 Востаннє редагувалося miroslav.chandler (04.11.2012 00:49:06)

Re: Web-розробник, sait.ua

ви оце серйозно про 4-6 тис грн, при рівні вище середнього? оО

24

Re: Web-розробник, sait.ua

Replace написав:

Ні, офіс маленький. 10-15 чоловік.
% може бути дуже великий :)

а, ну тоді поняв)

25

Re: Web-розробник, sait.ua

Patron написав:

Та і програмістів зараз не вистачає

Якось дивно що в Києві не вистачає програмістів))) А якими способами ця фірма шукає програмістів? Пробували дивитися на work.ua або jobs.ua? В мене на фірмі половина штату працює на ставці 4000 тисячі гривень і начебто задоволені або вдають, хз. Мені чомусь здається що за 6 тисяч гривень багато хто погодиться працювати навіть із програмістів рівня вище середнього.

Не знаю, я от початкуючий програміст (досвід роботи - півтора роки), CSS не знаю, PHP не знаю, CMS жодної не знаю, HTML - основи. І маю 8 штук, що для Києва кажуть навіть мало. Я вже навіть трохи хвилюватись починаю що мені вже рік ніхто зарплату не підвищував.

І так, в Києві не вистачає програмістів.

Подякували: Replace, miroslav.chandler2

26

Re: Web-розробник, sait.ua

miroslav.chandler написав:

ви оце серйозно про 4-6 тис грн, при рівні вище середнього? оО

так я серйозно це вам не США, все залежить від рівня фірми. Якщо ви супер професіонал але ваша фірма не відповідає вашому рівню то ви просто будете мати не більшу зарплатню ніж дозволяє рівень фірми. Я маю на увазі що у кожній конторі є планка вище якої ви не можете стрибнути. Не все залежить від рівня програміста.

27

Re: Web-розробник, sait.ua

І маю 8 штук

Хороша у вас робота і зарплата хороша, так що сильно не хвилюйтеся про підвищення.

28

Re: Web-розробник, sait.ua

bunyk, imho, але думаю, що для тебе 8тис. малувато. Хоча все залежить від роботи. Якщо робота цікава і не дуже напрягає, то думаю нормально. Та і інші умови потрібно враховувати: колектив, час, який витрачається на дорогу та різні бонуси :)

Re: Web-розробник, sait.ua

bunyk написав:
Patron написав:

Та і програмістів зараз не вистачає

Якось дивно що в Києві не вистачає програмістів))) А якими способами ця фірма шукає програмістів? Пробували дивитися на work.ua або jobs.ua? В мене на фірмі половина штату працює на ставці 4000 тисячі гривень і начебто задоволені або вдають, хз. Мені чомусь здається що за 6 тисяч гривень багато хто погодиться працювати навіть із програмістів рівня вище середнього.

Не знаю, я от початкуючий програміст (досвід роботи - півтора роки), CSS не знаю, PHP не знаю, CMS жодної не знаю, HTML - основи. І маю 8 штук, що для Києва кажуть навіть мало. Я вже навіть трохи хвилюватись починаю що мені вже рік ніхто зарплату не підвищував.

І так, в Києві не вистачає програмістів.

То ви що, одним html 8 штук заробляєте?

Подякували: Patron, HetmanNet2

30

Re: Web-розробник, sait.ua

bunyk написав:

Не знаю, я от початкуючий програміст (досвід роботи - півтора роки), CSS не знаю, PHP не знаю, CMS жодної не знаю, HTML - основи. І маю 8 штук, що для Києва кажуть навіть мало..

прошу вибачити за нескромне питання - а що знаєте?
а то я тільки навчаюся і ще не до кінця обрав - в яку галузь податися...

Подякували: Patron, HetmanNet2

31 Востаннє редагувалося Patron (04.11.2012 10:34:55)

Re: Web-розробник, sait.ua

Та тут не в знаннях справа, ви спробуйте відкрите веб студію і одразу платити початківцям 6-8 штук за не знання php, css, і т. д. Напевне пан bunyk працює в серйозні та крутій конторі у котрій напевне програмісти-профі отримують 20 штук, початківці - 8 штук і т.д.

32

Re: Web-розробник, sait.ua

Хороших фахівців не вистачає.

Тут 100% Я уже дотримуюсь думки що незалежно яка галузь якщо ви хороший спеціаліст попит буде завжди.
В програмуванні в першу чергу. Немає різниці київ чи львів =)

Можливо дійсно якщо є якісь задачі викидуйте на форумі і ми їх вирішимо дальше комусь приз =) Думаю після декількох задач ви зрозумієте кому більше довіряти кому менше)

Подякували: HetmanNet1

33 Востаннє редагувалося Patron (04.11.2012 12:58:23)

Re: Web-розробник, sait.ua

Хороших фахівців не вистачає.

Не погоджуся, хороших пропозицій роботи не вистачає а хороші фахівці є але вони не поспішають працювати на українців. А горе-фірмам завжди буде не вистачати програмістів, а також їм не вистачає клієнтів часто, а ще їм не вистачає грошей щоб платити зарплатню і т.д. Я колись приходив на співбесіду і мені казали що фірма працює вже багато років але зараз немає програмістів для виконання завдань, мені від таких слів ригати хочеться і послати їх подальше. Якщо не вистачає програмістів - закривайте фірму і займіться ліпленням глечиків, глини в Україні точно вистачить на всіх!!!

34

Re: Web-розробник, sait.ua

Patron написав:

Хороших фахівців не вистачає.

Не погоджуся, хороших пропозицій роботи не вистачає а хороші фахівці є але вони не поспішають працювати на українців.

Гаразд скажемо по іншому Хороших фахівців не вистачає українським компаніям =)

35

Re: Web-розробник, sait.ua

Гаразд скажемо по іншому Хороших фахівців не вистачає українським компаніям


Повністю погоджуся, але це проблема компаній а не фахівців!!!

36

Re: Web-розробник, sait.ua

ping написав:

прошу вибачити за нескромне питання - а що знаєте?
а то я тільки навчаюся і ще не до кінця обрав - в яку галузь податися...

Знаю Python, пора б вивчити ще щось, бо Python занадто простий, а все не вистачає чи то часу, чи то бажання. :(

37

Re: Web-розробник, sait.ua

funivan написав:

Хороших фахівців не вистачає.

Можливо дійсно якщо є якісь задачі викидуйте на форумі і ми їх вирішимо дальше комусь приз =) Думаю після декількох задач ви зрозумієте кому більше довіряти кому менше)

Справді гарна ідея, бо вона не лише допоможе виконувати замовлення, але приверне увагу до форума.

38

Re: Web-розробник, sait.ua

На привеликий жаль немає часу таким займатись. Та і не так вже й багато цікавого.

39

Re: Web-розробник, sait.ua

Replace написав:

На привеликий жаль немає часу таким займатись. Та і не так вже й багато цікавого.

Та хоч якісь завдання з винагородою :)

40

Re: Web-розробник, sait.ua

HetmanNet написав:
Replace написав:

На привеликий жаль немає часу таким займатись. Та і не так вже й багато цікавого.

Та хоч якісь завдання з винагородою :)

Хоч одне два ;))) як це нема цікавих)) напишіть задачу а ми оформимо її у цікавому варіанті і розвяжемо))))