21

Re: Мова програмування GO

запустити С програму так ./programc і організувати роботу з протоколом cgi + сервер + протокол передачі це не так просто. Якби все було так просто і супер швидко, то на С все б писали

22

Re: Мова програмування GO

reverse2500 написав:

Все йде на оптимізацію, а для С мови цього ніхто не робить, ну це моє особисте imho

Та оптимізація є оптимізацією віртуальних машин, а не нейтів кода, як з сями. Взагалі, в останні роки, оптимізація сішного коду досягла нечуваних висот.

reverse2500 написав:

навіть lua хочуть прискорити в cgi,

Що його прискорювати, коли існує проект LuaJIT, далі лише путній компілер з LLVM, яки завжи програватиме сям в декілька разів через складання сміття (проте перемагатиме в простоті кодингу).

23 Востаннє редагувалося HetmanNet (14.04.2015 14:40:53)

Re: Мова програмування GO

То давайте по пунктах розберемо:
1) Чи cgi-C швидше за PHP (mod_php)? За яких умов і чому.
2) Чи cgi-GO швидше за PHP та на скільки повільніше за cgi-C? За яких умов і чому.
3) Чи варто переписувати у програму що працює безперервно, а не запускається при кожному запиті? Як краще це зробити і чому?

24

Re: Мова програмування GO

Роки праці (людино*годин) + купа грошей, і бачимо, Golang нормально так зайшов.

25

Re: Мова програмування GO

Go — гівно.

26

Re: Мова програмування GO

javascriptIsLife написав:

Go — гівно.

Ти ж його навіть не пробував.

27

Re: Мова програмування GO

Для яких задач golang підходить найкраще? Розумію, що це «мова загального призначення», та все ж?..

28

Re: Мова програмування GO

P.Y. написав:

Для яких задач golang підходить найкраще?

Щоб дати відповідь на це питання, треба попробувати всі області застосуваня. На тепер, я тільки утиліти і бібліотеки пробував, мені подобається. Архітектурно там нема тих проблем, які вилазять в Java і в C#. Переваг над C++ я поки не бачу, хіба синтаксні .. Це я ще навіть вивченя основ Golang не завершив. Кажуть, його ще й в web можна користувати, але це займе часу, там поки не ясно.