101

Re: Поясніть за одруження

P.Y. написав:

Ну, це очевидно. Мені він самому зараз непотрібен, а комусь іншому — тим більше.

Добре, а що тоді може бути комусь потрібне в принципі?

тре прога, яка зваблює дівок

102 Востаннє редагувалося quez (23.12.2014 19:04:45)

Re: Поясніть за одруження

FakiNyan написав:
P.Y. написав:

Ну, це очевидно. Мені він самому зараз непотрібен, а комусь іншому — тим більше.

Добре, а що тоді може бути комусь потрібне в принципі?

тре прога, яка зваблює дівок

Вам, ліл? Дурниці.
Ну от звабили ви собі дівку, а що ви далі з нею робитемете?

103

Re: Поясніть за одруження

Це ж скільки дівок у процесі відлагодження доведеться звабити =)

Подякували: leofun011

104

Re: Поясніть за одруження

З подібних міркувань мені сподобалася вакансія "Delphi для артилерії"

105

Re: Поясніть за одруження

https://www.youtube.com/watch?v=hiYcnTWgLm0

Подякували: bunyk1

106 Востаннє редагувалося tim (29.12.2014 21:59:24)

Re: Поясніть за одруження

reverse2500 написав:

а вибудете щасливі, в кого є діти зрозуміють мене.
Далі, після одруження це любов на декілька років, потім життя, а потім привикання. Деякі не звикають і розводяться, і ідуть по тим самим сходам ( любов, життя привикання ), деякі так два три рази одружуються.

Одружуватись чи ні - особистий вибір двох людей, це просто формалізація відносин для держави, суспільства, батьків.
Сучасне покоління не робить великої різниці між церковним, цивільним та громадянським шлюбом.

В Україні цивільним шлюбом часто помилково називають вільні сімейно-статеві стосунки, що не оформлені ані церквою, ані державою. Сімейний кодекс України від 10 січня 2002 року містить вираз «жінка та чоловік, які проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою, або в будь-якому іншому шлюбі».

Впродовж останніх років в Україні слово «сім'я» поступово втрачає своє первісне значення в тому сенсі, що її створення фіксується відповідними державними актами. Сьогодні, за оцінками юристів, психологів, соціологів, чимало молодих людей, які хочуть будувати подальше життя спільно, вибирають так званий «громадянський шлюб» як передостанню сходинку до ймовірного офіційного. Ситуація довкола цього питання доволі дискусійна. Одні вважають, що недоцільно реєструвати стосунки, не поживши бодай рік у спільному помешканні на правах класичної сім'ї. І розцінюють «громадянський шлюб» як підготовку до подальшого спільного життя, як прояв особистої свободи й засіб зберегти свіжість і романтичність стосунків. Інші вважають, що громадянський шлюб породжує недовіру, нестабільність і непевність у завтрашньому дні. Іноді хлопець та дівчина навмисно обирають таку форму спільного життя як альтернативу офіційному шлюбу, демонструючи цим свою надсучасність.

http://dyvensvit.org/articles/1539.html
Поки сам не спробуєш - не зрозумієш. Тим більше, що жінки по-різному ставляться до цивільного, громадянського, церковного шлюбів.
Я вважаю, що різниці нема. Якщо Ви живете з жінкою, то вважайте це одруженням.

107

Re: Поясніть за одруження

FakiNyan написав:
P.Y. написав:

Ну, це очевидно. Мені він самому зараз непотрібен, а комусь іншому — тим більше.

Добре, а що тоді може бути комусь потрібне в принципі?

тре прога, яка зваблює дівок

В чому проблема, вмикайте режим прогера і пишіть, якщо на альфа-тесті вона принесе вона вам мільярд, може вільно замовляти футболку з написом "Я написав програму на мільярд" та в ній йти демонструвати програму дівкам.

108

Re: Поясніть за одруження

А як вонна взагалі працюватиме, ця програма? Розсилатиме спам-повідомлення типу «Кодер за викликом. Лаби, контрольні, курсові. 100₴/ніч, студенткам знижка» ? :)

109

Re: Поясніть за одруження

P.Y. написав:

А як вонна взагалі працюватиме, ця програма? Розсилатиме спам-повідомлення типу «Кодер за викликом. Лаби, контрольні, курсові. 100₴/ніч, студенткам знижка» ? :)

Деякі дівчата думають, що кодер то крута, прибуткова професія (так воно і є до речі). Достатньо всього навсього спаму на зразок "Крутий кодер шукає дівчину" і це вже має принести свої плоди.

110

Re: Поясніть за одруження

Я б не хотів би собі дівчину, яка б була зі мною чисто із-за грошей і нікому не раджу.
Тому в принципі дуже скромно себе веду (в плані грошей) на перших побаченнях і говорю про свою професію пізніше.

Подякували: tim, bunyk, leofun013

111

Re: Поясніть за одруження

Не програмістами єдиними. Є й інші добре оплачувані роботи.

112

Re: Поясніть за одруження

Добре, на що клюють розумні гарні дівчата, байдужі до грошей? І як це змоделювати?

113

Re: Поясніть за одруження

- розумні
- гарні
- байдужі до грошей

у вас як мінімум тепер теж 3 хороші риси повинно бути :)

Подякували: Chemist-i1

114

Re: Поясніть за одруження

P.Y. написав:

Добре, на що клюють розумні гарні дівчата, байдужі до грошей? І як це змоделювати?

На тупих і некрасивих. І я не жартую. Зовсім.

Подякували: P.Y.1

115

Re: Поясніть за одруження

P.Y. написав:

Добре, на що клюють розумні гарні дівчата, байдужі до грошей? І як це змоделювати?

Да на всіх вони клюють, збільшивши кількість "спроб" ви пропорційно збільшуєте вірогідність познайомитись з красивою, гарною і байдужою до грошей дівчиною.

116

Re: Поясніть за одруження

Chemist-i написав:

збільшивши кількість "спроб" ви пропорційно збільшуєте вірогідність познайомитись з красивою, гарною і байдужою до грошей дівчиною.

Отже, спам і тільки спам.

117

Re: Поясніть за одруження

Да на всіх вони клюють, збільшивши кількість "спроб" ви пропорційно збільшуєте вірогідність познайомитись з красивою, гарною і байдужою до грошей дівчиною.

Хоча вголос ви це сказати не можете, але де-факто, такими методами, ви підтверджуєте лайножерське єство мейнстриму.

118

Re: Поясніть за одруження

дівки непотрібні

119

Re: Поясніть за одруження

я то зрозумів, поки два дня підряд писав ту срану курсову, котра нікому непотрібна, як і дівки
дівка, то як курсова, вона містить багато тексту, хоча логіку мона описати на двох сторінках

120

Re: Поясніть за одруження

цитати великих людей