161

Re: Поясніть за одруження

Активної еволюції давно вже нема, мозок людини протягом останніх тисячоліть поступово редукується.
Успіх зваблення залежить переважно від ієрархічного положення конкретного самця — тобто, в ідеалі він має бути альфа-самцем, незалежно від наявності в нього популяційно-важливих ознак (як інтелект, альтруїзм чи міцне здоров'я). Якщо чмо може стати альфою природнім шляхом, то штучне виведення омега-чма в альфи нічого особливо не порушить…

162

Re: Поясніть за одруження

зробіть з мене альфа-чмо з елементами омеги, ну це щоб нічого не змінилось, але дівки вішались

163

Re: Поясніть за одруження

Створити армію ботів-шестьорок, які тобі поклонятимуться?...

164

Re: Поясніть за одруження

Ну так альфа самці тому і альфи, що вони альфи, а не тому що за прогу заплатили.

165

Re: Поясніть за одруження

P.Y. написав:

На жаль, попри окремі випадки успішного знайомства на replace, схоже, цей форум також підпадає під критерій блокування :(

Мені до вподоби ваш підхід, але стосовно реплейсу ви зробили хибний висновок. Бо познайомитися на форумі зовсім не проблема, а сам процес зваблення - не форумна справа, ми ж не свінгери якісь, щоб на людях.

Подякували: leofun011

166

Re: Поясніть за одруження

Добре, чому альфи стають альфами? Як було сказано вище, кореляція між альфовістю й корисними ознаками — мінімальна. Якщо ти розумний — ти просто ботан. Якщо ти здоровий — ти просто не інвалід. Якщо ти фізично сильний — ти просто шестьорка на службі в альфи…

167

Re: Поясніть за одруження

0xDADA11C7 написав:
P.Y. написав:

На жаль, попри окремі випадки успішного знайомства на replace, схоже, цей форум також підпадає під критерій блокування :(

Мені до вподоби ваш підхід, але стосовно реплейсу ви зробили хибний висновок. Бо познайомитися на форумі зовсім не проблема, а сам процес зваблення - не форумна справа, ми ж не свінгери якісь, щоб на людях.

Співвідношення чоловічої й жіночої частини користувачів даного форуму (особливо постійних) дає досить невелику ймовірність успішного знайомства для середньостатистичного користувача-чоловіка. Присутність практикуючих свінгерів частково вирішила б цю проблему, але і їх тут нема (не рахуючи джавістів, що використовують Swing).

А час іде…

Подякували: leofun011

168

Re: Поясніть за одруження

Альфами стають через надлишок гормонів.) Насправді людина тварина стадна. І тут важливіші не ті якості які дозволяють вижити самому. а ті які дозволяють вижити стаду і в стаді. В Україні дуже мала народжуваність на сімю. А от в АТО купа загиблих багатодітних. З одної сторони це робота ЗМІ, а з іншої це ті ж самі гормони. Гормони гонять чоловіків поширювати свій геном і ті ж гормони гонять бити пику зайдам на територію племені.
І немає значення чи людина ботан чи хто, в певний момент спермотоксікоз буде такий. що мозги полізуть через вуха. І в той момент людина стане альфасамцем. Сам бачив від людей від яких би ніколи не сподівався.

Подякували: 221VOLT1

169

Re: Поясніть за одруження

Співвідношення чоловічої й жіночої частини користувачів даного форуму (особливо постійних) дає досить невелику ймовірність успішного знайомства для середньостатистичного користувача-чоловіка. Присутність практикуючих свінгерів частково вирішила б цю проблему, але і їх тут нема (не рахуючи джавістів, що використовують Swing).

А час іде…

Навіть Анатолій познайомився з кимось, тож "середньостатистичний" користувач на форумі особа, що написала 3 повідомлення, тобото вони починаються з 3ї сторінки, а всі хто вище мають змогу познайомитися. інша справа, що не всім до смаку такі "знайомства"

170

Re: Поясніть за одруження

Краще знайомитись не через інтернет :)

171

Re: Поясніть за одруження

Реальне життя нашого уявного представника цільової аудиторії не дає йому шансів познайомитись не через інтернет :)

Подякували: leofun01, 221VOLT2

172

Re: Поясніть за одруження

Я таких не знаю. :)
У всіх є шанси познайомитись не через інтернет.

Більш того, якраз тих людей, яких ви маєте на увазі - їм знайтомитись треба не через інтернет.

Подякували: 221VOLT1

173

Re: Поясніть за одруження

до речі, у нас на айкідо 6 числа буде нова дівка, всі вони там (censored) і не цікавлять мене аж ніяк, зара взагалі не (censored) знайти важко, ну хіба що в Японії легко, от поїду до Японії, заведу друзів і буду знайомитись кожен день і балакати з різними людьми.
Ну знаєте. Просто підходите до людини, котра наче нічим не займається, дивиться по сторонам, і починаєте балакати. Типу - оха! генкі деска? і так далі, там мона про погоду заговорити навіть, і якщо людина не проти побалакати, то вона не буде відповідати одним словом, чи якось так, це відразу видно, хехехе.
Балакати просто так зовсім легко, просто верзете все підряд і розмова якось заводиться, ну якщо торкнулись теми, котра не байдужа обом людям.
А от недавно прийшов на айкідо, але трохи зарано. Ну там один чувак сидів, другий курс, але чомусь звертається до мене на Ви, ліл. І я його там порозпитував, а він як почав галдіти, оооох, я потім декілька разів пожалкував. Галдить і галдить, швидко  і не перестаючи, ліл.

Попередження, Replace: вживання нецензурних слів + пункт 3.7 після неодноразових попереджень

174 Востаннє редагувалося tim (03.01.2015 07:04:54)

Re: Поясніть за одруження

Replace написав:

- розумні
- гарні
- байдужі до грошей

Такі взагалі бувають?  :[
Гарні, розумні - ще можу повірити... В наш час залишились дівчата, жінки, які байдужі до грошей?  :o
Мабуть це дочки олігархів та доларових мільйонерів...

175 Востаннє редагувалося tim (03.01.2015 07:09:58)

Re: Поясніть за одруження

Replace написав:

Тому в принципі дуже скромно себе веду (в плані грошей) на перших побаченнях і говорю про свою професію пізніше.

в мене не спрацювало 15 років тому  :D
Деякі жінки інтуїтивно(а інтуіція розвинута добре в багатьох) відчувають чоловіків, які можуть стати багатими, або при грошах... навіть коли у Вас нема зараз великих грошей, але потенційно Ви можете їх заробити через 10-20 років...

Подякували: 221VOLT1

176 Востаннє редагувалося tim (03.01.2015 07:22:56)

Re: Поясніть за одруження

Replace написав:

Краще знайомитись не через інтернет :)

В мене є однокурсник, "за 30", Project Manager / Software Architect.
Зустрілись 2 роки тому. Шукає дівчат тільки через інтернет :) Так просто і зручно в наш час.
От 10-15 років тому було важко  *CRAZY* доводилось фізично ходити на дискотеки, свята, блукати містом.

177

Re: Поясніть за одруження

ну гаразд і як ви пропонуєте знайомитись не через інтернет, інколи питаю дорогу і то люди думають що пікапер  :D

178

Re: Поясніть за одруження

Підходите і питаєте чи не хотіла б шановна пані тра…я з вами. 9 з 10 жінок погоджуються.

Подякували: leofun01, 221VOLT2

179

Re: Поясніть за одруження

я перепрошую а Ви одружений?

180

Re: Поясніть за одруження

Ні.