21

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

Писемність - розвиває мораль людини, а недолугість соціалок разом з "примітивним" контентом - її паскудять.

22 Востаннє редагувалося quez (19.12.2014 14:02:49)

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

yarko написав:

Підмінювання реального життя зависанням в соцмережі. Це затягує не гірше за онлайн ігри.
І як уже писали вище - кращого джерела інфи для спецслужб годі знайти.

Спецслужби дізнаються про все й так. Набагато гірше те, що приватна інфа доступна практично всім бажаючим. Через півгодини після однієї партії в го я не знав хіба що адреси та номера паспорта суперниці. Щоправда, я взяв не всю інформацію з вк, а ще мені трохи пощастило. І це лякає: інформація доступна будь-кому, в т. ч. і зловмисникам.
Особисте має залишатись особистим.

А ще кожна сторінка у вк - це пам'ятник, який неможливо (або принаймні складно) знести після смерті. Можна, звісно, тримати його в пристойному вигляді, але соцмережа цьому не сприяє.

23

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

Kane написав:

Писемність - розвиває мораль людини, а недолугість соціалок разом з "примітивним" контентом - її паскудять.

Донцова дуже розвиває мораль, ага.
Не перекладайте відповідальність з людей на засоби. В соцмережах можна організовувати сусідів на прибирання дворів, наприклад.

Подякували: Djalin1

24

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

Деякі люди бізнес ведуть через соціальні мережі, шукають клієнтів на свої послуги, саморекламуються і т.д.

quez написав:

Особисте має залишатись особистим.

Яка особиста інформація має залишатись особистою? Приклад будь-ласка.

25 Востаннє редагувалося Djalin (19.12.2014 14:29:10)

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

номер соціально страхування?

Прихований текст

ваші паролі до каунтів

26

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

Chemist-i написав:

Деякі люди бізнес ведуть через соціальні мережі, шукають клієнтів на свої послуги, саморекламуються і т.д.

quez написав:

Особисте має залишатись особистим.

Яка особиста інформація має залишатись особистою? Приклад будь-ласка.

Поки я не є публічною особою, то вся. Я маю сам обирати, хто може її знати.

27

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

а тут не згоден, принаймні роботодавці, соц працівники і так далі- їм забороняти.. ну емн дивно

наприклад міліціонеру заборонити зняти ваші відбитки

28

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

Djalin написав:

а тут не згоден, принаймні роботодавці, соц працівники і так далі- їм забороняти.. ну емн дивно

наприклад міліціонеру заборонити зняти ваші відбитки

Ви ж прочитайте до кінця - я маю обирати, кому дозволяти. Людям, з якими я контактую подібним чином, немає сенсу забороняти. А от невідомо кому з інтернетів - якраз таки є.

29

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

А які саме соц.мережі не дозволяють приховувати від "необраної" частини інтернету свої персональні дані/фото/відео?

30

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

гараз ви не знайомі особисто з працівником міліції, ви пропонуєте заборонити йому вас арештовувати? - тоді можна робити будь-що. а у вашому варіанті робити так - як зазначив Chemist-i

31

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

Chemist-i написав:

А які саме соц.мережі не дозволяють приховувати від "необраної" частини інтернету свої персональні дані/фото/відео?

Еммм... Всі? На всякий випадок нагадаю, що прізвище з іменем також є персональними даними. Та й приховування досить діряве.

32

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

Djalin написав:

гараз ви не знайомі особисто з працівником міліції, ви пропонуєте заборонити йому вас арештовувати? - тоді можна робити будь-що. а у вашому варіанті робити так - як зазначив Chemist-i

Дурниці, навіть відповідати не буду. Чому ви не можете відрізнити використання даних навіть незнайомими людми в моїх інтересах від використання не в моїх інтересах?

33

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

В якості ліричного відступу:

Прихований текст

Пан quez хоче щоб персональні дані (імя та прізвище принаймні), не були доступні безкоштовно в відкритому доступі, а лише на родіоринках за чорний нал.

Подякували: Djalin1

34

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

є така штука як банк - чяк тільки ви отримаете переказ чи комусь його надішлете вашен ім'я стане відоме - і навіть без соціалок - тобто хочати штучно.. незнаю чи є сенс.

35

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

Chemist-i написав:

В якості ліричного відступу:

Прихований текст

Пан quez хоче щоб персональні дані (імя та прізвище принаймні), не були доступні безкоштовно в відкритому доступі, а лише на родіоринках за чорний нал.

Ви абсолютно правий - але лише як завдання-мінімум.

36

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

Djalin написав:

є така штука як банк - чяк тільки ви отримаете переказ чи комусь його надішлете вашен ім'я стане відоме - і навіть без соціалок - тобто хочати штучно.. незнаю чи є сенс.

quez написав:

в моїх інтересах

37 Востаннє редагувалося Djalin (19.12.2014 14:53:02)

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

ви коли були в банку?

Коли касир кричить Люба пробий івава івановича - рахунок  123456789 - це не у ваших інтересах коли хтось чує

так це сумно але це реальність у багатьох банках

38 Востаннє редагувалося quez (19.12.2014 14:55:10)

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

Djalin написав:

ви коли були в банку?

Коли касир кричить Люба пробий івава івановича - рахунок  123456789 - це не у ваших інтересах коли хтось чує

Дивний у вас банк. В моєму (коли я там був кілька років тому) ніхто нікому нічого не кричав. Та і в будь-якому разі це треба розглядати як вразливість, а не як прямий доступ.

39

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

а тут не згоден, принаймні роботодавці, соц працівники і так далі- їм забороняти.. ну емн дивно

гараз ви не знайомі особисто з працівником міліції, ви пропонуєте заборонити йому вас арештовувати?

Було б добре

40 Востаннє редагувалося Djalin (19.12.2014 14:57:30)

Re: Які недоліки мають сучасні соц. мережі?

quez написав:
Djalin написав:

ви коли були в банку?

Коли касир кричить Люба пробий івава івановича - рахунок  123456789 - це не у ваших інтересах коли хтось чує

Дивний у вас банк. В моєму (коли я там був кілька років тому) ніхто нікому нічого не кричав.

вже не мій - після цього я від нього відкараськався

0xDADA11C7 написав:

а тут не згоден, принаймні роботодавці, соц працівники і так далі- їм забороняти.. ну емн дивно

гараз ви не знайомі особисто з працівником міліції, ви пропонуєте заборонити йому вас арештовувати?

Було б добре

а що ви наробили?