21

Re: Напишу статтю "Веб-безпека" або хтось напише )

Спробую структурувати систему безпеки персонального ПК в тому об'ємі знань що в мене зараз є і довести до того рівня що буде вважатись оптимумом життєздатності системи.

До цього часу я користувався лише антивірусом Нод періодично він сам собі оновлювався і мені цього було досить, я не переймався наскільки цього достатньо.

Я викладу попередні свої міркування, бажаючі можуть скоректувати, і в подальшому перегляну інтернет матеріали своїх міркувань,- скоректую при необхідності. 

http://не-дійсний-домен/picture/Home_PK.jpg

22

Re: Напишу статтю "Веб-безпека" або хтось напише )

По черзі які елементи дозволяють працювати ПК безпечно в Інеті

1. Антивірус (Виявлення загроз, Сканування  домашнього ПК. Антиспам. Зниження ризику зламу програм.
2. Брандмауер використовується в операційних системах Windows і являє собою програмний комплекс, який перевіряє вхідні через мережу дані і файли на наявність загроз. Брандмауер також може блокувати запуск шкідливого програмного забезпечення, отриманого від невідомих джерел.
3. Елементи захисту зі сторони браузера
4. Користування спеціальними програмами; на зразок з шифрувальним зєднанням з сервером ssl

23

Re: Напишу статтю "Веб-безпека" або хтось напише )

тоді правильніше буде розмістити елементи так: 2-1-4-3

24 Востаннє редагувалося Анатолій (21.12.2014 12:53:37)

Re: Напишу статтю "Веб-безпека" або хтось напише )

Можливо і в іншому порядку,
і можливо ще який-небудь елемент виконує захисну функцію
щось на зразок 2-1-4-3-5
де 5- мозг веб-програміста :)

25

Re: Напишу статтю "Веб-безпека" або хтось напише )

Чомусь захотілось розпочати переглядати безпечну роботу в Інтернеті з 3 пункту "Браузери"

Моя думка: Необхідно відмітити, від чого взагалі  можуть захищати браузери. Наразі я поки що пустий в знаннях, але якщо взяти наприклад цю статтю:
[url=http://z-school.man.gov.ua/assets/files/metod-materialu/Nalashtuvannya-populyarnih-brauzer%D1%96v.pdf]
Рекомендовано науково-методичною радою Національного центру
«Мала академія наук України» (протокол № 1 від 20.01.12).
Могильний С.Б. Налаштування популярних браузерів для безпечної роботи в
Інтернеті. Збірник навчально-методичних матеріалів для слухачів
Всеукраїнської заочної школи інформаційно-телекомунікаційних технологій /
[за ред.. О.В. Лісового.] . – К.: 2012. – 52 с.
[/url]

Переглянути популярні браузери (Microsoft Internet Explorer,Mozilla Firefox,Google Chrome,Safari,Opera)
http://не-дійсний-домен/ForumReplace/brousers.jpg

то в нас є декілька основних критеріїв ( як то механізм захисту від XSS-атак, фільтр заражених сайтів по URL,
Фільтр шкідливого програмного забезпечення, етс. ) за якими можна оцінювати браузери.

Тобто 1. Користувач використовує браузер для перегляду веб-сторінок, (те що робить звичайний користувач Інтернету)
    але 2. Браузер такий-то захищає від на-на-на, браузер такий-то захищає від ла-ла-ла... (і свідомий веб-програмер повинен орієнтуватися в основах безпеки браузерів)

26

Re: Напишу статтю "Веб-безпека" або хтось напише )

Я звичайно перегляну і пошукаю по  браузерам - безпека роботи, але в кого є слушна інформація буду вдячний