21

Re: кілька прог для Mac OS

HetmanNet написав:
0xDADA11C7 написав:

P.P.S. 0xDADA11C7 перед тим як погрожувати баном поміркуй над тим чи справді він такий страшний?  *SCRATCH*

Питання не в вас особисто, тим більши що я вас поважаю, ви приносите користь форуму, наповнюючи його контентом і банхамером я б зовсім не хотів махати, але ставити діагнози монхрому і всім вегетаріанцям на підставі жовтої преси і власних уподобань неприпустимо і при щому страшенно ображатися на аватарки і нікнейм Трусіка. От з фаніваном я незгідний, але ж він тут діагнози не ставе і веде себе пристойно. Щодо особисто моїх уподобань - то хоч грайтеся в лікаря цілодобово, бо від вас все одно користі більше, чим від тіма (який номінально нічого не порушує, але який його стосунок до програмування науці не відомо), але прецедент з баном трусіка (і пропозицією його довічного бану) відкриває скриньку пандори, тому я використовую ваш випадок для ілюстрації того, що банити, а тим більше довічно -- це погана тактика.

Якщо почали оффтоп то хоч з користю.
Щодо вегетаріанців та сироїдів то вони офіційно додані до класифікації ICD-10 до

групи F63.8 (Інші розлади звичок та спонукань) написав:

Other kinds of persistently repeated maladaptive behaviour that are not secondary to a recognized psychiatric syndrome, and in which it appears that the patient is repeatedly failing to resist impulses to carry out the behaviour. There is a prodromal period of tension with a feeling of release at the time of the act.
Intermittent explosive disorder

Тож це не жовта преса, а дійсність та науковий факт. Якщо точніше, то це розлад який виникає при певному ряді психологічних проблем та ряду хвороб. Тож прийміть життя таким як воно є, це хвороба і перший крок на шляху до одужання це визнання проблеми. А у випадку з вегетаріанцями та сироїдами це лиш початок довгого шляху, під час якого треба ще знайти справжню причину проблеми. Що тут ще сказати? Можна лиш побажати успіху у лікуванні.
P.S. В категорію розладів не потрапляють ті дурні, які стали вегетаріанцем через віру що вегетаріанство то супер корисно. Але до моменту поки піддаються впливу аргументованої критики та здатні сприймати альтернативні джерела, тобто думку інших сприймають рівноцінно з думкою вегетаріанців. Хоча дурні то грубо, швидше лохи. Бо пропаганда вегетаріанців це фактично реклама на яку купилися довірливі люди.
P.P.S. Всі люди на планеті довірливі, тільки в різну міру. Доказ тому існування реклами та лохів що на неї повелися. Кажуть це майже 100% населення планети. 

Щодо Трусіка, то там була не образа.. а правильніше сказати некоректний нік і зображення. Може навіть бридко.. важко сказати, треба пригадати.

Жесть) як то кажуть в когось пукан рвануло) таке враження що пише якась 15 річна дитина, яка надивилась відео і почитала інформацію в інтернеті, і її це так обируло, як же то так, м'яса не їдять) неправильно живуть ті вегани, "ні па панятіям", хай насильно м'ясо жеруть) І людині так хочеться поділитись  зі всіма своєю обізнаністю, що вона вставляє це де тільки може. Тема була за макінтош, ос х, але це ж просто твій обов'язок тут написати що вегани лохі, ти а ти крутий пацик. Не треба бути психологом, щоб зрозуміти що проблему тут в тому, що ти самореалізуєшся таким чином, шукаючи собі уявних ворогів.  так як в реалі тебе навряд оточують злі вегани, які не дають тобі їсти м'яса.
я не веган, але є знайомі вегани, мені, як і любій нормальні людині, насрати що вони не їдять м'яса, це їх проблеми. Як ти думаєш, скільком людям хто читав цей топік цікаве твоє хейтерство до веганів?

22

Re: кілька прог для Mac OS

що ти самореалізуєшся таким чином, шукаючи собі уявних ворогів.

він лінуксоїд, а лінуксоїди завжди шукають собі ворогів  :D

23

Re: кілька прог для Mac OS

я теж лінксоїд - якщо для вас це діагноз

З.І. - не сваріться хлопці... .краще побийтеся  :D

24

Re: кілька прог для Mac OS

Пропоную сваритися поза юрисдикцією правил цього форуму, скажімо на малюнкоДошці http://sich.co/ а посилання кинути сюди