161 Востаннє редагувалося tim (04.01.2015 10:32:49)

Re: Крах теорії еволюції.

P.Y. написав:

Тоді й радянські підручники з математики доведеться відкинути як завідомо брехливі. 2+2≠4

Геометрія Лобачевського (гіперболічна геометрія) — одна з неевклідових геометрій, геометрична теорія, що базується на тих же основних міркуваннях, що і звичайна евклідова геометрія, за виключенням аксіоми про паралельність, що замінюється на аксіому про паралельні Лобачевського.

через точку, що не лежить на даній прямій, проходять щонайменше дві прямі, що лежать з даною прямою в одній площині і не перетинають її

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/cb/Klein_model.svg/240px-Klein_model.svg.png
Прямі в моделі Клейна. Через точку P проходить нескінченно багато прямих, які не перетинають пряму a.
З математикою набагато простіше і зрозуміліше ніж з історією та біологією. В математиці більшість теорем мають доведення.

162

Історія — інструмент пропаганди. Біологія — в принципі, теж могла б бути інструментом атеїстичної пропаганди. З іншого боку, більшість епохальних відкриттів в області генетики та еволюційної теорії було зроблено в країнах, де атеїзм ніколи не був «офіційною релігією», як в СРСР чи Албанії того ж періоду. Навпаки, в історії радянської науки був навіть період т.зв. «мічурінського вчення» або лисенківщини, коли генетику було оголошено буржуазною псевдонаукою, а еволюційні процеси, хоч і подавались під маркою дарвінізму, тлумачилися часто в ключі ламаркізму (тобто, «вправляння» замість спадковості, мінливості й природного добору), перебільшувався фактор впливу умов на формування організму (так, дехто навіть стверджував, що якщо порося вирощувати в умовах, властивих ягняті, годувати його відповідними харчами і т.д., то воно має еволюціонувати в вівцю). Можливо, цей темний період в історії радянської науки й сформував недовіру до радянських підручників і виховав покоління вчителів, нездатних пояснити суть теорії Дарвіна, але йдеться про часи відносно давні — після смерті Сталіна Лисенко залишився без покровителя, генетику було реабілітовано, радянська біологічна наука повернулась до загальновизнаного в світі напрямку.

Якщо ж говорити про західний світ, де позиції церкви були міцнішими, науковим мейнстрімом там насьогодні є таки еволюційна теорія, а не креаціонізм. «Мавпячі процеси» (коли суд забороняв викладати еволюційну теорію в школі) бачаться скоріш як курйозний виняток, ніж норма. Навіть лідери церков (зокрема, Папа Римський) визнали, що Біблія — не підручник з природознавства. Навпаки, наполягаючи на буквальному розумінні міфу про створення світу та інших епізодів з кн. Буття, церква ризикувала б поставити під сумнів правдивість усієї Біблії. Часи, коли вчених, чиї теорії не відповідали написаному в святих книгах, палили як єретиків, давно минули.

163

От мені цікаво, чого Сегія Чікурова, що ігнроує науковий підхід і розповідає нам про пришестя ящірок ви ігноруєте і навіть забанили, а з тімом тут влаштували дискусію? Чим їхні підходи принципово різняться? Коли з'явиться ще якийсь персонаж з "альтернативною" шкільною освітою - це буде на вашій совісті. Має бути системний підхід до визначення договороздатності користувачів, а не особисті уподобання. Нам темних віків тут не треба, бо багато чого захочеться... по два раба наприклад чи права першої ночі.

Подякували: leofun011

164

От мені цікаво, чого Сегія Чікурова, що ігнроує науковий підхід і розповідає нам про пришестя ящірок ви ігноруєте і навіть забанили

Не варто відкривати цю тему

Очевидно, що рептилоїдна хунта, яка керує світом, вплинула на модераторів і змусила забанити людину, яка несе правду в народ, а також перевела дискусію в сторонню неконструктивну гілку.

Подякували: 0xDADA11C71

165

От мені цікаво, чого Сегія Чікурова, що ігнроує науковий підхід і розповідає нам про пришестя ящірок ви ігноруєте і навіть забанили, а з тімом тут влаштували дискусію?

Той випадок вже не лікується (принаймні, засобами форуму), а тут іще є надія врятувати мозок.

166

Там були наїзди на модераторів. Цей поки спокійний.

167

Всьо вже всі вспокоїлись, можна і мені вступати?

Таке питання, всі знають поняття в програмуванні як генетичний алгоритм? Хто буде в результаті творцем "особини", яка получилась на 100-й ітерації? Прораміст чи Великий Рандом? чи може програміст який написав Великий Рандом? Чи може воно само так.... Так і не в програмуванні, а в повсякденному житті, все є питанням термінології і як особисто ви її розумієте.

168

http://replace.org.ua/post/13764/#p13764

169

Я доречі пробував його застосовувати до ігор на обмежених картах.

170 Востаннє редагувалося tim (31.01.2015 21:50:27)

A bioengineer and geneticist at Harvard’s Wyss Institute have successfully stored 5.5 petabits of data — around 700 terabytes — in a single gram of DNA, smashing the previous DNA data density record by a thousand times.

Just think about it for a moment: One gram of DNA can store 700 terabytes of data. That’s 14,000 50-gigabyte Blu-ray discs… in a droplet of DNA that would fit on the tip of your pinky. To store the same kind of data on hard drives — the densest storage medium in use today — you’d need 233 3TB drives, weighing a total of 151 kilos. In Church and Kosuri’s case, they have successfully stored around 700 kilobytes of data in DNA — Church’s latest book, in fact — and proceeded to make 70 billion copies (which they claim, jokingly, makes it the best-selling book of all time!) totaling 44 petabytes of data stored.

Harvard cracks DNA storage, crams 700 terabytes of data into a single gram
можете далі вірити в байки про еволюційне виникнення 700 терабайтів інформації в одному грамі DNA :)

171

700 терабайтів

я згадую як знайомим на відповідь, який в тебе комп  ? Я говрив процесор ... і 7 терабайт оператівки  :D
якось було в 2005 році мені соромно що в мене комп з 16 Мб оператівки і 66 MHz проц.

172

Що заважає еволюції зробити ДНК необхідно щільною?
Цей факт мало того що не незрозуміле чудо господнє а достатньо вивчений навіть для використання

173

Крах антинауці. Якщо доросла людина не осилила шкільні підручники, то хай до тих вчителів і йде, бо інших нема. Тема закрита.

Подякували: koala, HetmanNet, leofun013