41 Востаннє редагувалося reverse2500 (05.01.2015 20:36:36)

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

там два різних випадки описано:
1. взломи крупних серверних центрів Hetzner, Leaseweb
2. Смертельна секунда і лінукс опис на російській тут
ну якщо ви вважаєте що сервер який обслуговує 1000000 користувачів які сидять на сайті, кернел панік то нічого, я розумію фразу Торвальдса про лінукс і бескінечні цикли за 5ть секунд.
все це можна почитати в неті.

ну і наостанок новини про  толерантних людей і Linux в безпеці
05.08.2014 В Ubuntu выявлена уязвимость, позволяющая обойти блокирование экрана в Unity
30.04.2014 В Ubuntu 14.04 устранена уязвимость, допускающая вход в заблокированный экран без пароля
дивимось на дату і толерантні помилки

42

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

я прекрасно прочитав на англійські про високосну секунду і обійдусь без російських помилок перекладу.

Поліз читати про ті вебхостінги, бо перший раз про них чую. Ви про це http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=1273461 ?

Тепер про Убунту, от у мене 14-ка на 3-х компах, і на жодному Юніті не використовуєтсья, в принципі як і блокування екрану. І на кожному різна версія десктопу мейт.

Я не хочу з вами спорити. Просто ви не тим лякаєте. Розумієте у мене купа знайомих у яких діти підлітки, і які що тижні дзвонили мені, бо з компом щось сталось. У 3-х вже стоїть кубунту, і більше 2-х місяців жодних скарг на нові проблеми.
Це обмежене статистика, але мені це багато говорить.

Подякували: Djalin1

43

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

безпечних ОС немає, помилки та вразливості є у всіх ПЗ, та ОС

Відверто кажучи, сама х86 архітектура має багацько "особливостей" і таємниць.

44 Востаннє редагувалося Djalin (06.01.2015 09:46:19)

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Пане reverse2500 я звісно розумію, що людина вихована на "звер сіді" ніц незнає про лінкс й те що він ВМІЄ оновлюватись, але КУПІТЬ вінду й ви побачете там теж є абдейти - тому лякати людей старими вразливостями це звісно добре... але не достойно справжнього айтішника.

Зі - якогось біса у мене ніц не падає, що я роблю не так?

45 Востаннє редагувалося reverse2500 (06.01.2015 11:45:41)

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Ви про це

ага

і на жодному Юніті не використовуєтсья,

а спочатку там юніті була, але потім установили DE іншу ?

Розумієте у мене купа знайомих у яких діти підлітки

вони створють ноди, перебирають ядро, збирають пакети ?
чи відкрили браузер та лібреофіс і більше нічого не роблять, та немає проблем ?
що вони будуть робити коли в один момент система не буде грузитись ?

людина вихована на "звер сіді"

зараз пишу з такої збірки, компьютер не тормозить, вже більше року не переставлявся, і причин переставляти небачу, бо немає.
Також я вихований на дистрибутивах лінукс, FreeBSd, NetBSD, що нічого в цьому поганого не бачу.
для мене не проблема лінукс, проблема в фанатизмі.

Відверто кажучи, сама х86 архітектура має багацько "особливостей" і таємниць.

такі особливості мають і інші архітектури, уже є теми про ARM і переповнення буфера, просто x86 більш популярна і з нею більше хто працює

46 Востаннє редагувалося Djalin (06.01.2015 13:30:04)

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Пане якщо ви не бачите проблеми в піратці - це ваші проблеми, у мене була куплена ХП поки не припинили підтримку і я переставляв її всього раз - полетів гвинт, купувати нову я незахотів ото й потому. а фанатизм.. це проблеми фанатиків.

А от сидіти на вінді бодай без критичних оновленнь - це не секюрно - треба пояснювати чому?

47

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Не запускати лівих екзешників на вінді, як правило, достатньо, щоб проблеми безпеки тебе якщо не зовсім не зачіпали, то, принаймні, зачіпали рідко. ІМНО.

48 Востаннє редагувалося Djalin (06.01.2015 14:47:15)

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

ну.. лишаються флешки, локалка, а ліві езешники - це ж стандарт :)

особисто у нас була вже епідемія саліті й алману  - якраз локалка помагла
єдиний комп який вцілів - з увімкненим оновленням

49 Востаннє редагувалося reverse2500 (06.01.2015 14:48:00)

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

А от сидіти на вінді бодай без критичних оновленнь - це не секюрно

це на будь якій ОС, а не лише віндовсі, оновлення не всі стосуються безпеки. Теж можу пояснити чому

ну.. лишаються флешки, локалка, а ліві езешники - це ж стандарт

відключення автозапуску autoran.inf та інших автозапуску файлів

50

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

і я про те, едине чому я зараз на убунті - це "магазин програм", але він ніби й у вінді буде, халява - ну не вставляло мене тоді купувати ще одну вінду - ото й усе, а  - ще консолька потужня - але це для любителя

51

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

ну не вставляло мене тоді купувати

хто шо хоче купувати, це вже проблеми кожного згоден.

ще консолька потужня - але це для любителя

консоль є в і віндовсі, працював знаю, але так, згоден з тим що в UNIX подібному сімействі консолі мають більше можливостей

52

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

В принципі, консольні утиліти, що використовуються  в ніксах, портовано й на вінду. Плюс cygwin, де ніксовий консольний функціонал передано ще більш повно.

53

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

забудьте про cmd.exe - poweshell вам у руки

54

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

CMD — вже стандарт, перевірений часом. PS — ну, не знаю, в демонстраційних прикладах її можливостей фігурують якісь ООПшні навороти (з моєї точки зору, зайві для такого типу задач). Які ще переваги саме з точки зору написання shell-скриптів?
Взагалі, було б ідеально, якби віндусятники інтегрували в вінду «з коробки» порти юніксових консольних утиліт разом з bash чи чимось подібним. Чого, зрозуміло, не станеться — несумісність ліцензій, війна форматів і т.ін.

55

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

0xDADA11C7 написав:

забудьте про cmd.exe - poweshell вам у руки

як я вже казав купувати нову вінду - жаба давить - чи ви схиляєте мене до порушення закону?

56

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Djalin написав:

як я вже казав купувати нову вінду - жаба давить - чи ви схиляєте мене до порушення закону?

:)
- Закон?.. Хто сказав в нашій країні Закон,...
не може бути,... хіба в нашій країні є закон?,... де я, хто мене вивіз без мого дозволу до Утопії :)

57

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Для мене закон важливий, якщо не дотримуюсь я  - то як я можу сподіватись що то робитимуть інші?

про вбивство також є закон, але оступившись раз другий крок уже легший - ось такий я лох...

58

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Djalin написав:

Для мене закон важливий, якщо не дотримуюсь я  - то як я можу сподіватись що то робитимуть інші?

про вбивство також є закон, але оступившись раз другий крок уже легший - ось такий я лох...

Ні не варто на себе намовляти, то твоя думка,- твоя позиція, яку інші мають цінувати.
Я дещо про інше, всесвіт йде по шляху найменшого опору, ну інші схожі аспекти. Так і я про теж, законів в нашій краіні вагон і ще маленький прицепчик, не рахуючи поправок до закону, мало хто іх знає, як на мене то іх взагалі ніхто не знає :) то чи варто перейматись програмним забезпеченням, яким можна користуватись безкоштовно. 
Якщо Питання авторських прав, люди працювали вклали багато своєі праці в проект ,-тоді справді можна вирішити це питання по людськи, відповідною адекватною оцінкою іі вартості на ринку чи іншим методом- це дещо складне питання.
Власне Я за безкоштовне використання програмного продукту.

59

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

P.Y. написав:

CMD — вже стандарт, перевірений часом. PS — ну, не знаю, в демонстраційних прикладах її можливостей фігурують якісь ООПшні навороти (з моєї точки зору, зайві для такого типу задач). Які ще переваги саме з точки зору написання shell-скриптів?
Взагалі, було б ідеально, якби віндусятники інтегрували в вінду «з коробки» порти юніксових консольних утиліт разом з bash чи чимось подібним. Чого, зрозуміло, не станеться — несумісність ліцензій, війна форматів і т.ін.

ООП там не просто так. В той час як по пайпах в юнікс передається текст, фільтри теж працюють з текстом, і якщо ви хочете щось там робити з якимись даними, вам доведеться той текст парсити (grep, awk, sed ...), то в PowerShell по пайпах передаються об’єкти і ви можете прямо брати їх атрибути і щось з ними робити (наприклад сортувати по значенню атрибута). І нічого парсити не треба.

60

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

а взагалі світ міняється, що вчора було безпечним сьогодні уже ні а завтра знову буде

http://lenta.ru/news/2008/03/31/linux/