121

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Ніхто не хоче обговорити захищеність  яблучних операційок?

 

Це того що там багато ідей, та коду з *BSD, ось цьому факт

Розробники операційної системи DragonFly BSD звернули увагу на згадування DragonFly BSD в виводиться на iPhone повідомленні " Legal Notice ", в якому згадані проекти , код яких включений в операційну систему iOS . Більш докладний розгляд показало, що в iOS задіяний створений в надрах DragonFly BSD планувальник черг мережевих пакетів Fairq . У відкритих репозиторіях Apple також можна знайти багато коду , запозиченого з проектів NetBSD , OpenBSD і FreeBSD.
В Apple iOS задіяний планувальник Fairq , створений проектом DragonFly BSD

Я чув що їхня екосистема досить захищена.

нікого не слухай, піддавай все сумнівам, є для цього основи

122

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Most vulnerable operating systems and applications in 2014  :)

Подякували: funivan1

123 Востаннє редагувалося HetmanNet (24.02.2015 19:37:38)

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Статистика не відповідає дійсності, бо Apple та Linux Foundation (та інші) ведуть відкриту статистику, в той час як Microsoft повідомляє лише ті які набули розголосу. Тобто не можна зробити адекватну оцінку безпеки ОС.

124

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Статистика дууууже дивна, бо там де продукт майкрософту є досить безпечним - той же ІЕ на х64 системах з розширеним зажищеним режимом (enhanced protected mode) воно показує знайдені дірки на ІЕ8, а там де ніяких вразливостей взагалі не треба для роботи зловмисного ПЗ - там показує якісь дірки. Та ті дірки в вінді потрібні лише для встановлення буткітів, а в інших випадках вони не треба взагалі! Бо сама система побудована на технологіях минулого тисячоліття, хіба що прямого доступу до обладнання нема. Щоб далеко не ходити - система віконних повідомлень зроблена так, немов для її створення макрософт запросила в на посаду позаштатного консультанта товарша Хрущова - всі застосунки чують повідомлення всіх застосунків.

Подякували: Djalin1

125 Востаннє редагувалося reverse2500 (24.02.2015 22:01:05)

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

монолітне ядро це теж колишній вік, ще в 1990-х роках Танбернаум про це спорив з лінуксом, на початку, монолітні ядра якщо добавляти модуль, доводилось перебирати ядро, пізніше вже добавили "динамічне підключення модулів".
Статистику зробили з того що є в наявності.
В вінді будь який вірус встановлюється, якщо сидіти в неті з адміна
а ще статистика не виправдана, тому що віндовс і еппл це ОС, а лінукс це ядро

126

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

reverse2500 написав:

монолітне ядро це теж колишній вік, ще в 1990-х роках Танбернаум про це спорив з лінуксом, на початку, монолітні ядра якщо добавляти модуль, доводилось перебирати ядро, пізніше вже добавили "динамічне підключення модулів".
Статистику зробили з того що є в наявності.
В вінді будь який вірус встановлюється, якщо сидіти в неті з адміна
а ще статистика не виправдана, тому що віндовс і еппл це ОС, а лінукс це ядро

Необов'язково з адміна. В софті Лайнософта (типу IE) знаходять діри через які не лише завантажити вірус можна а й здобути прав адміна. Тож лише відстрочити можна долю, але не уникнути.

127 Востаннє редагувалося HetmanNet (25.02.2015 00:30:33)

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

0xDADA11C7 написав:

Статистика дууууже дивна, бо там де продукт майкрософту є досить безпечним - той же ІЕ на х64 системах з розширеним зажищеним режимом (enhanced protected mode) воно показує знайдені дірки на ІЕ8, а там де ніяких вразливостей взагалі не треба для роботи зловмисного ПЗ - там показує якісь дірки. Та ті дірки в вінді потрібні лише для встановлення буткітів, а в інших випадках вони не треба взагалі! Бо сама система побудована на технологіях минулого тисячоліття, хіба що прямого доступу до обладнання нема. Щоб далеко не ходити - система віконних повідомлень зроблена так, немов для її створення макрософт запросила в на посаду позаштатного консультанта товарша Хрущова - всі застосунки чують повідомлення всіх застосунків.

Мені особливо сподобалися SMB, річ бомбезна.. я щоранку нею по команді всіх на нараду збираю.. одна команда і всі дружно отримали віконце з повідомленням що дупу підірвати.  :D І головне ніяких паролів, якщо ти з Linux відправляєш .  8) Я не дивуюся що там всіляка нечисть на вінді табунами бігає, як з таким левелом захисту не бігати. Цікаво, пароль на доступ до розшарених папок хоча би працює? Чи можна теж так само на нього забити і увійти? Хто краще шарить в цьому мотлоху під назвою вінда?

128

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Чи можна теж так само на нього забити і увійти?

Я раніше чув з багатьох джерел що можна, а нині якусь вразливість знайшли. А до того там якась вразливість RPC DCOM була, через що всі віндові компи були вразливі, але все ж варто зауважити, що вінда потроху покращується в цьому плані.

129

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

0xDADA11C7 написав:

Чи можна теж так само на нього забити і увійти?

Я раніше чув з багатьох джерел що можна, а нині якусь вразливість знайшли. А до того там якась вразливість RPC DCOM була, через що всі віндові компи були вразливі, але все ж варто зауважити, що вінда потроху покращується в цьому плані.

Покращується? То скоро можна при запиті пароля на вінді натиснути Enter та забити на введення встановленого пароля?

130

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Стосовно паролів не скажу, а ізоляція процесів потрохи набирає обертів.

131

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

0xDADA11C7 написав:

Стосовно паролів не скажу, а ізоляція процесів потрохи набирає обертів.

Нарешті Лайнософту припекло в одне місце і він почав, хоч трохи по справжньому розвивати вінду, а не тупо викачувати бабло з тупих юзерів. Хоча ціна все одно не адекватна, бо як на мене вони ще не заслуговують тих трьох сотень баксів які просять, як на мене їй золота ціна три бакси, ну максимум п’ять.

Подякували: Djalin1

132 Востаннє редагувалося olmovc (09.03.2015 13:33:17)

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Vo_Vik написав:

Якщо ви підозрюєте, що будуть ламати конкретно вас, то є 3 варіанти:
1) поставити вінду і шукати по всьому світу можливі заплатки, анти віруси і анти хаки, і надіятись що ресурсів вашого компютера потім вистачить на корисну роботу.
.

у нас на роботі мережа на основі windows, до тих засобів безпеки,що ви перерахували, добавлю політики(і доменні політики) безпеки(+зміна прав коритувача+зміна параметрів безпеки на локальні ресурси). +флешки перевіряються на окремому ПК від’єднаному від загальної мережі а вже потім підключаються до локально до пк.

133

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

Чим є таким похизуватись лінуксу ? Чого на лінукс не звернули в ті часи ?
Лінукс це сервера і не більше, да його сунуть і в вбудовані системи, десктоп і телефон, що з цього всі бачимо самі.

я дома віндовз завfнтажую лише щоб пограти в Half-Life по мережі, швидкість скачування файлів під debian значно більша порівняно з windows xp(можлово із-за КІS2013).

134

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

+флешки перевіряються на окремому ПК від’єднаному від загальної мережі а вже потім підключаються до локально до пк.

Скільки потрібно негрів, щоб замінити лампочку?

135 Востаннє редагувалося olmovc (09.03.2015 13:48:48)

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

0xDADA11C7 написав:

+флешки перевіряються на окремому ПК від’єднаному від загальної мережі а вже потім підключаються до загальної.

Скільки потрібно негрів, щоб замінити лампочку?

Я той "негр" - прийшлось писати скрипти WSH для атоматизації, щоб хоч трохи спростити(пришвидшити процес) роботу. дійсно худо без добра небуває....Краще коли не на флешках а електронною поштою...

Подякували: 0xDADA11C71

136

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

olmovc написав:
0xDADA11C7 написав:

+флешки перевіряються на окремому ПК від’єднаному від загальної мережі а вже потім підключаються до локально до пк.

Скільки потрібно негрів, щоб замінити лампочку?

Я той "негр" - прийшлось писати скрипти WSH для атоматизації, щоб хоч трохи спростити(пришвидшити процес) роботу. дісно худо без добра небуває....

Пане 0xDADA11C7, зважаючи, що  пан olmovc підтвердив, що він негр пропоную замість "Користувач" вказати "Негр". Ви згодні?

137 Востаннє редагувалося olmovc (09.03.2015 14:30:11)

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

HetmanNet-дякую, твої слова показують справжне твоє обличчя().
Коли нас атакує дикий підлий пес і гавкає на нас - ми на нього не гавкаємо
соррі за офтоп.більше небуду!

138

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

olmovc написав:

HetmanNet-дякую, твої слова показують справжне твоє обличчя().
Коли нас атакує дикий підлий пес і гавкає на нас - ми на нього не гавкаємо бо ми на відміну від нього Люди.
соррі за офтоп.більше небуду!

139

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

HetmanNet-дякую, твої слова показують справжне твоє обличчя().

Не звертайте увагу на ліцензованого троля форуму, він гарний фахівець, проте не завжди чемний.

Пане 0xDADA11C7, зважаючи, що  пан olmovc підтвердив, що він негр пропоную замість "Користувач" вказати "Негр". Ви згодні?

Якщо olmovc захоче ідентифікувати свою расову чи культурну належність до африканців, то він сам в змозі змінити підпис. Тим більше чого ви негодуєте, коли людина сама чесно зізнається.  Тож "Гамуй язык свой от злого, и уста твои нехай не мовят зрады".

До того ж образа на "негра" буде проявом расизму, а ми не якийсь там ККК. Множини користувач і негр не є взаємовиключними множинами, я впевенений що принаймні мулати читають наш форум, хай і з перекладачем.

140

Re: Windows vs Linux - питання безпеки

olmovc написав:

HetmanNet-дякую, твої слова показують справжне твоє обличчя().
Коли нас атакує дикий підлий пес і гавкає на нас - ми на нього не гавкаємо
соррі за офтоп.більше небуду!

Чого так все сприймаєш? Ти завжди так ображаєшся з кожної дрібниці? Крім того це Інтернет, тому треба бути готовим що тебе потролить хтось, тим паче це моя робота.. ліворуч є напис. Ти реальне і віртуальне життя розділяєш?
А загалом ти якийсь похмурий чи дурний.. одним словом з тобою не весело.. а швидше нудно..
До речі, з філософією у тебе не все добре.. точніше з висловлюваннями. Тому краще не треба. Ти сам сказав, що негр а не індус, тому залиш це тим хто народжений для цього.