21

Re: Український Вап Світ

wap помирає, це не тільки моя думка, я теж згадую як був на сайті andrew-lviv.net, був, але не довго.
дуже наприклад цікаво wap обмінник файлами, сам користувався, всі згадують upwap.ru
Думаю вап треба зхрестити з новими можливостями типу "хмари"
пошта з шифруванням OpenPGP (такі проекти є, але мріяв про УКР проет)
одним словом, є в мене купа ідей

22

Re: Український Вап Світ

VTrim, зайдіть на англійську версію сайту і погляньте на оформлення. про таке Ви говорите? я хочу перевести поточну жовту тему на тач. але не виходить нарізі. тому довелося нову синю зробити.

reverse2500, для обмінників треба мати ресурси. "хмари", це як?? а пошта з шифруванням OpenPGP навіщо? не вже потрібна така безпечність для більшості?

23

Re: Український Вап Світ

"хмари", це як?

http://uk.wikipedia.org/wiki/Хмарні_обчислення
наприклад вже роблять хмарні БД, є навіть CMS одна на всіх ...

не вже потрібна така безпечність для більшості?

комусь вона потрібна, а хтось страждає манією взлому ....

24

Re: Український Вап Світ

ANDREW-LVIV, у нас є камрад, який антикварні компьютери колекціонує, я думаю Вам треба з ним сі познайомити.

25

Re: Український Вап Світ

Chemist-i, я не зрозумів. Ви збиткуєтеся наді мною?

26

Re: Український Вап Світ

Я теж вважаю, що технологія ВАП це минуле, проте був  зовсім не проти, якби хтось реанімував FIDO (хоч би BBS підняв) чи створив мережу зі спектумів. Особисто мені хочеться, щоб форум реплейс мав версію морди для моєї монохромної читалки. Якщо вап-користувачів багато, то варто для них робити продукт, не забуваючи і про звичайних, бо користь від окремого вап сумнівна.

27

Re: Український Вап Світ

я не розумію.. усі ніби тепер сидять в інтернеті через телефон чи планшет. так чому вап (pda) немає перспектив???

28

Re: Український Вап Світ

Бо "планшети" і "телефони" майже зрівнялися потужностями з десктопами.

29

Re: Український Вап Світ

хех... про контент мова вже не йде.
якщо наповнити сайт чимось цікавим, корисним і адаптованим для тач екранів, то воно чому не має перспектив? з Ваших слів, так виглядає.

30 Востаннє редагувалося ANDREW-LVIV (25.01.2015 02:48:23)

Re: Український Вап Світ

Переробив головну під новий інтерфейс, який вже був давно розроблений і помаленьку впроваджується.
також зробив автоматичний вибір мовu головної. тому, іноземців українська мова не повинна лякати в перші секунди.

31

Re: Український Вап Світ

якщо наповнити сайт чимось цікавим

програми мають бути максимум крякнуті, далі всі ці загруз сайти з ПЗ до телефонів, це вже минуле теж, їх замінили магазини та маркети ПЗ, типу репозиторіїв.

32 Востаннє редагувалося ANDREW-LVIV (25.01.2015 15:08:22)

Re: Український Вап Світ

може хтось допоможе з наступним.
коли були звичайні посилання, то я міг одне після одного додавати. наприклад
» Форум +10
коли посилання блокове, то +10 зіскакує на новий рядок.
можна статистику про нові повідомлення виводити текстом, але це створює трошки незручності.
може хтось підкаже як найкраще присобачити посилання "+10" після "Форум"??


////
наразі змістив на правий край. але от не знаю чи так гарно і зручно.
хотілося б щоб дана звісточка про нові пости була зразу після посилання. + це все має бути динамічно. бо довжина посилання то різною буває.

Post's attachments

Без імені.png 12.32 kb, 310 downloads since 2015-01-25 

33

Re: Український Вап Світ

на сайт такого типу я останній раз заходив десь у 2008 році, ось це так ! Навіть не знав , що вони ще працюють! сподобалася ваша колекція зображень! я якраз шукав 128 на 128.!
бажаю успіхів вашому сайту , але мені здається , що практично неможливо якимось чином залучити нових користувачів до нього..

34

Re: Український Вап Світ

Усім вітання!
З ностальгією перечитав повідомлення. як швидко час біжить.
До речі, на дворі вже завершується 2023 рік, а сайт досі в мережі  *DRINK* і деколи щось оновлюю і підправляю  *BRAVO*

Подякували: Chemist-i, Tarpan872

35

Re: Український Вап Світ

ANDREW-LVIV написав:

Chemist-i, я не зрозумів. Ви збиткуєтеся наді мною?

Ні, зовсім ні ;)

36

Re: Український Вап Світ

Добре пам'ятаю ваш сайт і особисто вас.
Свій перший сайт написав у 2007 з телефону Nokia N70)
Класні були часи... Дякую за ностальгію)

Якщо в даний час проживаєте у Львові, можемо пересіктися за бокалом пива.

37

Re: Український Вап Світ

Vo_Vik написав:

А ви знаєте що всі посилання на реплейся йдуть з тегом нофолов? так що вашому SEO це не допоможе.

Навіщо брешете? Його посилання dofollow, щойно перевірив.

38

Re: Український Вап Світ

bebyk написав:
Vo_Vik написав:

А ви знаєте що всі посилання на реплейся йдуть з тегом нофолов? так що вашому SEO це не допоможе.

Навіщо брешете? Його посилання dofollow, щойно перевірив.

При Леоніді такої хуйні не було *FACEPALM*

Подякували: leofun011

39

Re: Український Вап Світ

На цьому саті є 2 великі мінуси - мова ru і посилання на vkontakte