41

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

6. Я батько дитини який хоче. щоб дитина могла працювати з офісом для шкільних завдань і мати можливість шукати необхідне в інтернеті без потреба раз в місяць переставляти ос через купу вірусів. Прицьому бажано щоб за відсутності батьків дома дитина не проводила весь час за іграми. Цільова аудиторія? 75% користувачів домашніх комп’ютерів. Вибір?

42 Востаннє редагувалося reverse2500 (17.03.2015 20:21:18)

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Vo_Vik, HaikuOS, Linux distributed, *BSD, OpenSPCX ( fork OpenSolaris), ніби вибору немає )))

Подякували: 0xDADA11C7, leofun01, 221VOLT3

43 Востаннє редагувалося Vo_Vik (17.03.2015 19:45:33)

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

reverse2500 написав:

Vo_Vik, HaikiOS, Linux distributed, *BSD, OpenSPCX ( fork OpenSolaris), ніби вибору немає )))

Ну я власне про це саме і говорив ніби.

ПС: маленька поправка Haiku, а не Haiki

44

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

https://www.youtube.com/watch?v=MAKZh-86qQ8&t=17

45

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Аргументи цього пана дивні і найкумедніше, що він так емоційно пояснює, немов у перший раз бачить таке. Це все одно що TR-DOS для ZX SPECTRUM і Z-Machine від Infocom. Ото була б хохма, якби Сінклер би інтерв’ю казав, що велика кількість програм не користується багатими можливостями ТР-ДОС, а замісць цього напряму працює з обладнанням і що користувачі грають в текстові квести на віртуальній машині Z Машині і тому мова асемблера не актуальна й ТР ДОС мертвий :)

46

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

https://answers.microsoft.com/en-us/win … 5bd5754a75

47

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Хай до 16 річного Джокера звертається, він у зрівнянні з тим веб кодером з 8-річним стажем роботи знається на WiFi лінуксів. Мабуть за ті 8 років в мозку відбулися незворотні зміни.

48

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Доречі таки так, після років роботи з лінуксом неможливо працювати з віндою. Мене знайомі кличуть щось там поправити на компі, а я дивлюсь на їхні 8.1 і уявлення немаю як там елементарні прогри запускати. От такий "ти ж програміст".

49

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Vo_Vik написав:

Доречі таки так, після років роботи з лінуксом неможливо працювати з віндою. Мене знайомі кличуть щось там поправити на компі, а я дивлюсь на їхні 8.1 і уявлення немаю як там елементарні прогри запускати. От такий "ти ж програміст".

Те саме відчуваю з виходом нової версії віндовс.

Подякували: P.Y.1

50

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Доречі перевів одних на кубунту, то маю чистий спокій вже півроку з тим компом.

51

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Vo_Vik, а обновлення системи робили ?

52

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Може у Vo_Vik TLS система

53

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Підкину свою думку на користь обох сторін:
1) на роботі маю дебіан лінукс стейбл - компа не вимикаю місяцями - все працює бездоганно; перезавантажую лише при критичних оновленнях, які хочуть, щоб я таки перезавантажився;
2) під вінду цяцьок більше працює, на цьому її плюси завершуються

Подякували: 221VOLT1

54

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

reverse2500 написав:

Vo_Vik, а обновлення системи робили ?

Сиджу на убунті ще з 8.04, зараз маю 14.04. Використовую на 2-х домашніх компютерах, на 2-х робочих, не рахуючи всяких дев серверів з центосом і одного кластеру з 5 компів(теж центос), на одному в батьків дружини і на одному в її сестри. Плюс кубунту в знайомих.
Як ви думаєте я хоч раз обновляв версію?

Причому я не використовую стандартний декстоп з юніті і залишився на старому другому гномі і його форку mate.

55

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Сиджу на убунті ще з 8.04, зараз маю 14.04.

а були проблеми з розкладки в убунті, про шо всі і писали ?

56

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Вставлю і свої 5 копійок в цю тему...))

Статистика популярності операційних систем: http://www.w3schools.com/browsers/browsers_os.asp

До речі, Steam машина працює на Лінуксі і незабаром нові ігри від Valve почнуть виходити спочатку саме під Лінукс, а вже потім портуватися на інші платформи (А може вже так і є?). :)

Подякували: 221VOLT1

57

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

BarsicPlus, Steam під лінукс це пародія, дуже часто читаю як Steam не запускається бо прийшли оновлення на дистрибутив, і навпаки, обновився Steam і Х-си не стартують.
Далі, вихід гри це голосний пук. Випустили гру аналогічну в віндовсі і там зазвичай є лиш декілька кімнат і одиночна кампанія, недоробка одним словом.
тих 300-400 fps на своєму ноуті чи компі з лінукс + Steam так і ніхто не побачив  :D

Подякували: 221VOLT1

58

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

reverse2500 написав:

BarsicPlus, Steam під лінукс це пародія, дуже часто читаю як Steam не запускається бо прийшли оновлення на дистрибутив, і навпаки, обновився Steam і Х-си не стартують.
Далі, вихід гри це голосний пук. Випустили гру аналогічну в віндовсі і там зазвичай є лиш декілька кімнат і одиночна кампанія, недоробка одним словом.
тих 300-400 fps на своєму ноуті чи компі з лінукс + Steam так і ніхто не побачив  :D

Ні разу не бачив, щоб Стім не запускався.

59

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

reverse2500 написав:

BarsicPlus, Steam під лінукс це пародія, дуже часто читаю як Steam не запускається бо прийшли оновлення на дистрибутив, і навпаки, обновився Steam і Х-си не стартують.
Далі, вихід гри це голосний пук. Випустили гру аналогічну в віндовсі і там зазвичай є лиш декілька кімнат і одиночна кампанія, недоробка одним словом.
тих 300-400 fps на своєму ноуті чи компі з лінукс + Steam так і ніхто не побачив  :D

Неповіриш, а в мене він працює від дня появи на Linux без глюків   *YAHOO*

60

Re: Срач: WINDOWS & LINUX & UNIX & etc

Неповіриш

я навіть не вірю що дехто прочитав моє повідомлення  :D

тут варто задуматись, скільки років вже є steam, а процент десктопного лінукс виріс хоч 10-15 процентів ?

Подякували: 221VOLT1