21

Re: Магічні проблеми з інтернетом від "Волі"

Sensetivity написав:

Комп зазвичай підвисає чи висне, а не сам Інтернет

Ну так і то відбивається на швидкості завантаження в торенті. Розганяється, потім падає і так по колу.

Підвисання помітне, бо тривало куди більше ніж кілька секунд, то про нього згадали би і скоріше всього тема була би інша, типу: "Якого х**а комп підвисає?".

22

Re: Магічні проблеми з інтернетом від "Волі"

Вставлю і я свої 5 копійок)
1. Який у вас dns сервер? Якщо волівський, спробуйте поставити якісь інший, наприклад 8.8.8.8.
2. Гляньте чи ніхто не під'єднується до вашої мережі
3. Перевірте пінг на різних сайтах
4. Напишіть на  сайт волі і скажіть чи можуть вони до вас зателефонувати так як проблума не вирішується і у вас немає стаціонарного телефону.

Подякували: Djalin1

23

Re: Магічні проблеми з інтернетом від "Волі"

Всього не читав, зараз буду, але скажу з власного досвіду.
1 - змиріться - це воля
2 - Воля завжди права - проблеми у вас
3 - якщо воля не права  читайте пункт 2

imho - краще вже київстар - хоча теє є хлопчики з волі - мабуть набрали вже..

історія з дитинства

Коли я був ще зовсім зелений школяр, то переставляв вінду племінниці разів з 5 - поки вони зізнались  - що проблема твки в них - так я був такий наївний

24 Востаннє редагувалося Djalin (25.03.2015 18:52:08)

Re: Магічні проблеми з інтернетом від "Волі"

Sensetivity написав:

А ще у мене юсб-мишка перезавантажується коли вимикається холодильник (не жартую)


Блок безперебійного живлення врятує  - я не жартую

дочитав і розставив дякі, зміна каналу - менше перешкод від сусідів, ще варіант - роутер пробують взламати - приховайте вай-фай.

щодо чемного спілкування - з волею банально не хочеться. Зазвичай діють магічні слова "перерахунок за неякісно надані послуги"

25

Re: Магічні проблеми з інтернетом від "Волі"

Також маю "приємний" досвід користування їхнім сервісом. Найгірше те, що в них жахливий сапорт. Я два рази до них дзвонив і спілкувався з хлопчиками-автовідповідачами, які крім перевірки настройок підключення нічого не вміють і ніякою реальною інформацією про стан їхньої мережі не володіють. Щоправда мені таки пощастило, другий хлопчик виявився просунутим автовідповідачем, і після чергової перевірки моїх настройок таки переключив мене на справжнього технічного спеціаліста. А той повідомив, !ФАНФАРИ! що у них проблеми з PPPOE обладнанням в моєму місті. От не можна було це просто взяти і кудись на сайт вивісити, як це завжди робить провайдер в моєї бабці? Нікуди взагалі не треба було б дзвонити (через мобілу б прочитав). До-речі інтернету не було два дні.

26

Re: Магічні проблеми з інтернетом від "Волі"

останнім часом і кучмастар таким грішить

27 Востаннє редагувалося Sensetivity (25.03.2015 23:11:15)

Re: Магічні проблеми з інтернетом від "Волі"

Torbins написав:

Також маю "приємний" досвід користування їхнім сервісом. Найгірше те, що в них жахливий сапорт. Я два рази до них дзвонив і спілкувався з хлопчиками-автовідповідачами, які крім перевірки настройок підключення нічого не вміють і ніякою реальною інформацією про стан їхньої мережі не володіють. Щоправда мені таки пощастило, другий хлопчик виявився просунутим автовідповідачем, і після чергової перевірки моїх настройок таки переключив мене на справжнього технічного спеціаліста. А той повідомив, !ФАНФАРИ! що у них проблеми з PPPOE обладнанням в моєму місті. От не можна було це просто взяти і кудись на сайт вивісити, як це завжди робить провайдер в моєї бабці? Нікуди взагалі не треба було б дзвонити (через мобілу б прочитав). До-речі інтернету не було два дні.

У провайдера ніколи немає проблем, є труднощі, якими уже займаються спеціалісти. Щоправда з 10 до 18.
Визнання проблем в масштабах міста - перерахунок абонплати в масштабах міста.

і ніякою реальною інформацією про стан їхньої мережі не володіють

І не можуть володіти.
1. Щоб дізнатися стан мережі - треба її протестувати, щоб її протестувати, треба її протестувати. Цим просто так ніхто не займається. Як і не надає операторам інфу.

28 Востаннє редагувалося Vo_Vik (26.03.2015 16:38:14)

Re: Магічні проблеми з інтернетом від "Волі"

Народ, проблеми провайдера, то проблеми провайдера. Але якщо пінг з кабелю стабільний і глючить тільки вайфай, то це явно не проблеми провайдера. Треба вайфай кошмарити.

ПС: Не по темі, але просто в зв’язку з наїздами на провайдерів. Я недавно при переїзді на нову квартиру наїзджав на свого провайдера за малу швидкість. Проздвонили, високий рівень перешкод від їхнього модема до мого. Треба оформаляти заявку на приїзд техніка. Але якщо проблеми на лінії до розподільчого щитка, то платять вони. Якщо від росподільчого щитка, то я. $75 за виїзд. Вирішив поки не викликати. Сів вечором з тестером. Продзвонив свої телефонні розетки. Виявилось, що один дріт у внутрішній розвдці був обірваний. Переключив на іншу пару. Зекономив $75.

29

Re: Магічні проблеми з інтернетом від "Волі"

Все-таки це більше схоже на проблему з вай-фай модулем. Перевірив на ще одному ноуті, лише на цій федорі глючить, може ще драйвер паршивий. Хоча, на інтернеті і роутері від укртелекому такого не помічав.

30

Re: Магічні проблеми з інтернетом від "Волі"

Master_Sergius написав:

Все-таки це більше схоже на проблему з вай-фай модулем. Перевірив на ще одному ноуті, лише на цій федорі глючить, може ще драйвер паршивий. Хоча, на інтернеті і роутері від укртелекому такого не помічав.

VID&PID модуля у студію :)

31

Re: Магічні проблеми з інтернетом від "Волі"

Маю лише вивід lspci (iwpriv нічого не дає, та й ніколи не розбирався з такими нетрями):

02:00.0 Network controller: Realtek Semiconductor Co., Ltd. RTL8188CE 802.11b/g/n WiFi Adapter (rev 01)