21 Востаннє редагувалося HetmanNet (06.04.2015 06:35:07)

Re: Чим заливати прошивку на планшети?

Djalin написав:

Просто я сильно підозрюю що ситуація схожа до тої яка була з старезним сканером - він працював теж лише під віндою та лише зі своєю програмою.- це дуже китайський планшет - хоча треба буде ще пошукати  - злітає прошивка регулярно - тому спроби ще будуть

Сканер та планшет різні речі, крім того китайці не люблять писати софт той що вже є, тобто вони скористаються всіма стандартними інструментами, тому не має бути якоїсь особливої софтини саме від китайців на windows.

22 Востаннє редагувалося Djalin (07.04.2015 22:07:16)

Re: Чим заливати прошивку на планшети?

Є дві новини - сходе програму трохи допиляли - тепер вона не проситься в корінь системного диску - тому є сенс пробувати під вайном.

Новина друга - програма видала такий текст:

Вимкніть планшет, приєднайте його до ПК, затисніть будь-яку клавішу та натисніть павер 6-10 разів

чорним виділив те чого раніше не було - тобто я безрезультатно пробував 6 разів - як на форумі. А от на 10-й таки завелось.  Тому є все ж сенс спробувати це ж на лінуксі - чим і маятимусь на вихідні

23

Re: Чим заливати прошивку на планшети?

Djalin написав:

Є дві новини - сходе програму трохи допиляли - тепер вона не проситься в корінь системного диску - тому є сенс пробувати під вайном.

Новина друга - програма видала такий текст:

Вимкніть планшет, приєднайте його до ПК, затисніть будь-яку клавішу та натисніть павер 6-10 разів

чорним виділив те чого раніше не було - тобто я безрезультатно пробував 6 разів - як на форумі. А от на 10-й таки завелось.  Тому є все ж сенс спробувати це ж на лінуксі - чим і маятимусь на вихідні

Казав же що є комбінація :)