21

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

reverse2500 написав:

Криві руки чи немає вдачі?!

в автора як і у всіх знайомство з лінукс, а ти уже родився з знанням ассемблера і маном свого дистрибутиву ?

Так у мене на клаві лише дві кнопки: 1 і 0 !  *HI*

Бо треба читати Вікі свого дістра,  там  зазвичай все внятно написано.

22

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

Якщо ви подивитесь на дату коли проблему було вирішено ...

23

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

Бо треба читати Вікі свого дістра,  там  зазвичай все внятно написано.

не завжди, вікі дістра це така біда, що мені це не подобається, є в вікі свої мінуса, з бурним розвитком лінукса, документація так розвивається що невстигають правити вікі.

Подякували: IngwarWF1

24 Востаннє редагувалося HetmanNet (03.07.2015 17:07:03)

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

До речі, сьогодні ставив лайнософтовське чудо 8.1 та накатував всі оновлення.. з четвертої спроби здається нормально стало.. з усіх покращень помітив лиш три:
1) повідомлення про критичні помилки стали гарніші, і при тому настільки що сумуєш за ними коли не з'являються.
2) чим критичніша помилка тим більше дізнаєшся про справжнє походження вінди, точніше проте що її створити китайці. Двічі я побачив помилку англійською, ще раз п'ять англійською та продубльовано китайською, і один раз коли англійською одна фраза а китайською розписано все у деталях.
3) оновлюється швидше ніж 7, по швидкості оновлення наблизилася до лінукс.
Тож раджу вінду 8.1 взяти лиш для того щоб побачити їхнє життєрадісні повідомлення про раптові, неочікувані та критичні помилки які завершуються смайликом в кінці. Хоча повідомлення з деталями на китайському було без смайла та вже не таке гарне, хоча все одно фоновий колір був чудовий.

25

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

HetmanNet, з приводу опису номер 2, де як не в неті можна закачати всяку стару китайську хрень, яку потім русифікували.

26 Востаннє редагувалося HetmanNet (03.07.2015 19:55:02)

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

reverse2500 написав:

HetmanNet, з приводу опису номер 2, де як не в неті можна закачати всяку стару китайську хрень, яку потім русифікували.

Не повірите це українізована самим Лайнософтом нібито англомовна версія :D Якщо була би китайська українізована хрінь то не накатував би півдня оновлення, а просто ставив би готову з усіма оновленнями версію яку вже хтось десь зібрав.

27

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

нібито англомовна версія

в ніксах теж є таке, на вид все українізовано, а помилки на аглішу вискакують

28

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

reverse2500 написав:

нібито англомовна версія

в ніксах теж є таке, на вид все українізовано, а помилки на аглішу вискакують

Ну лайнософт виділився, він спочатку зробив в Китаї, потім на інгліш переклав і так само як на ніксах десь щось проґавив, потім українізував і ще раз проґавив. :D

29

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

reverse2500 написав:

нібито англомовна версія

в ніксах теж є таке, на вид все українізовано, а помилки на аглішу вискакують

А десь нема?

30

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

А десь нема?

може і є, але не знаю де

31 Востаннє редагувалося IngwarWF (05.07.2015 10:03:29)

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

HetmanNet написав:

До речі, сьогодні ставив лайнософтовське чудо 8.1 та накатував всі оновлення.. з четвертої спроби здається нормально стало.. з усіх покращень помітив лиш три:
1) повідомлення про критичні помилки стали гарніші, і при тому настільки що сумуєш за ними коли не з'являються.
2) чим критичніша помилка тим більше дізнаєшся про справжнє походження вінди, точніше проте що її створити китайці. Двічі я побачив помилку англійською, ще раз п'ять англійською та продубльовано китайською, і один раз коли англійською одна фраза а китайською розписано все у деталях.
3) оновлюється швидше ніж 7, по швидкості оновлення наблизилася до лінукс.
Тож раджу вінду 8.1 взяти лиш для того щоб побачити їхнє життєрадісні повідомлення про раптові, неочікувані та критичні помилки які завершуються смайликом в кінці. Хоча повідомлення з деталями на китайському було без смайла та вже не таке гарне, хоча все одно фоновий колір був чудовий.


Я зараз як ніколи вірю в Віндікапєц. Майбутнє за Unix'ами!  *YAHOO*
На смартфонах вже і так unix-ера в принципі.

32

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

reverse2500 написав:

нібито англомовна версія

в ніксах теж є таке, на вид все українізовано, а помилки на аглішу вискакують


ніфіга коли у мене три-чотири роки тому в офісі летів диск, буде чудове повідомлення в убунті

".... Натисність Ввідновити щоб просканувати диск"

Тобто жалітись що помилки не перекладені - я б не став. Але руки повідривав би.

33 Востаннє редагувалося reverse2500 (05.07.2015 13:08:40)

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

Я зараз як ніколи вірю в Віндікапєц.

я з 2008 року чую це слово  :D

Тобто жалітись що помилки не перекладені - я б не став.

я б не став перекладати такі дуже низькорівневі помилки, бо переклад ще більше запутує, от такі повідомлення "у вас недостатньо прав для копіювання в цю папку", то ще можна.

34

Re: Прошу допомоги з Linux Mint 17.1 Cinnamon

reverse2500 написав:

Я зараз як ніколи вірю в Віндікапєц.

я з 2008 року чую це слово  :D

Тобто жалітись що помилки не перекладені - я б не став.

я б не став перекладати такі дуже низькорівневі помилки, бо переклад ще більше запутує, от такі повідомлення "у вас недостатньо прав для копіювання в цю папку", то ще можна.

Як на мене всі низькорівневі помилки мають бути формату:
"До вас прийшов піздець версії №(номер помилки)"
Так і шукати рішення легше, бо треба лиш номер та і з тексту зрозуміло що сталося.