41

Re: У PHP низький рівень входження

morgot написав:

PHP дійсно має дуже низький рівень входження. З цим можна не погоджуватись, але що є то є. Так, зараз в PHP добавили багато різної фігні, різні там можливості ООП, де чорт ногу зламає. Але, якшо брати примітивні скрипти, то нічого не помінялось з 2004 року. Берем книжку тих часів, викидаєм розділ про register_globals, і пишемо.

Ні,таки між PHP3,4 і PHP5 є різниця.

42

Re: У PHP низький рівень входження

VTrim, я маю на увазі PHP 5, ранні версії. По факту, мало що помінялось.

43

Re: У PHP низький рівень входження

Хм, це успіх. Один мій пост і три сторінки суперечок, без підживлення з мого боку, але ніхто навіть дякую не поставив)))

До речі подумав що саме поняття рівень входження доволі мутне)
Але давайте на більш конкретному прикладі зосередимося. Створення прототипу веб-ресурсу.
Тобто раніше коли сайти не були такими навороченими у плані JS, CSS і з 100-500 різними міні-сервісами, можна було на коліні збацати прототип сайту, за короткий термін який міг би конкурувати.
Зараз для створення притомного прототипу необхідно використовувати якусь CMS або хоча б фреймворк.
Тобто зробити заготовку для прототипу зараз простіше, але щоб реалізувати якусь фішку (яка саме має вирізняти твій майбутній мега-крутий всесвітньо відомий сайт) треба вже копатися в коді, а щоб копатися в коді CMS, треба вже мати притомні знання мови і деяких механізмів роботи.

Ну із такої логіки, людині яка зараз планує опанувати PHP важче ніж тій яка це хотіла 10-15 років тому (коли зародилося твердження "PHP фігня, там дуже низький рівень входження")

Подякували: leofun011

44

Re: У PHP низький рівень входження

ailkiv написав:

Ну із такої логіки, людині яка зараз планує опанувати PHP важче ніж тій яка це хотіла 10-15 років тому (коли зародилося твердження "PHP фігня, там дуже низький рівень входження")

Я можу посперечатись з вашою думкою)
Людині яка зараз освоює PHP також просто, так як зараз кількість літератури і кількість людей які можуть підказати зросла.

45

Re: У PHP низький рівень входження

funivan написав:
ailkiv написав:

Ну із такої логіки, людині яка зараз планує опанувати PHP важче ніж тій яка це хотіла 10-15 років тому (коли зародилося твердження "PHP фігня, там дуже низький рівень входження")

Я можу посперечатись з вашою думкою)
Людині яка зараз освоює PHP також просто, так як зараз кількість літератури і кількість людей які можуть підказати зросла.

Це загальна тенденція, яка вплинула на всі мови, тому аргумент не зараховано;)

46

Re: У PHP низький рівень входження

Треба взагалі прибрати ці "дякую". І тицяти "дякувати" варто за те що хтось комусь допоміг (наприклад, корисною порадою чи вирішення проблеми).

Я в цій темі писав що програмувати і програмувати за гроші в якійсь фірмі це не одне й те ж саме? Ніхто не заважає "сів ввечері почитав і під ранок вже можеш написати невеличку сторінку.". Так само як N часу тому. Скоріш за все стало складніше увійти в професію.

47

Re: У PHP низький рівень входження

Прихований текст

http://www.devbattles.com/en/sand/post- … +languagesНе читав, але всі пишуть не на JavaScript а на jQuery.