21

Re: JS Framework для невеликих фрагментів з AJAX на готовому сайті

caballero написав:

   по людськи - це  значить  - визначитися  чи  потрiбно  там  взагалi стiльки яваскрипта та   аякса.    Може  тодi проблеми  iвентами  та  iншим  гемором  самi вiдпадуть.   Якщо  ви, звичайно,  не є  js-евангелiстом.

Точно потрібно. Можливо, з самого початку невірно обрав потрібний інструмент, але на даному етапі проекту вже легше допиляти, аніж все переписати.

caballero написав:

Вас  мало  би насторожити  що  сам  гугл нiде не  використовує  ангуляр  який   вони  самi ж   пiарять.

Це дійсно дивно.

caballero написав:

HTML5 не  обмежує  використання  атрибутiв.

Тим не менше, валідатор скаржиться на нестандартні атрибути, які починаються не з "data-".

caballero написав:

до  речi  ви не  уявляєте  скiльки  сотень  якщо не  тисяч  iвентiв та  колбекiв  генерують  js фреймворки  типу  ангуляра.

краще нехай їх генерують фреймворки, аніж я. бо вже нагенерував  :(

22

Re: JS Framework для невеликих фрагментів з AJAX на готовому сайті

caballero написав:

HTML5 не  обмежує  використання  атрибутiв.

З чого ви взяли? Ви не звернули увагу на той лінк з валідацією, яку я дав в попередньому повідомленні?

caballero написав:

Вас  мало  би насторожити  що  сам  гугл нiде не  використовує  ангуляр  який   вони  самi ж   пiарять. 
    до  речi  ви не  уявляєте  скiльки  сотень  якщо не  тисяч  iвентiв та  колбекiв  генерують  js фреймворки  типу  ангуляра.

Ви краще скажіть де видно, що Google хоч якийсь з фреймворків використовує. Чи ви думаєте, що Google їх не використовує?

Думаю це може бути пов'язано з питаннями безпеки...

23

Re: JS Framework для невеликих фрагментів з AJAX на готовому сайті

Між іншим, privat24 (вебсайт приват банка) працює з використанням AngularJS