21

Re: А що далі?

Q-bart написав:

PyQt це фреймфорк чи що? В вікі пише що це "оболонка". Що це ще таке?

Сам по собі, Qt створений для C++. PyQt - це так званий "проміжок" (дуже грубо кажучи, пакети, переписані на Python з заголовочних файлів "плюсів", які працюють з .dll/.so оригінального Qt), за допомогою якого ви можете кодити на Python, а не на C++. Існує ще PySide, який виник внаслідок ліцензійних чвар, те саме що і PyQt.

Подякували: Q-bart1

22

Re: А що далі?

Дивіться, що я придумав. Написати програму яка б давала можливість ставити на пароль папку чи файл. Але здається там треба базу даних?

23

Re: А що далі?

Не варто, бо без знання криптографії нічого путнього не написати.

24

Re: А що далі?

Напевне так. Я просто не задумуюсь як його реалізувати, а згадую коли мені було щось потрібне а в віндовс його не було...

25

Re: А що далі?

Q-bart, якщо Вам не стає технічного завдання, я можу його придумати.
Створіть будь ласка прогу, що буде парсити курси баксу і євро з цього сайту (http://wmo.com.ua/) і записувати в текстовий файл, приблизно такого формату

1 : 05042015 : WMZ 25.2; WME 35;

(ну або JSON стандартний). Смисл її в тому, щоб збирати статистику, запускати її раз на день (і потім через якийсь проміжок часу можна було графік реального курсу побудувати.

Подякували: Q-bart1

26

Re: А що далі?

Смисл її в тому, щоб збирати статистику, запускати її раз на день (і потім через якийсь проміжок часу можна було графік реальногоWMO-шного курсу побудувати.

Бо курс WMO не є реальним.

27

Re: А що далі?

0xDADA11C7, курс WMO нижчій за ПБ, це по-перше.
А по-друге WMO буде не єдиний обмінник., потім середнє візьму.

28 Востаннє редагувалося Q-bart (06.04.2015 18:26:47)

Re: А що далі?

Chemist-i написав:

Q-bart, якщо Вам не стає технічного завдання, я можу його придумати.
Створіть будь ласка прогу, що буде парсити курси баксу і євро з цього сайту (http://wmo.com.ua/) і записувати в текстовий файл, приблизно такого формату

1 : 05042015 : WMZ 25.2; WME 35;

(ну або JSON стандартний). Смисл її в тому, щоб збирати статистику, запускати її раз на день (і потім через якийсь проміжок часу можна було графік реального курсу побудувати.

Дякую. Нині ж і приступлю...

29

Re: А що далі?

Chemist-i написав:

Q-bart, якщо Вам не стає технічного завдання, я можу його придумати.
Створіть будь ласка прогу, що буде парсити курси баксу і євро з цього сайту (http://wmo.com.ua/) і записувати в текстовий файл, приблизно такого формату

1 : 05042015 : WMZ 25.2; WME 35;

(ну або JSON стандартний). Смисл її в тому, щоб збирати статистику, запускати її раз на день (і потім через якийсь проміжок часу можна було графік реального курсу побудувати.

А брати купівлю чи продажі?
Чи в одний файл одне, а в інший інше?

30 Востаннє редагувалося Q-bart (06.04.2015 19:24:19)

Re: А що далі?

А точно, якщо так як на прикладі формату, то там продажі.

31

Re: А що далі?

Q-bart, формат не є суттєвим, це я для прикладу привів, якщо Вам хочеться розібратись то краще JSON (бо він стандартний). Головне щоб цю статистику було зручно переробити потім в графіки, або в інший формат.
Щодо продажу/купівлі, треба і купівля і продаж, бо глядячи на цю вилку, можна оцінити в якому статані економіка, якщо вилка величезна, значить все погано.

Подякували: Q-bart1

32 Востаннє редагувалося Q-bart (08.04.2015 21:20:34)

Re: А що далі?

Можете мене привітати.
Я закінчив цю програму!

def write_to_file(file, exchange_rate):
    import datetime
    with open(file, mode = 'a+') as file_for_write: 
        list_for_numbering = [] 
        data = str(datetime.datetime.today().date()) # today date
        
        if str(file_for_write.read(1)) != '':
            file_for_write.seek(0)
            for i in file_for_write:                    # Previous numbers
                list_for_numbering.append(i[0])
            
            number = str(int(list_for_numbering[-1])+1) # Number for write 
            # Writing into a file
            line_write = '\n' + number + ' : ' + data +' : ' + 'WMZ ' + exchange_rate[0].text() + '; '  + 'WME ' + exchange_rate[1].text()+';'
            line_write = line_write.encode('ascii','ignore')
            file_for_write.write(line_write) 
        else:
            # Writing into a file
            line_write = '1' + ' : ' + data +' : ' + 'WMZ ' + exchange_rate[0].text() + '; '  + 'WME ' + exchange_rate[1].text()+';'
            line_write = line_write.encode('ascii','ignore')
            file_for_write.write(line_write)

from grab import Grab
g = Grab()
g.go('http://wmo.com.ua/')
buy = []
sell = []
# ----Parser----
buy.append(g.doc.select("//div[@id='home_courses_buy']/div[@class ='home_courses_item home_courses_wmz']/span"))
buy.append(g.doc.select("//div[@id='home_courses_buy']/div[@class='home_courses_item home_courses_wme']/span"))

sell.append(g.doc.select("//div[@id='home_courses_sell']/div[@class='home_courses_item home_courses_wmz']/span"))
sell.append(g.doc.select("//div[@id='home_courses_sell']/div[@class='home_courses_item home_courses_wme']/span"))
# </----Parser---->
            

write_to_file('buy.txt', buy)        
write_to_file('sell.txt', sell)    

Основна програма - парсер, функція записує дані в файли. Програма автоматично створює 2 файли(buy.txt, sell.txt)(якщо їх нема) куди потім складає дані.
В файлах виходить таке:

1 : 2015-04-08 : WMZ 23.9 .; WME 25 .;
2 : 2015-04-08 : WMZ 23.9 .; WME 25 .;
3 : 2015-04-08 : WMZ 23.9 .; WME 25 .;
4 : 2015-04-08 : WMZ 23.9 .; WME 25 .;
Подякували: Chemist-i1

33

Re: А що далі?

Q-bart, яка версія пайтона?

34

Re: А що далі?

2.7.9

35 Востаннє редагувалося HetmanNet (09.04.2015 08:01:42)

Re: А що далі?

Q-bart написав:

2.7.9

Переходь на Python 3.4.1. Як раз зараз всі мігрують на третю версію, тому не марнуй час на досвід у другій і вчи третю паралельно .
Щодо збереження даних, то було би добре використовувати такі формати як .csv та .tsv, а не без необхідності свій.

Подякували: Q-bart1

36 Востаннє редагувалося Q-bart (09.04.2015 08:01:32)

Re: А що далі?

Вже встановив.
А що далі?
Думав зробити програму для створення тестів. Користувач створює тест, програма формує файл з питаннями, відповідями, людина відповідає і програма виставляє оцінку. Таке під силу?

37 Востаннє редагувалося HetmanNet (09.04.2015 08:07:12)

Re: А що далі?

Q-bart написав:

Вже встановив.
А що далі?
Думав зробити програму для створення тестів. Користувач створює тест, програма формує файл з питаннями, відповідями, людина відповідає і програма виставляє оцінку. Таке під силу?

Зараз на роботі, а книжка по Python3 вдома, тому надіслати її тобі не маю змоги, доведеться тобі пошукати її самому. Python3 має деякі відмінності від Python2, які необхідно вивчити (це основні, але краще книгу читаючи їх вивчити).

Подякували: Q-bart1

38 Востаннє редагувалося Q-bart (09.04.2015 08:33:53)

Re: А що далі?

про відмінності прочитав.
Можна братися до виконання програми-тесту?

Подякували: HetmanNet1

39

Re: А що далі?

Q-bart написав:

про відмінності прочитав.
Можна братися до виконання програми-тесту?

Звісно :) Маєш вже почати, а не питати :) Чекаємо твого творіння у третій версії :)

Подякували: Q-bart1

40

Re: А що далі?

І використовувати PyQt?