221

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Найкращий спорт - раком на городі.(Якщо щось то це не жарт)

222

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

NE_BaNit_MeNe_p... написав:

Найкращий спорт - раком на городі.(Якщо щось то це не жарт)

А двірник також професія. І що доводить мій факт і ваше припущення?

223

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Не буде в мене сьогодні спорту! Обривання черешні,а потім розпилювання і розрублювання гілок досить такі клопітка праця! А підкачатись...Ще встигну!

224

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Доречі, хто як думає, як краще нарощувати 6х10 -> 8x10 чи 6х15?

225 Востаннє редагувалося VertoX (08.06.2015 20:40:12)

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

На об"єм якщо то однозначно 8х10! Якщо з додатковою вагою то 6х10! В програмі на рельєф радять на брусах робити 4х20! Тобто м"яз засушувати так би мовити,на витривалість!

Подякували: Vo_Vik1

226

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Гм, а яка різниця між об’ємом і рельєфом?

227

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Ну якщо наглядні приклади то Шварц був рельєфним об"ємом,Брюс Лі сухий рельєф!)) Як робити рельєф не втрачаючи об"єму вам допоможуть тематичні статті просунутих в цьому питанні дядь!

228

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

3х3хв скакалка перерва 1хв
Прес 3х20 перерва 2-3хв

229 Востаннє редагувалося ktretyak (09.06.2015 18:31:16)

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Вже пару раз інтенсивно тренувався за цей рік. Вирішив "включити трейс" того, що я роблю вже на автоматі.

Отже:

  1. якщо у вас ще залишається кріпотура після недавніх тренувань, то, напевно, вам захочеться потягнути свої м'язи; не ігноруйте це бажання, зробіть розтяжку - це піде вам на користь;

  2. далі - пробіжка; тут є два варіанти: або ви більше бігаєте і потім менше робите важких вправ, або ж пробігаєте десь біля кілометра-півтора та навантажуєтесь по-повній; будь-яке заплановане наперед тренування можна скасувати або скорегувати під поточний настрій, неприпустимо гвалтувати себе тренуваннями;

  3. в мене після пробіжки, зазвичай, є своєрідний запал у м'язах, який зразу хочеться використати на щось важке; я сходу можу робити вихід на турніку на дві руки, пару-трійку раз; підйоми з переворотами до десятка разів, після чого цей запал використовується і далі йде спокійніше навантаження; але інколи в мене такого запалу не відчувається, то ж я пропускаю цей крок

  4. коли є доступ до канату чи вертикальної труби, то вилазю без ніг один чи пару раз підряд (без паузи), в залежності від поточного тонусу м'яз. Роблю пару-трійку підходів.

  5. якщо доступу до канату немає (як це є зараз в мене), то зразу починаю гру "драбина" =) починаючи з 4 разів і збільшую кількість з тим розрахунком, щоб потім можна було "злазити з драбини"; таким чином, кожен раз оцінюються власні сили - а це у тренуваннях є важливим фактором; (вчора я "доліз" до 9 сходинки і "зліз" назад до четвертої)

  6. далі, в якості "перепочинку" йдуть легкі вправи, типу "боксерський маятник", розтяжка чи щось подібне

  7. далі йдуть бруси; частіше, я роблю пару-трійку підходів по разів 14-16, але тут також можна грати в драбину, якщо у вас ще залишилось достатньо сил

  8. наступне: качання преса, пару підходів (кількість не так важлива і може змінюватись в залежності від бажання, головне - на максимальних качаннях, дійти до приємного відчуття натягу м'яз)

  9. на цьому етапі вже витискаю залишки на різних вправах: пробую ще пролізти по канату, пробую качнути ще пару раз прес, віджимання від полу

  10. і, на завершення, спочатку "присідаючи підстрибую", а коли стибки вже важко робити, то просто роблю присідання

Подякували: VertoX, Vo_Vik2

230

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

ktretyak,як часто займаєтесь? Для набору маси ваша програма потребувала б коректив! А для сілушкі богатирськой і для рельєфчіку/сушкі самий сок! *THUMBSUP*
P.S. А толку від віджимань якщо були бруса? Яким хватом підтягування?

231 Востаннє редагувалося ktretyak (09.06.2015 19:06:46)

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

VertoX написав:

ktretyak,як часто займаєтесь? Для набору маси ваша програма потребувала б коректив! А для сілушкі богатирськой і для рельєфчіку/сушкі самий сок! *THUMBSUP*
P.S. А толку від віджимань якщо були бруса? Яким хватом підтягування?

А, точно, забув написати - такі тренування відбуваються через день-два. Слава богу, в мене не асоціюється тренування із "сілушкою богатирською" (в мене інші герої ;).

Стосовно віджимань, то я їх прямо після брусів не роблю. І так, між іншим - бруси качають низ "грудака", тріцепси та "крила", а віджимання роблять більший акцент на верхні частини грудака, плечі та тріцепси.

232

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

А всьо поняв. Сушка наше все.

233

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Я не керуюсь такими поняттями як "сушка", "маса", "рельєф"...

При моєму зрості 175 см., вага коливається в межах 70 - 75 кг., і цей діапазон тримається з самої школи до сьогодні (а це десь вже 18 років). Мій організм мені диктує які краще робити навантаження - ось мій орієнтир. Дівчата не жаліються ;)

234

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

ktretyak написав:

Стосовно віджимань, то я їх прямо після брусів не роблю. І так, між іншим - бруси качають низ "грудака", тріцепси та "крила", а віджимання роблять більший акцент на верхні частини грудака, плечі та тріцепси.

Бруса точно навантажують дельту! А через віджимання ви додатково навантажуєте грудні і тріцак,що не є добре якщо ви ростете! Або треба трохи того і трохи іншого! За верхню частину грудної,то якщо не помиляюсь навантаження відбувається лише коли ноги на поверхності вищі за голову,тоді вмикається верхня частина грудної і дельти. Тож суперово в понеділок бруса,в середу віджимання з підставки!

ktretyak написав:

Я не керуюсь такими поняттями як "сушка", "маса", "рельєф"...
При моєму зрості 175 см., вага коливається в межах 70 - 75 кг., і цей діапазон тримається з самої школи до сьогодні (а це десь вже 18 років). Мій організм мені диктує які краще робити навантаження - ось мій орієнтир. Дівчата не жаліються

Ну якщо ви постійно займались на турніках хай навіть з перервою то загальна фізична форма у вас досить таки непогана,як ви сказали нарікань нема! Та все ж таки якби ви приділили більшу увагу тріцачку,біцачку і грудним,то це зайвим би не було як мінімум! Тай рука була естетично гарнішою якби на 3-7 в об"ємі м"язом обросла!))
P.S. А взагалі все залежить які людина цілі переслідує! Тож якщо вас все влаштовує,ви недрищ і ви здорово себе почуваєте від такої фізкультури і більшого не треба то навіщо ще щось там вигадувати? Навіть при такому розкладі ви крутий мужик! Бо не так вже й багато людей можуть похизуватися тим самим! Та ще й у віці 18-ть років після школи... *THUMBSUP*

235

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Такс, маю 3 роки щоб догнати)

236

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Vo_Vik написав:

Такс, маю 3 роки щоб догнати)

Ви себе не до оцінюєте!))

237

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Вчора доречі посадив собі на плечі 11,3 кілограма. Віджиматись стало реально набагато тяжче. Ледве витягнув 4х10.

238

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Vo_Vik написав:

Вчора доречі посадив собі на плечі 11,3 кілограма. Віджиматись стало реально набагато тяжче. Ледве витягнув 4х10.

Якщо у вас добре не розвинений КОР,не раджу так робити,можна травмувати поперек.
І як? М"язи відчули приток крові? Забілась як то кажуть мишца?))
Присідайте також з тими 11.3 кг, підвищуйте рівень тестостерону в крові,стимулюйте ріст м"язів!

239

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

з присіданням можна втрати баланс і травмувати дитину.

240

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Vo_Vik написав:

з присіданням можна втрати баланс і травмувати дитину.

Якщо чесно,то таке дуже важко примудритись зробити!)) Я ж мав на увазі присідання на обох ногах,а не одній!)