61 Востаннє редагувалося Q-bart (19.04.2015 20:00:35)

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Знайшов собі таку програму http://nakachka.org.ua/prohrama-trenuva … a-divchat/
Що означає

4 підходи по 8-14 разів

?

62

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Q-bart написав:

Що означає 4 підходи по 8-14 разів?

Заскочили на перекладину і підтягнулись 8-14 разів! Зіскочили і відпочиваєте від 1-3хв, потім знов заскакуєте і підтягуєтесь! І так всього 4-ри повтори по 8-14 разів!
P.S. Читаю ту программу,то як на мене вона трохи важкувата! Особливо день 2-й ваще АГОНЬ...

Подякували: Q-bart1

63

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Я спробую все ж.
І ще одне, всі ці вправи(день) треба зробити протягом всього дня чи як почав, то роби всі що пише..?

64

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Від ваших порад так каркас накачав,шо рама в двері не проходить :(
Шо робити ? :(

65 Востаннє редагувалося VertoX (19.04.2015 20:30:52)

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Q-bart написав:

Я спробую все ж.
І ще одне, всі ці вправи(день) треба зробити протягом всього дня чи як почав, то роби всі що пише..?

За раз звісно,що! М"язи мають бути розігрітими і постійно закачуватися кров"ю! Саме так вони ростуть! Тож виділіть годину для тренувань і вперед.
P.S. Дарма ви не хочете завантажити прогу на Відроід котру я радив. А ви шукаєте програми по 100 000 віджимань!))

Подякували: Q-bart1

66

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

VertoX написав:

P.S. Дарма ви не хочете завантажити прогу на Відроід котру я радив. А вишукуєте програми по 100 000 віджимань!))

Я програму хотів завантажити, чесно, та маркет писав що в мене мало місця...  Проте я заходив на їхній  сайт, подивився там програми мені, якось не сподобались вони...

67

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Q-bart написав:

Проте я заходив на їхній  сайт, подивився там програми мені, якось не сподобались вони...

Щойно також відвідав їхній сайт. Розумію чого ви не залишились там. Але запевняю,прога краща в рази. Там багато програм на різну мету,описані вправи для всіх м"язів, описано як саме робити ці вправи і на малюнках показані приклади вправ,поради,що до спортивного харчування...Постарайтесь знайти місце для програми!
P.S. Ну і запит в YouTube вам допоможе і відео Дениса Борисова по набору маси!

Подякували: Q-bart1

68

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

СПОРТ!!!
Віджимання 5х10 відпочинок 2хв.
Підйом штанги на біцепс 5х10 відпочинок 2хв.
Вправи штангою для передпліччя 5х10 відпочинок 2хв.
Присідання 2х15, 2х10 відпочинок 2хв.
Прес 2х25 відпочинок ~10хв
Без кардіо.

69

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Трохи мотивації спортсменам! Бо щось я бачу тут прямо забиті сторінки інформацією про виконані вправи,підходи,час!

Прихований текст


Для жировічков,для підйому силових показників і рельєфності наглядне відео тренувань!

Прихований текст

70

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Ще трохи мотивації спортсменам! Отаке мене найбільше мотивує :)
http://s1.developerslife.ru/public/images/gifs/0be5126d-86c7-45a7-927e-21bf34af168f.gif

Подякували: P.Y., Master_Sergius2

71

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

3х3хв скакалка перерва 1хв
Прес 3х20 перерва 2-3хв

72

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

VertoX написав:
P.Y. написав:

Вправи з телеком, пивом і чіпсами? *JOKINGLY*

Прихований текст

Ну...Як там кажуть? Навіть яд в маленьких дозах може бути ліками? Якщо не зловживати,а просто для задоволення посмакувати чогось,то чому і ні? Ну і якщо людина весь тиждень рвала 5-ту точку в залі,якщо в неї здоров"я й так як у бика і немає жодних проблем,періодично вона може навіть так відпочивати http://coub.com/view/2kro9rr4

Це я до того, що «телевізійний спорт» має приблизно таке ж відношення до вашої спортивної форми, як шоу Савіка Шустера чи передача «У світі тварин». Якщо ви не у вищій лізі, звичайно — тоді так, має. Скільки ми бачили пузатих дядьків — і кожен другий як не «футболіст», то «боксер» чи ще якийсь «спортсмен»...
Також існують (чи існували) передачі назразок телевізійної аеробіки чи ранкової гімнастики по радіо, де справді давався якийсь комплекс вправ, призначених безпосередньо для глядача — але востаннє я бачив щось подібне ще за років свого радянського дитинства, з чого робимо висновок, що такий тип передач високою популярністю не користувався і з моменту комерціалізації ТБ став для телекомпаній збитковим.

73

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Пропустив два дні (субота, неділя) через погане самопочуття. Вчора (понеділок) зробив тільки 50 пресс і 10 віджимань, далі сил не хватило.
Сьогодні нормально попрацював (50 віджиманнь, 50 пресс, 50 зворотніх віджиманнь, 50 присідань, 10 хв. бігова доріжка). Але з перервами, підряд важко такий комплекс.

Подякували: VertoX1

74

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

P.Y. написав:

Це я до того, що «телевізійний спорт» має приблизно таке ж відношення до вашої спортивної форми, як шоу Савіка Шустера чи передача «У світі тварин».  Скільки ми бачили пузатих дядьків — і кожен другий як не «футболіст», то «боксер» чи ще якийсь «спортсмен»...

Прихований текст

А я гадаю,що все залежить від самої людини(та котра дивиться телик/комп). Я погоджуюсь з вами.що лише дивлячись не під-качаєшся і вага не скинеться! Але відео без питань дає мотивацію,картинка з екрану змушує мозок замислюватись,що вашому тілу заважає бути таким самим як на картинці? Тож мабуть корисно вмикати спорт дітям. Хай дивляться на футболістів/боксерів/хокеістів і т.д. Хай створюють собі кумирів,нехай повторюють футбольні фінти і т.д. Звісно,що 45-ти річний дядя прийшовший з завода і увімкнувши бій Усіка не піде на спорт майданчик займатись,а от інший хтось може й зможе! Згадайте американський БУМ на східні єдиноборства після фільмів з Брюсом Лі! А все лише через те.що подивились кіношку!)) Ну і до американців ходити не треба. Я сам такий! Перша частина Роккі, Ніколи не здавайся і подібні фільми дають свій ефект в моральному плані! Так шо... Якесь кіно,відео чи спортивна подія може стати переломною подією в житті когось!
Про дядь з пузом я не зрозумів,що ви маєте на увазі! Диванних аналітиків? Що самі ніфіга не вміють, але поради є на всі випадки життя? Чи просто які вони спортсмени?Ви подивіться на них? Якщо у вас варіант 2-й то сходу хочу привести приклад Кості Дзю і Роналдо(бразилець)! Так от зараз це 2-ва відвертих таких собі кабасіка! Але...Що один,що інший можуть НУ ДУЖЕ БАГАТО чому навчити! Враховуючи їхні спортивні досягнення і кар"єрні успіхи!

P.Y. написав:

Також існують (чи існували) передачі назразок телевізійної аеробіки чи ранкової гімнастики по радіо, де справді давався якийсь комплекс вправ, призначених безпосередньо для глядача — але востаннє я бачив щось подібне ще за років свого радянського дитинства, з чого робимо висновок, що такий тип передач високою популярністю не користувався і з моменту комерціалізації ТБ став для телекомпаній збитковим.

Прихований текст

В телебачення мені не цікаво йти. Я його не дивлюсь тож і казати нема чого. Загальне враження таке - в країні повний пі*дєц,а вони то співають,то танцюють,то їсти готують о ще якась ахінєя...Людей відволікають від цього лайна в якому вони живуть,а більшість і раді. Ну то таке...За передачі про ранкові зарядки і т.д. Ну то от приблизно таке шоу я так розумію з отими товстунами. Я його не дививсь,але пару разів на очі потрапляло. От вам там і дієти і спортивні вправи і можливо хтось дома почав займатись також! Та хоча чого можливо? В мене в знайомого дружина дивлячись цю передачу замислилась,що вона на 1кг важча за чоловіка(там чоловіка кілограм 60-т мабуть)))) ну і знайшла програму тренера котра ганяла товстунів і вдома стрибала,присідала ще там шось і за скількись там часу схудла там щось від 5кг,підтягнула форми,фігурку і все тіп-топ! Так шо...Не знаю,що вам відповідати. Але погоджуюсь спортивно-освітніх програм мало, багато таких програм і шоу щоб легше і швидше вкладати лайно в мозок людям! Про ранкові зарядки по тєлєку. А хто їх веде? Сніжана Андрєєвна з місцевого фітнес клубу котру ніхто не бачив і не знає і на екрані вона через інтимний зв"язок з правильним дядєй?Або чиясь дочурка? А ви поставте на національне телебачення щоденний спорт з Усіком,Ломаченко,Хітровим,Гвоздіком і т.д. Та я реально впевнений,що рейтинг у такої передачі буде високим!

P.S.

Прихований текст

Я не дуже хочу з вами дискутувати бо рано чи пізно ми повернемось довашим проблем з дівчатами,соціумом,спортом і заїданням стресів! А як ви писали вам все пофіг,чиясь думка пофіг і ви сам собі на умє то окрім вас самих вам ніхто не допоможе! Так,що краще навчіть мене програмувати :P ! В цьому ви тямите і є про шо побалакать! А ті теми котрі я перерахував то таке ото...З пустого в порожнє!

75

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

morgot написав:

Пропустив два дні (субота, неділя) через погане самопочуття. Вчора (понеділок) зробив тільки 50 пресс і 10 віджимань, далі сил не хватило.
Сьогодні нормально попрацював (50 віджиманнь, 50 пресс, 50 зворотніх віджиманнь, 50 присідань, 10 хв. бігова доріжка). Але з перервами, підряд важко такий комплекс.

Прихований текст

Субота,неділя це відпочинок! В ці дні займатись і не треба! Якщо самопочуття погане то пропускайте й в робочі дні,прислухайтесь уважно до свого організму! Якщо він не виносить тягу то візьміть додатковий відпочинок,або зменшіть навантаження! Я ж так розумію ви не займались.а тепер хопа і спортсменом стали! Та ще й з нормальними показниками! ;) 
Як ви віджимаєтесь? Скільки підходів? Скільки повторів у підході? Який час відпочинку між підходами? Як це зворотні віджимання?На тріципс чи руки вивернуті у внутрішню сторону? Яку програму тренувань знайшли? Почитали про ПРОТЕІН?
P.S. Якщо чесно то я вами трохи пишаюсь. Побачимо чи на довго вас вистачить,але те,що ви змушуєте себе працювати на собою,то це анбилівибил!)) Та і взагалі приємно читати від вас не оті "слюні" котрі ви писали в темі про пошук дівчини,а ваші спортивні успіхи! Але ж ви не забувайте,що потрібен прогрес! І цифра 50 це не догма! Наступного тижня буде 55-60! Також ви писали,що займатись будете,що б дівчата звертали увагу і у вас було більше шансів виділитись на фоні інших самців! Але умова мовляв до вересня! Дівчата від вас шаленітимуть і будуть підходити знайомитись коли ви станете ось таким https://www.youtube.com/watch?v=1l7ccynuYCM Ну а до вересня ви таким не станете. Тож терпіння і години часу витрачених на віджимання,підтягування.прес,бруса,присідання!))

Подякували: morgot1

76

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Ну то от приблизно таке шоу я так розумію з отими товстунами. Я його не дививсь,але пару разів на очі потрапляло. От вам там і дієти і спортивні вправи і можливо хтось дома почав займатись також! Та хоча чого можливо? В мене в знайомого дружина дивлячись цю передачу замислилась,що вона на 1кг важча за чоловіка(там чоловіка кілограм 60-т мабуть)))) ну і знайшла програму тренера котра ганяла товстунів і вдома стрибала,присідала ще там шось і за скількись там часу схудла там щось від 5кг,підтягнула форми,фігурку і все тіп-топ!

У мене мама дивилась цю передачу. Якось не помітив, щоб це справді вплинуло на її вагу. Всі розуміють, що шоу є шоу, а реальне життя зовсім інше.

А ви поставте на національне телебачення щоденний спорт з Усіком,Ломаченко,Хітровим,Гвоздіком і т.д. Та я реально впевнений,що рейтинг у такої передачі буде високим!

Якщо тобі 12-15, саме час починати займатися спортом — можливо, в кінцевому підсумку ти досягнеш результатів свого спортивного кумира. Інакше рівнятися на кумирів нема сенсу — в кращому випадку, ти будеш блідою копією професійного спортсмена. Тобто, кумир буде лише нагадуванням про спортивні досягнення, яких у тебе ніколи не буде. Логічно, що багато людей навіть не намагаються приміряти роль свого кумира на себе — лише насолоджуються спортивним шоу.

Якщо ми хочемо зробити спорт елементом життя кожного, кумирство тут потрібне менше всього. Чемпіон, який нічим не займається, крім постійних тренувань, а часом і колеться стероїдами — не найкращий приклад для наслідування, бо надто відірваний від життя звичайних людей. Правильніше прищепити думку, що спорт потрібен кожному — не як боротьба за першість (не може бути мільйон чемпіонів — це суперечить законам математики), а як норма життя, форма відпочинку і т.д.

77

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Віджимання 5х10 відпочинок 2хв
Присідання 2х15, 2х10 відпочинок 2хв
Прес 2х25 відпочинок 5-10хв
3х3хв скакалка перерва 1хв

78

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Збирався сьогодні бути ПРЯНІКом,бо відверто кажучи певні відчуття кріпатури не спонукають до зайняття спортом! Але знайомим запропонував повештатись по місту! А в його розумінні це десь "забуритися" і він буде сьорбать пиво,а я буду стояти поряд підтримуючи бесіду! Так склалось,що ми забрєли на шкільне подвір"я,а на ньому знаходяться вуличні тренажери! Ну я як п"яний до радіо причепивсь до тих тренажерів! Робив на кожному по пару підходів! І типу жим від грудей,і аналог брусів,жим верхнього блоку на груди,на дельти 2-ва супер тренажери(плечі аж печуть), на біцак "тягалка" є! Тож...Отак от випадково я й підкачався трохи!)))

Подякували: Arete1

79

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

3х3хв скакалка перерва 1хв
Прес 3х20 перерва 2-3хв

80

Re: СПОРТ vs ПРЯНІК

Дядьки! В здоровом тєлє,здоровий дух! Не лінуйтесь! Займайтесь фізичними вправами,будьте енергійними і радійте життю! Будуйте своє тіло і відписуйтесь по результатам! Ось вам для натхнення і для пошуку відповідей на свої питання!

Прихований текст