21

Re: Невідповідність CPU MHz

Invader написав:

А під Віндою як?

Немає в мене Вінди.

22

Re: Невідповідність CPU MHz

dialectstat написав:

http://www.thinkwiki.org/wiki/Problem_w … cy_scaling тут пишуть, що це може бути через те що ноут без батареї. Якраз в мене батарея на 0, чекаю на нову...

Таке теж може бути, зустрічав ноути де процесор був на мінімальній частоті бо батарея була несправна, а також ті де ноут від батареї працюючи ніколи не піднімав частоту до максимальної.. називається придбав супер потужний ноут а тут такий сюрприз.

23

Re: Невідповідність CPU MHz

HetmanNet написав:
dialectstat написав:

http://www.thinkwiki.org/wiki/Problem_w … cy_scaling тут пишуть, що це може бути через те що ноут без батареї. Якраз в мене батарея на 0, чекаю на нову...

Таке теж може бути, зустрічав ноути де процесор був на мінімальній частоті бо батарея була несправна, а також ті де ноут від батареї працюючи ніколи не піднімав частоту до максимальної.. називається придбав супер потужний ноут а тут такий сюрприз.

Надіюся з новою батареєю він сам перепрошиється на максимальну частоту, чи треба буде чаклувати?

24

Re: Невідповідність CPU MHz

dialectstat написав:
HetmanNet написав:
dialectstat написав:

http://www.thinkwiki.org/wiki/Problem_w … cy_scaling тут пишуть, що це може бути через те що ноут без батареї. Якраз в мене батарея на 0, чекаю на нову...

Таке теж може бути, зустрічав ноути де процесор був на мінімальній частоті бо батарея була несправна, а також ті де ноут від батареї працюючи ніколи не піднімав частоту до максимальної.. називається придбав супер потужний ноут а тут такий сюрприз.

Надіюся з новою батареєю він сам перепрошиється на максимальну частоту, чи треба буде чаклувати?

Має сам.

25

Re: Невідповідність CPU MHz

Блін, з новою батаререю знову  current policy: frequency should be within 1.20 GHz and 1.20 GHz.
Як вернути 2.4 ГГц ?

26

Re: Невідповідність CPU MHz

Може не підтримується воно. Спробуйте видалити всі ці cpufrequtils і демони. Коли я останнього разу встановив собі Xubuntu, то частота ніколи вище мінімальної не піднімалася не зважаючи на те що я запускав.

27

Re: Невідповідність CPU MHz

Invader написав:

Може не підтримується воно. Спробуйте видалити всі ці cpufrequtils і демони. Коли я останнього разу встановив собі Xubuntu, то частота ніколи вище мінімальної не піднімалася не зважаючи на те що я запускав.

Як їх видалити?
Це помогло вам підняти частоту?

28

Re: Невідповідність CPU MHz

Ще попробую убунту пересставити з 0, з новою батаререю.

29

Re: Невідповідність CPU MHz

Хм, адаптер не заряджає нову батарею, пише 63% і все, вже дві години ......

30

Re: Невідповідність CPU MHz

Полазьте по БІОСу, якщо ще не лазили. Покладіть поруч смартфон з прогою перекладачем, і вивчіть усі доступні опції.

31

Re: Невідповідність CPU MHz

Torbins написав:

Полазьте по БІОСу, якщо ще не лазили. Покладіть поруч смартфон з прогою перекладачем, і вивчіть усі доступні опції.

Та лазив там, нічого і близько нема доступного для зміни частоти процесора, чи режиму.

32

Re: Невідповідність CPU MHz

Як їх видалити?
Це помогло вам підняти частоту?

Так. Шукайте по cpufreqd, cpufrequtils

33

Re: Невідповідність CPU MHz

Все вирішив проблему, коли взяв новий адаптер.
Це була проблема а адаптері, напевно недостатні вольт-амперні харектеристики давав.
Всім дякую за допомогу і поради!

Подякували: koala1