21

Re: Гостинґ

ну якщо вже мова зайшла про статистику то варто процитувати  :D  такий вислів

Брехня є чотирьох видів: брехня, нахабна брехня, статистика й цитування

а загалом є у статистики таке поняття середньо-арифметичне та середньозважене  - як то кажуть то є дві великі різниці і не слід їх плутати

22 Востаннє редагувалося palyvoda (07.06.2015 18:05:45)

Re: Гостинґ

Читайте повністю виділений термін, а не лише його частину. Якщо ви маєте на думці більш улучний термін, то я не проти, запропонуйте.

Lordie написав:

Спростіть і вийде квест виду: "Х таких-то ресурсів коштує стільки-то, а Y інших - стільки-то (що на 15-20% нижче за звичний рівень цін)".

Ні, звичний це щось близьке до середнього, а не мінімального.

Lordie написав:

Зрештою, обсяг ресурсів, які замовить людина, сам по собі залежить від ціни - але ви позбавляєте її можливості її враховувати.

Згоден, але я розраховую, що цей сайт відвідують люди, які добре знайомі з подібними послугами й уміють користуватися Ґуґлом. Знайшов найдешевше → узгодив свої можливості та потреби → написав мені → отримав іще дешевше на 15-20%.

Lordie написав:

P.s.: а гостер - це автор ГОСТ-ів, ге?

Ні, а ви їх досі використовуєте?
Якби це був автор ГОСТів, то він писався б як ГОСТер.

23

Re: Гостинґ

Походу Гостинг - це той хто ГОСТить (у даний момент часу). :)

24

Re: Гостинґ

palyvoda написав:

Згоден, але я розраховую, що цей сайт відвідують люди, які добре знайомі з подібними послугами й уміють користуватися Ґуґлом. Знайшов найдешевше → узгодив свої можливості та потреби → написав мені → отримав іще дешевше на 15-20%.

Ви ж розумієте, що я за 2-3хв зараз знайду який-небудь безлімітний тариф і попрошу організувати такий самісінький на 15-20% дешевше, але вам це виявиться не по зубах? Ви суто з впертості продовжуєте позиціонувати вашу схему раціональну чи бодай чимось зручну чи справді щиро не усвідомлюєте чому вона такою не є апріорі?

25 Востаннє редагувалося Djalin (07.06.2015 18:14:53)

Re: Гостинґ

palyvoda написав:

Читайте повністю виділений термін, а не лише його частину. Якщо ви маєте на думці більш улучний термін, то я не проти, запропонуйте.

Lordie написав:

Спростіть і вийде квест виду: "Х таких-то ресурсів коштує стільки-то, а Y інших - стільки-то (що на 15-20% нижче за звичний рівень цін)".

Ні, звичний це щось близьке до середнього, а не мінімального.

Lordie написав:

Зрештою, обсяг ресурсів, які замовить людина, сам по собі залежить від ціни - але ви позбавляєте її можливості її враховувати.

Згоден, але я розраховую, що цей сайт відвідують люди, які добре знайомі з подібними послугами й уміють користуватися Ґуґлом. Знайшов найдешевше → узгодив свої можливості та потреби → написав мені → отримав іще дешевше на 15-20%.

Lordie написав:

P.s.: а гостер - це автор ГОСТ-ів, ге?

Ні, а ви їх досі використовуєте?
Якби це був автор ГОСТів, то він писався б як ГОСТер.

1. Середньо-ринкова не може бути середньо-арифметичною. І взагалі є окремий порядок щодо її визначення - на прикладі автомобілів
2. Гости ніхто не відміняв - СЮРПРИЗ!

Це якщо вже дотримуватись термінології.

26

Re: Гостинґ

Lordie написав:
palyvoda написав:

Згоден, але я розраховую, що цей сайт відвідують люди, які добре знайомі з подібними послугами й уміють користуватися Ґуґлом. Знайшов найдешевше → узгодив свої можливості та потреби → написав мені → отримав іще дешевше на 15-20%.

Ви ж розумієте, що я за 2-3хв зараз знайду який-небудь безлімітний тариф і попрошу організувати такий самісінький на 15-20% дешевше, але вам це виявиться не по зубах? Ви суто з впертості продовжуєте позиціонувати вашу схему раціональну чи бодай чимось зручну чи справді щиро не усвідомлюєте чому вона такою не є апріорі?

І в чому вскладнення? Замовляйте. Скажу перебільшено, але краще 1 ₴, аніж простоювання.

27

Re: Гостинґ

Djalin написав:
palyvoda написав:

Читайте повністю виділений термін, а не лише його частину. Якщо ви маєте на думці більш улучний термін, то я не проти, запропонуйте.

Lordie написав:

Спростіть і вийде квест виду: "Х таких-то ресурсів коштує стільки-то, а Y інших - стільки-то (що на 15-20% нижче за звичний рівень цін)".

Ні, звичний це щось близьке до середнього, а не мінімального.

Lordie написав:

Зрештою, обсяг ресурсів, які замовить людина, сам по собі залежить від ціни - але ви позбавляєте її можливості її враховувати.

Згоден, але я розраховую, що цей сайт відвідують люди, які добре знайомі з подібними послугами й уміють користуватися Ґуґлом. Знайшов найдешевше → узгодив свої можливості та потреби → написав мені → отримав іще дешевше на 15-20%.

Lordie написав:

P.s.: а гостер - це автор ГОСТ-ів, ге?

Ні, а ви їх досі використовуєте?
Якби це був автор ГОСТів, то він писався б як ГОСТер.

1. Середньо-ринкова не може бути середньо-арифметичною. І взагалі є окремий порядок щодо її визначення - на прикладі автомобілів
2. Гости ніхто не відміняв - СЮРПРИЗ!

Це якщо вже дотримуватись термінології.

На скільки мені відомо, ГОСТи в Україні використовують лише в майже вимерлих галузях, як-от машинобудуванні. Але, безумовно, це явище є ганебним.

28

Re: Гостинґ

palyvoda, мені ось такий як тут другий тариф ("Преміум") відважте? Здужаєте ж? Там просять 77грн/міс та 55% знижки по купону.. отже, це 34,65грн/міс. Ви обіцялися ще 15-20% знижки, нехай буде 15.. отже 29,5грн/міс за анлім усього включно з гвинтом, я правильно розумію? На RAID-масиві, з сапортом та повним SSH-доступом.

29

Re: Гостинґ

Так, це щомісячно коштуватиме 62 ₴ (оскільки ніяких акційних знижок я наразі не роблю).

30 Востаннє редагувалося Djalin (07.06.2015 19:57:49)

Re: Гостинґ

з безлімітним гвинтом? о_О і все інше як у тарифі?

31

Re: Гостинґ

Ага, отже з'ясували, тлумачення для "найнижча ринкова вартість" (за palyvoda) - "майже удвічі дорожче, ніж у конкурентів". Fin.

32

Re: Гостинґ

Djalin написав:

з безлімітним гвинтом? о_О і все інше як у тарифі?

Так.

33

Re: Гостинґ

Lordie написав:

Ага, отже з'ясували, тлумачення для "найнижча ринкова вартість" (за palyvoda) - "майже удвічі дорожче, ніж у конкурентів". Fin.

Там 77 ₴, а в мене 62.

34

Re: Гостинґ

palyvoda написав:
Lordie написав:

Ага, отже з'ясували, тлумачення для "найнижча ринкова вартість" (за palyvoda) - "майже удвічі дорожче, ніж у конкурентів". Fin.

Там 77 ₴, а в мене 62.

Там дають купон на 55% знижку, а у вас дзуськи. Мені як кінцевому користувачу до одного місця наскільки це постійна пропозиція - якщо там я можу на рік замовити ледь не удвічі дешевше, значить це рентабельніше, ніж у вас. От вам і "дешевше за найнижчу ринкову вартість".

35

Re: Гостинґ

palyvoda написав:
Djalin написав:

з безлімітним гвинтом? о_О і все інше як у тарифі?

Так.


Я чого питаю - у мене терабайтний гвинт, а бекапи у хмарі робити треба - от поставити у вас аналог дропбоксу для себе та друзів...

правда дроп всього два гіга дає - а ви анлім - круто ж в менше ніж за 100 грн, а якщо я нагуглю ще менше... :D

36

Re: Гостинґ

Djalin написав:
palyvoda написав:
Djalin написав:

з безлімітним гвинтом? о_О і все інше як у тарифі?

Так.


Я чого питаю - у мене терабайтний гвинт, а бекапи у хмарі робити треба - от поставити у вас аналог дропбоксу для себе та друзів...

правда дроп всього два гіга дає - а ви анлім - круто ж в менше ніж за 100 грн, а якщо я нагуглю ще менше... :D

Сумніваюся, що знайдете менше, та все ж можете спробувати.