41

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

Lordie написав:

Я промовчу про те, що вивід коштів одного клієнта на реквізити іншої людини прямо суперечить anti laundering law і в принципі не може здійснюватись жодною організацією, що бодай відносно переймається перспективами свого існування...

Мені важко якимось чином це прокоментувати, хіба що можу додати те, що використання катки платіжної системи ePaymants жодним чином не ідентифікуеться з власником в нашій країні. Тобто на чеку з магазину не буде вашого ім'я, прізвища, абощо.
Тому ви можете мати рацію.

42

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

Які ще чеки з магазину, до чого чи ідентифікується в нашій країні... є міжнародне законодавство проти відмиття коштів та фінансування тероризму, воно вимагає певних норм ідентифікації, описана вами процедура виводу це законодавство порушує.

Подякували: Djalin1

43

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

Lordie написав:

Які ще чеки з магазину, до чого чи ідентифікується в нашій країні... є міжнародне законодавство проти відмиття коштів та фінансування тероризму, воно вимагає певних норм ідентифікації, описана вами процедура виводу це законодавство порушує.

Тобто, якщо переказ коштів за товар здійснюється без надання реквізитіва покупця а лише з наданням реквізитів банку це нормально, проте якщо я задопомогую одніеї системи переводжу кошти на рахунок людини в іншу систему це протизаконно?
Або я щось не розумію, або переказ коштів з Приват Банку на Аваль можна вважати порушенням.

44

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

Так, ви щось не розумієте.

45

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

Поясніть будь ласка.

Подякували: HetmanNet1

46

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

Click

47 Востаннє редагувалося kolya.kolombet (05.06.2016 23:14:54)

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

Дуже цікаво, враховуючи те, що всі перекази можно відстежити так само, як і в банках, все ще не розумію, що тут незаконного? На доданому мною зображенні, переказ мае унікальний номер і можн бути відстеженний. Загалом, у системі можно побачити яким чином гроші були зараховані користувачу, за що, та куди були виведені.

48

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

Пане Lordie, такі питання задаєте... Ви часом не з податкової?

Подякували: leofun011

49

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

kolya.kolombet написав:

Дуже цікаво, враховуючи те, що всі перекази можно відстежити так само, як і в банках, все ще не розумію, що тут незаконного? На доданому мною зображенні, переказ мае унікальний номер і можн бути відстеженний. Загалом, у системі можно побачити яким чином гроші були зараховані користувачу, за що, та куди були виведені.

Взагалі, сама наявність таких переказів на сторонніх осіб порушує податкове законодавство всіх країн у світі. По перше, жодна реальна компанія такого не зробить, бо фактично вона втрачає підтвердження того що вам сплатила кошти, а перерахунок на сторонню особу є фіктивними операціями і відповідно ухилення від податків та також класифікується як відмивання коштів.
Навіть якщо це можна було би трактувати як за вашою згодою, то це було би укриттям від податків з вашої вже сторони, а також укриття незаконних операцій, бо по закону немає поняття "я перерахував на чужу картку бо не мав своєї", це вважають взаємним зарахуванням, тобто ви віддали кошти за щось що вам дав/зробив власник картки, а так як ви це не зробили це відкритим шляхом з документальним підтвердженням то мали на меті приховати факт самої операції.

Подякували: Djalin, ReAl2

50

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

fake якийсь )

51

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

kolya.kolombet написав:

Зареестрований у kairos з лютого цього року, нещодавно отримав свою першу 1000$.

kolya.kolombet написав:

За 3 місяці, маючи голд акаунт та здаючи 180гб дискового простору.

Я ніфіга не розумію у сучасному бізнесі.

$1000 за три місяці, це $4000 за рік. За 0.18 ТБ дискового пристрою і якийсь там відсоток ресурсів CPU/memory.

Невже за $4000 не можна було б десь на київському ж колокейшені (це якщо про розмазаність системи по світу балакати) поставити невеличкий серверок з парою ТБ диску, з використанням 100% ресурсів. Вистачило б і на електроенергію з обслуговуванням і не на один рік. І з вищою гарантією надійності роботи, ніж ресурси приватної особи.

Отже, реально справа не просто у дисковому просторі та обчислювальній потужності? В чому?

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

52

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

HetmanNet написав:
kolya.kolombet написав:

Дуже цікаво, враховуючи те, що всі перекази можно відстежити так само, як і в банках, все ще не розумію, що тут незаконного? На доданому мною зображенні, переказ мае унікальний номер і можн бути відстеженний. Загалом, у системі можно побачити яким чином гроші були зараховані користувачу, за що, та куди були виведені.

Взагалі, сама наявність таких переказів на сторонніх осіб порушує податкове законодавство всіх країн у світі. По перше, жодна реальна компанія такого не зробить, бо фактично вона втрачає підтвердження того що вам сплатила кошти, а перерахунок на сторонню особу є фіктивними операціями і відповідно ухилення від податків та також класифікується як відмивання коштів.
Навіть якщо це можна було би трактувати як за вашою згодою, то це було би укриттям від податків з вашої вже сторони, а також укриття незаконних операцій, бо по закону немає поняття "я перерахував на чужу картку бо не мав своєї", це вважають взаємним зарахуванням, тобто ви віддали кошти за щось що вам дав/зробив власник картки, а так як ви це не зробили це відкритим шляхом з документальним підтвердженням то мали на меті приховати факт самої операції.

Здаеться ви маєте рацію, не знаю як працюють між собою Kairos та ePaymants, всеж вони офіційно знаходяться не в нашій країні. Проте, з користувачів kairos в нашій країні не стягуеться податок, про це кажуть представники компаніі і додають, що ви самі можете звернутися у податкову та заявити про наявність незадекларованих доходів.

53

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

HetmanNet написав:

Взагалі, сама наявність таких переказів на сторонніх осіб порушує податкове законодавство всіх країн у світі.

Ви, мабуть, порохобот, який хоче відволікти увагу громадськості від офшорів Порошенка :-) :-) :-)

54

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

ReAl написав:
kolya.kolombet написав:

Зареестрований у kairos з лютого цього року, нещодавно отримав свою першу 1000$.

kolya.kolombet написав:

За 3 місяці, маючи голд акаунт та здаючи 180гб дискового простору.

Я ніфіга не розумію у сучасному бізнесі.

$1000 за три місяці, це $4000 за рік. За 0.18 ТБ дискового пристрою і якийсь там відсоток ресурсів CPU/memory.

Невже за $4000 не можна було б десь на київському ж колокейшені (це якщо про розмазаність системи по світу балакати) поставити невеличкий серверок з парою ТБ диску, з використанням 100% ресурсів. Вистачило б і на електроенергію з обслуговуванням і не на один рік. І з вищою гарантією надійності роботи, ніж ресурси приватної особи.

Отже, реально справа не просто у дисковому просторі та обчислювальній потужності? В чому?

Ви маете рацію, ваш підхід 100% виправдан, проте не настільки надійний. Пам'ятаете, що було з серверами ex у свій час? Правильно, їх конфіскували, до того ж взламати данні, які зберігються на одному сервері легше, ніж отримати доступ до данних, які зберігаються на комп'ютерах користоваів всьго світу.

55

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

kolya.kolombet написав:
ReAl написав:
kolya.kolombet написав:

Зареестрований у kairos з лютого цього року, нещодавно отримав свою першу 1000$.

kolya.kolombet написав:

За 3 місяці, маючи голд акаунт та здаючи 180гб дискового простору.

Я ніфіга не розумію у сучасному бізнесі.

$1000 за три місяці, це $4000 за рік. За 0.18 ТБ дискового пристрою і якийсь там відсоток ресурсів CPU/memory.

Невже за $4000 не можна було б десь на київському ж колокейшені (це якщо про розмазаність системи по світу балакати) поставити невеличкий серверок з парою ТБ диску, з використанням 100% ресурсів. Вистачило б і на електроенергію з обслуговуванням і не на один рік. І з вищою гарантією надійності роботи, ніж ресурси приватної особи.

Отже, реально справа не просто у дисковому просторі та обчислювальній потужності? В чому?

Ви маете рацію, ваш підхід 100% виправдан, проте не настільки надійний. Пам'ятаете, що було з серверами ex у свій час? Правильно, їх конфіскували, до того ж взламати данні, які зберігються на одному сервері легше, ніж отримати доступ до данних, які зберігаються на комп'ютерах користоваів всьго світу.

Бугагашеньки. А приватні ПК/ноути, гадаєте, не конфісковували? Поцікавтесь у наших аутсорсингових компаніях, ну чи погугліть (як це робиться - вище я лінк вже давав) "маски-шоу"...

56

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

Lordie написав:
kolya.kolombet написав:
ReAl написав:

Я ніфіга не розумію у сучасному бізнесі.

$1000 за три місяці, це $4000 за рік. За 0.18 ТБ дискового пристрою і якийсь там відсоток ресурсів CPU/memory.

Невже за $4000 не можна було б десь на київському ж колокейшені (це якщо про розмазаність системи по світу балакати) поставити невеличкий серверок з парою ТБ диску, з використанням 100% ресурсів. Вистачило б і на електроенергію з обслуговуванням і не на один рік. І з вищою гарантією надійності роботи, ніж ресурси приватної особи.

Отже, реально справа не просто у дисковому просторі та обчислювальній потужності? В чому?

Ви маете рацію, ваш підхід 100% виправдан, проте не настільки надійний. Пам'ятаете, що було з серверами ex у свій час? Правильно, їх конфіскували, до того ж взламати данні, які зберігються на одному сервері легше, ніж отримати доступ до данних, які зберігаються на комп'ютерах користоваів всьго світу.

Бугагашеньки. А приватні ПК/ноути, гадаєте, не конфісковували? Поцікавтесь у наших аутсорсингових компаніях, ну чи погугліть (як це робиться - вище я лінк вже давав) "маски-шоу"...


1 персональний компьютер не містить інформацію, з якої можна отритамати щось цінне, доведеться конфіскувати занадто багато компьютерів, аби зібрита до купи хочаб щось. Не знаю як ваші компанії, про те про конфіскацію хочаб декількох тисяч ПК з домівок звичайних користувачів особисто я не чув.

57 Востаннє редагувалося Djalin (06.06.2016 19:45:59)

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

А кілька тисяч і не потрібно - досить щоб конфіскували особисто ваш - і це не поодинокі випадки. Я думаю вас особисто це зачепить більше.

58

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

kolya.kolombet написав:
Lordie написав:
kolya.kolombet написав:

Ви маете рацію, ваш підхід 100% виправдан, проте не настільки надійний. Пам'ятаете, що було з серверами ex у свій час? Правильно, їх конфіскували, до того ж взламати данні, які зберігються на одному сервері легше, ніж отримати доступ до данних, які зберігаються на комп'ютерах користоваів всьго світу.

Бугагашеньки. А приватні ПК/ноути, гадаєте, не конфісковували? Поцікавтесь у наших аутсорсингових компаніях, ну чи погугліть (як це робиться - вище я лінк вже давав) "маски-шоу"...


1 персональний компьютер не містить інформацію, з якої можна отритамати щось цінне, доведеться конфіскувати занадто багато компьютерів, аби зібрита до купи хочаб щось. Не знаю як ваші компанії, про те про конфіскацію хочаб декількох тисяч ПК з домівок звичайних користувачів особисто я не чув.

За кошти що потрібні за наведеного тарифу для "декількох тисяч ПК з домівок звичайних користувачів" можна побудувати повноцінний ДЦ вищої категорії у країні з пофігізмом на більшість міжнародних законів та ще на вельми пристойну воєнізовану охорону вистачить

Подякували: Djalin, 0xDADA11C7, leofun01, ReAl4

59

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

Lordie написав:
kolya.kolombet написав:
Lordie написав:

Бугагашеньки. А приватні ПК/ноути, гадаєте, не конфісковували? Поцікавтесь у наших аутсорсингових компаніях, ну чи погугліть (як це робиться - вище я лінк вже давав) "маски-шоу"...


1 персональний компьютер не містить інформацію, з якої можна отритамати щось цінне, доведеться конфіскувати занадто багато компьютерів, аби зібрита до купи хочаб щось. Не знаю як ваші компанії, про те про конфіскацію хочаб декількох тисяч ПК з домівок звичайних користувачів особисто я не чув.

За кошти що потрібні за наведеного тарифу для "декількох тисяч ПК з домівок звичайних користувачів" можна побудувати повноцінний ДЦ вищої категорії у країні з пофігізмом на більшість міжнародних законів та ще на вельми пристойну воєнізовану охорону вистачить

Можливо й так, якщо бажаете подайте цю ідею компанії на сайті. На мою думку можно вічно дискутувати на тему:"Як можна вкласти таку купу грошей". Я всюго лише намагаюсь поділитись досвідом роботи з kairos.

60

Re: Крутий проект чи звичайний лохотрон???

kolya.kolombet, ми досі чекаємо на бодай-якесь підтвердження існування виплати вам з боку "кайрос". Скріни самого кайроса та купюри - не аргумент, перше я вам й так можу намалювати, а друге... ну, з другим да, не можу легко запиляти - западло йти до банку й знімати...