21

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

Torbins написав:

ktretyak
У вас відеокарта вбудована в процесор? Якщо ні, то у неї окреме охолодження.

Відеокарта вбудована в материнську плату AMD. Окремого охолодження не має, але всі збої трапляються на початку... на початку перегляді відео, чи на початку переходу на сайт, який спричиняє теж синій екран... О, ще одне згадав - інколи Windows ловить ці збої... здається там говориться про збої відеоадаптера, точно не пам'ятаю.

22 Востаннє редагувалося HetmanNet (02.08.2015 13:41:26)

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

ktretyak написав:

Спробував зловити знову синій екран, але далі квадратиків вгорі екрану не пішло.

До речі згадав ще одну деталь: якщо я відео дивлюсь в HD якості, то, здається, проходить все нормально, але як тільки я намагаюсь виключити її при тому, що відео ще не завантажилось, то й трапляється синій екран.

Програму BlueScreenView пробували? Вона має знайти дамп та видати код помилки, по якому можна вже судити про можливе джерело помилки а не вигадувати причини на межі мало ймовірного. Розпакуйте та запустіть від адміна.

Подякували: Djalin, Torbins2

23

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

О, знову вилетів синій екран, коли відвідав http://www.discourse.org/

Спробував щось прочитати, але буквально через 2 секунди почалось перезавантаження компа. Щоправда відновз видала ось таке:
https://1933a544b9b651d3813e8de397efcd5a179e17e8.googledrive.com/host/0Bwk9euTxkxYUOFFUS29tSGJ4eXM/replace.org.ua/img/blue-screen.png

24

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

HetmanNet написав:
ktretyak написав:

Спробував зловити знову синій екран, але далі квадратиків вгорі екрану не пішло.

До речі згадав ще одну деталь: якщо я відео дивлюсь в HD якості, то, здається, проходить все нормально, але як тільки я намагаюсь виключити її при тому, що відео ще не завантажилось, то й трапляється синій екран.

Програму BlueScreenView пробували? Вона має знайти дамп та видати код помилки, по якому можна вже судити про можливе джерело помилки а не вигадувати причини на межі мало ймовірного. Розпакуйте та запустіть від адміна.

Я це ще з самого початку рекомендував, до речі. Дивно то все. Ще й VertoX назвав цю прогу дивною.
Видно я не вмію висловлювати свою думку, або ..... скоріше не вмію висловлювати свою думку )

25

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

Ок, натиснувши на посилання BlueScreenView в повідомленні HetmanNet, скачався ini-файл в архіві. Що далі з ним робити?

26

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

скачати саму прогу, і покласти тути український переклад, який уже скачано

27

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

Я скачую проги з найвідоміших сайтів, таких як microsoft, oracle і т.д.

Решту сайтів я не знаю, маю безкоштовний антивірус, тому не ризикну скачати щось із них...

28 Востаннє редагувалося Djalin (02.08.2015 14:10:55)

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

емн - ну то є сайт розробника, що підтверджує й вікі  але...  ось доволі відомий сайт http://www.comss.ru/page.php?id=1430

Подякували: HetmanNet1

29 Востаннє редагувалося Torbins (03.08.2015 15:29:55)

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

ktretyak написав:

Я скачую проги з найвідоміших сайтів, таких як microsoft, oracle і т.д.

Решту сайтів я не знаю, маю безкоштовний антивірус, тому не ризикну скачати щось із них...

Тоді завантаж антивірус з цього дуже відомого сайту.
Позбудься інших недопиляних антивірусів.
Постав його.
Проскануй всю систему.
Активуй сканування пам'яті при завантажені ОС, підніми рівень аналізу до високого, ввімкни Sandbox та HIPS.
Перезавантажся.
Завантаж цю програму.
Проскануй її.
Запусти її.
Та харе нам парити мізки тим що якщо не бухав особисто із розробником то не користуєшся його софтом. Не хо давати код помилки з дампу через цю програму, то напиши свою чи по бітно сам аналізуй дамп, нам рівно пофіг як ти отримаєш код помилки з дампу. Треба було записувати код помилки як мав можливість. Чудово відомо, що рішення на форумі дають лиш тоді коли достатньо інформації інакше отримаєш тролінг чи гадання на кавовій гущі.  Не записав, добре, тобі одразу кілька людей підказують назву утиліта який давно відомий в світі і це може підтвердити Google, крім того даємо на офіційний сайт щоб не підхопив вірусів та завантажив саме те що треба.. і тут отримуємо "я з ним не бухав і на кожному паркані про нього не читав тому не буду вантажити". Ти знущаєшся?

Модератор: Обережніше на поворотах! Нецензурна лексика на форумі заборонена.

Подякували: Djalin, BarsicPlus, Torbins3

30

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

Просто пан або ну дуже параноїк або недовіряє особисто мені, мій лінк веде точно на ту саму сторінку :-)

31 Востаннє редагувалося HetmanNet (02.08.2015 22:43:53)

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

Djalin написав:

Просто пан або ну дуже параноїк або недовіряє особисто мені, мій лінк веде точно на ту саму сторінку :-)

Та просто параноїки на вінді дістали.. ну реально, яка безпека на вінді? Ніякої, тож чого паритися? Максимум спитай чи офіційний сайт та на скільки впевнені у безпечності програми. Я розумію на лінукс параноя, то хоч зрозуміло бо у всіх нащадків юнікса є вразливість єдина і одна: юзер. А у вінди і без юзера їх дофіга.

32

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

можливо ваш драйвер чи частина ядра ОС потрапила на bad сектор, перевірте ваш вінчестер на наявність битих секторів

33

Re: Зачастив показуватись синій екран у Windows 7

/KIT\ написав:

Робіть дефграгментацію

Може одразу викинути комп? Все одно дійдемо до того якщо тицятимемо палицею у темряві.