61

Re: Windows 10/думки вголос

В пауершеллі і в сьомій можна майже нормально працювати. Але чому не можна було прикрутити до нього копіювання і вставку з самого початку, досі диву даюсь.

62

Re: Windows 10/думки вголос

quez написав:

В пауершеллі і в сьомій можна майже нормально працювати. Але чому не можна було прикрутити до нього копіювання і вставку з самого початку, досі диву даюсь.

Бо це високі технології для Microsoft.

63 Востаннє редагувалося Djalin (16.08.2015 09:39:55)

Re: Windows 10/думки вголос

http://habrahabr.ru/company/pt/blog/264763/

Це шикарно...

Подякували: Joker1

64

Re: Windows 10/думки вголос

80 Mb вони там шо девелопнулись ?

65 Востаннє редагувалося HetmanNet (16.08.2015 12:25:10)

Re: Windows 10/думки вголос

Djalin написав:

http://habrahabr.ru/company/pt/blog/264763/

Це шикарно...

Всі вважають, що Cortana то творіння Microsoft, але ніхто не звернув увагу що насправді під її обліком криється IBM Watson, який виконує всю роботу. Але поки сумніваюся, що IBM Watson використовується для всіх запитів, скоріше всього для нових, а на ті що вже були просто беруться відповіді з великого кешу.
До речі, це може бути поясненням чому Cortana розуміє добре лише англійську, бо на поточний момент це єдина мова яку IBM Watson знає на всі 100%.
Якщо Microsoft його використає для аналізу персональних даних то за рік знатиме про вас все без виключення.

Подякували: leofun011

66 Востаннє редагувалося ktretyak (16.08.2015 18:43:08)

Re: Windows 10/думки вголос

Ще сутки не пройшли як я оновився на Windows 10. Що можу сказати. Upgrade з Windows 7 Ultimate пройшов на диво гладко. З усього що я встиг виявити
- не коректно працювала програма для модема
- не стартанули локальні Apache та MySQL - обоє знаходяться на HDD-диску.

ОС на SSD-диску, і як не парадоксально, але зі встановленими на ньому програмами проблем не було.

Прогу для модема зніс і поставив за пару хвилин; заінсталив apache: httpd -k install apache2.

А ось із MySQL трохи повозився, чомусь команда

mysqld --install MySQL56 --defaults-file="D:\Program Files\MySQL\MySQL Server 5.6\my.ini"

Створювала windows-сервіс, який казав що виконавчий файл знаходиться на диску C (де його ніколи не було й раніше). У змінній оточення Path прописано коректний шлях, але чомусь сервіс вперто дивився на диск С.

Вирішив питання тим, що виправив некоректний шлях у реєстрі. Все, на цьому проблеми, здається, закінчились. Усі застосунки та драйвери продовжують працювати наче ніякого апгрейду й не було.

Windows 7 та Windows 10 однаково швидко завантажуються по часу, у мене це 20 секунд (від сигналу з материнки до привітального вікна для входу).

67

Re: Windows 10/думки вголос

ktretyak написав:

Ще сутки не пройшли як я оновився на Windows 10. Що можу сказати. Upgrade з Windows 7 Ultimate пройшов на диво гладко. З усього що я встиг виявити
- не коректно працювала програма для модема
- не стартанули локальні Apache та MySQL - обоє знаходяться на HDD-диску.

ОС на SSD-диску, і як не парадоксально, але зі встановленими на ньому програмами проблем не було.

Прогу для модема зніс і поставив за пару хвилин; заінсталив apache: httpd -k install apache2.

А ось із MySQL трохи повозився, чомусь команда

mysqld --install MySQL56 --defaults-file="D:\Program Files\MySQL\MySQL Server 5.6\my.ini"

Створювала windows-сервіс, який казав що виконавчий файл знаходиться на диску C (де його ніколи не було й раніше). У змінній оточення Path прописано коректний шлях, але чомусь сервіс вперто дивився на диск С.

Вирішив питання тим, що виправив некоректний шлях у реєстрі. Все, на цьому проблеми, здається, закінчились. Усі застосунки та драйвери продовжують працювати наче ніякого апгрейду й не було.

Windows 7 та Windows 10 однаково швидко завантажуються по часу, у мене це 20 секунд (від сигналу з материнки до привітального вікна для входу).

А чого має бути інакше?

68

Re: Windows 10/думки вголос

Хм, сьогодні, відразу після завантаження вінди побачив, що Up time більше, ніж один день. І, здається, завантаження вінди зменшилось на 5 секунд (тепер воно всього займає 15 секунд).
https://1933a544b9b651d3813e8de397efcd5a179e17e8.googledrive.com/host/0Bwk9euTxkxYUOFFUS29tSGJ4eXM/replace.org.ua/img/task-up-time.png

69

Re: Windows 10/думки вголос

Десь починаючи з восьмої вінди, вона не вимикається повністю, а кладе ядро і основні сервіси в глибокий сон. Відповідно вмикається швидше, бо усе уже проініціалізоване і готове до роботи.

70

Re: Windows 10/думки вголос

Torbins написав:

Десь починаючи з восьмої вінди, вона не вимикається повністю, а кладе ядро і основні сервіси в глибокий сон. Відповідно вмикається швидше, бо усе уже проініціалізоване і готове до роботи.

Та, і із-за того неможливо потім нормально працювати у Лінуксі, тому що ФС не монтується.

71

Re: Windows 10/думки вголос

Torbins написав:

Десь починаючи з восьмої вінди, вона не вимикається повністю, а кладе ядро і основні сервіси в глибокий сон. Відповідно вмикається швидше, бо усе уже проініціалізоване і готове до роботи.

Так, я саме на це й натякаю, але цікаво що зроблено в цьому плані для зменшення циклів перезапису SSD, бо краще б усе читалось заново... тих п'ять секунд особливо ролі не грають.

72 Востаннє редагувалося HetmanNet (18.08.2015 20:33:38)

Re: Windows 10/думки вголос

Torbins написав:

Десь починаючи з восьмої вінди, вона не вимикається повністю, а кладе ядро і основні сервіси в глибокий сон. Відповідно вмикається швидше, бо усе уже проініціалізоване і готове до роботи.

Ось що було не так з ядром NT 6.3. Саме ця річ була розгадкою до того чого Windows 8.1 через певний час юзання ( поки не мине пару вимкнень ) зі зовнішнього жорсткого диску перестає вантажитися одразу випадаючи в BSOD. От падло таке. Хитро зробили. Здається тепер здогадуюся. Почни процес збереження, скинь дрова на всі зовнішні порти, та продовжи збереження. Точніше при зовнішньому жорсткому його не буде, бо той буде відключено після скидання дров, тому при наступному старті ядро покаже гордо що його цілісність порушено, бо воно та сервіси незбережені нормально. Ну це поки загальна концепція, треба погуглити.

73

Re: Windows 10/думки вголос

HetmanNet
Взагалі то Вінда повинна вмикати цей режим тільки тоді, коли впевнена, що усе буде ОК. Але знаючи виробників заліза з їхніми завжди безбажними драверами...

BarsicPlus
+1 Також довелося його вимкнути.

ktretyak
А це ще питання, в якому випадку буде менше звертань до SSD.

74

Re: Windows 10/думки вголос

Torbins написав:

А це ще питання, в якому випадку буде менше звертань до SSD.

Ну якщо припустити, що ефект обговорюваного "сну" ОС - це аналог гібернації, коли на диск скидається файл з вмістом оперативної пам'яті, то я от сильно сумніваюсь, що при звичайному завантаженні (без прокидання зі сну) відбувається такий же самий перезапис.

75

Re: Windows 10/думки вголос

ktretyak
При звичайному вимкненні/завантаженні за об'ємом записується мабуть дійсно менше, але кількість окремих звертань до диска може вийти значно вища.

76

Re: Windows 10/думки вголос

Torbins написав:

ktretyak
При звичайному вимкненні/завантаженні за об'ємом записується мабуть дійсно менше, але кількість окремих звертань до диска може вийти значно вища.

Ну так для SSD якраз читання - те що треба, бо вони дуже швидкі. А коли їх перезаписують, то вони зменшують ресурс служби значно швидше за HDD.

Але, здається, Windows 7 і пізніші версії, враховують цю особливість.

77

Re: Windows 10/думки вголос

До речі, коли обговорювали, що SSD відвалюються періодично, то може ось причина цього (тобто те, що я і припускав)

Without support for TRIM, the SSD would be unaware of this data being invalid and would unnecessarily continue to rewrite it during garbage collection causing further wear on the SSD

78

Re: Windows 10/думки вголос

Torbins написав:

HetmanNet
Взагалі то Вінда повинна вмикати цей режим тільки тоді, коли впевнена, що усе буде ОК. Але знаючи виробників заліза з їхніми завжди безбажними драверами...

BarsicPlus
+1 Також довелося його вимкнути.

ktretyak
А це ще питання, в якому випадку буде менше звертань до SSD.

Загалом сумніваюся що дрова невинні, це скоріше механізм захисту вінди від використання зі зовнішнього жорсткого диску, бо не марно написали що не можна.  :D

79

Re: Windows 10/думки вголос

ktretyak написав:

До речі, коли обговорювали, що SSD відвалюються періодично, то може ось причина цього (тобто те, що я і припускав)

Without support for TRIM, the SSD would be unaware of this data being invalid and would unnecessarily continue to rewrite it during garbage collection causing further wear on the SSD

А коли це обговорювали відпадання SSD на Windows?

80

Re: Windows 10/думки вголос

HetmanNet написав:

А коли це обговорювали відпадання SSD на Windows?

А де ви побачили, що ця особливість стосується виключно Windows?