21

Re: Програмісти інтузіасти вігукніться

reverse2500 написав:

а важко отримати інвестиції на створення власного проекту?

шукав інвестора жля своїх проектів і кинув, чого, дурні питання:
- може ви оформитесь як робітник, навіщо вам такі великі гроші, будете в місяць отримувати три тис.
- а шо буде якщо це обладнання пропаде ?
- у вас є квартира, машина чи щось дорогоцінне ?
- Можуть оформити на вас кредит
та і випадок з якого я передумав, знайомий по інтернету писав, що знає один проект де теж знайшли інвестора, потім він став успішним і в офісі раптово пропало обладнання, потім ті хто були інвесторами стали директорами, а хто був директором, став робітником проекту - керуючий. Так що будьте уважні, з нашими інвестоарми на 90 процентів я не хочу працювати

З нашими ні..а з якими можна працювати? Де надійні люди? Чи це все казки?

22

Re: Програмісти інтузіасти вігукніться

як з якими, закордонними

23

Re: Програмісти інтузіасти вігукніться

reverse2500 написав:

а важко отримати інвестиції на створення власного проекту?

шукав інвестора жля своїх проектів і кинув, чого, дурні питання:
- може ви оформитесь як робітник, навіщо вам такі великі гроші, будете в місяць отримувати три тис.
- а шо буде якщо це обладнання пропаде ?
- у вас є квартира, машина чи щось дорогоцінне ?
- Можуть оформити на вас кредит
та і випадок з якого я передумав, знайомий по інтернету писав, що знає один проект де теж знайшли інвестора, потім він став успішним і в офісі раптово пропало обладнання, потім ті хто були інвесторами стали директорами, а хто був директором, став робітником проекту - керуючий. Так що будьте уважні, з нашими інвестоарми на 90 процентів я не хочу працювати

Цікаво, що то якісь бандити. Але в нашій країні (де тре знати кому занести, щоб закон був на Вашому боці), навіть коли Ви знайдете інвестора, і все зробите правильно, і все оформите на себе, нічого не заважає віджати у Вас фірму із персоналом і знаряддями праці людиною (групою людей), яка/які успішніше знають як і кому занести.