21

Re: Чи можливо заробляти програмуванням живучі у провінції?

cheappi386 написав:
Joker написав:

cheappi386, ви головне вчіться. Далі самі зрозумієте що й до чого.

Вже більше 8 років, вчу те що мені цікаво.То скільки мені ще років вчитися щоб щось зрозуміти?

Не знаю, я вчуся тільки 2-3  *SORRY*

P.s. sorry

22

Re: Чи можливо заробляти програмуванням живучі у провінції?

Ніколи нажаль не було можливостей вирішувати задачі пов'язані з бізнес алгоритмами.Я по характеру далеко не бізнесмен,а живу у такій сраці де потрібні лише 1Сники ті вебдизайнери у співвідношенні десь 8/1. Тому кодив for fun , щось на кшталт - задетурити recv+send у браузері чи грі, щоб трохи почитити. Тому я навряд чи "зрозумію що й до чого", продовжуючи такий свій шлях.Мені потрібно зараз зрозуміти як заробити грошей, використовуючі наявні знання за базу. І куди рухатися далі.

23 Востаннє редагувалося Invader (21.08.2015 21:35:03)

Re: Чи можливо заробляти програмуванням живучі у провінції?

Аналізуєте що вимагається від С або Java програмістів переглядаючи сайти для фрілансерів і вчите це.

Freelance для junior Java разработчика

C Jobs  911 were found based on your criteria.

Java Jobs  563 were found based on your criteria.

freelance and ajava

24

Re: Чи можливо заробляти програмуванням живучі у провінції?

Invader написав:

Аналізуєте що вимагається від С або Java програмістів переглядаючи сайти для фрілансерів і вчите це.

Freelance для junior Java разработчика

C Jobs  911 were found based on your criteria.

Java Jobs  563 were found based on your criteria.

freelance and ajava

Ви натякаєте що у моєму випадку, самий оптимальний шлях, це шлях до фріланс бірж?

25

Re: Чи можливо заробляти програмуванням живучі у провінції?

cheappi386
Якщо ви не знайдете роботу за місцем проживання, то вам більше нічого й не залишається.

26

Re: Чи можливо заробляти програмуванням живучі у провінції?

І це теж, а взагалі на прикладі вакансій на фріланс біржах Invader хоче показати вам що потрібно вчити аби гарантовано увійти в айті індустрію.

27

Re: Чи можливо заробляти програмуванням живучі у провінції?

Мабуть так. Але ще можна спробувати влаштуватися працювати віддален. Зареєструйтесь на Linkedin, якось грамотно заповніть профіль, проявляйте хоч якусь активність і люди відповідні за найм персоналу через деякий час інколи будуть присилати вам пропозиції.

Подякували: Анатолій1