21

Re: Аргументи проти походу на біржу

Torbins написав:

Ага, прокачка навичок боротьби з бюрократами та +1 до терпіння - це мабуть єдине, чим цінний цей квест :)

То ви прямо анархіст якийсь  *JOKINGLY* бо мало хто з ними бореться, більшість виконує всі бюрократичні вимоги (формальні і неформальні).

22

Re: Аргументи проти походу на біржу

Ахахах. Мене це навпаки мотивувало щось робити (чого лише коштує подивитися на унилі пики "колег по цеху"), ну і думка, що я щось отримав від держави нічого не роблячи.. :[
Час від часу дають листки з вакансіями по яким тре робити прозвон - можна одразу там на місці позвонити і забути, бо вакансія або вже неактуальна, або потрібне знання китайської мови (мабуть спецом така вимога, аби одчепитися від біржі) чи ще що.
По кінці усього терміну, інспектор робить жалобливе обличчя, і зі словами "ми так старалися вам знайти роботу, але нічого не вийшло", сує тобі папірець, де треба написати заяву, що ти успішно знайшов роботу, і все у тебе ок. Фуфло одним словом.

23

Re: Аргументи проти походу на біржу

Аргументи проти походу туди це витрачений час (не так багато як може здатися) на оформлення, стояння в чергах і походи туди (а від вас будуть вимагати являтися пару разів на тиждень в строго визначений час). Ну так, вам як домашньо–кімнатному хлопчику, раджу сходити. Нові враження, трохи стресу, познайомитесь з реальним життям, підчепите безробітну азіатку яка буде вам смо… .

Матір пошліть і скажіть прямо що на х… вертів я той центр зайнятості. Нехай знає що ви мужик а не ганчірка. Хіба субсидію на комуналку дають тільки тим хто працює? Здається, коли будуть рахувати яка має бути субсидія, то нарахують вам 1200 гривень. А ваша матір офіційно працює? І грошики вам будуть платити тільки з 90 дня перебування у них на обліку (час початку виплат залежить від того чи працювали ви раніше і який у вас стаж). І для того щоб просто так туди ходити і отримувати виплати і щоб вас не послали і не відправили вулиці прибирати за 900 гривень потрібно мати якийсь особливий талант. Хоча однокласник мого одногрупника працює неофіційно і якось умудряється отримувати 600 гривень кожного місяця з тієї біржі. Йому там дають направлення а він їздить до свого потенційного роботодавця і просить написати що не підходить. Може в нього там ще й якісь зв’язки є.

Здається якось так. Я майже незнайомий з тим як там у них все це робиться.

24

Re: Аргументи проти походу на біржу

Хіба субсидію на комуналку дають тільки тим хто працює?

Тим, хто офіційно безробітний (тобто, зареєстрований у ЦЗ), також нараховують. Але треба, щоб усі прописані на квартирі мали або офіційну роботу, або офіційне безробіття, або навчалися у ВУЗах/отримували пенсію, і т.п. — коротше, щоб можна було отримати відомості про доходи з роботи чи якоїсь установи. Принаймні, так було раніше, як там зараз — не знаю.

25

Re: Аргументи проти походу на біржу

Зараз подаємо на субсидію. 2 працюємо офіційно, одна стипендія і один на працює неофіційно.
Якщо ти не працює офіційно, то рахують, що в тебе 1,2к грн зп.

Побачимо, що з того вийде.

А на біржі я стояв. Їздив раз у тиждень-два "відмічатися", отримував свої 500грн. Нічого по спеціальності не знайшли.
В кінці запропонували схему: відпрацювати місяць в ларьку з газетами (платячи за себе всі податки, тобто за тих же 500 грн) потім мене звільняють і знову на біржу за 500 грн.
Подякував і більше ніколи туди не приходив.