61

Re: Шлях на мальовничу вершину

P.Y. написав:

Що такого принципово поганого в «м'ясі»? Це така ж частина тіла, як і рот чи вухо, а за умови дотримання гігієни не факт, що воно за них брудніше.

ну ось і я хз *DONT_KNOW*
походу, тягар комплексів давить на мізки людей, що вони не можу спримати тіло з біологічної сторони

Подякували: leofun01, 0xDADA11C7, 221VOLT3

62

Re: Шлях на мальовничу вершину

VTrim написав:
Cyan написав:
VTrim написав:

Вони Вам хоч заплатили?

за те що я їх сфоткала?

А ви ще й фоткали?

бажаєте сфотографуватись? *CRAZY*

63

Re: Шлях на мальовничу вершину

Cyan написав:
VTrim написав:
Cyan написав:

за те що я їх сфоткала?

А ви ще й фоткали?

бажаєте сфотографуватись? *CRAZY*

Нє, соромлюсь:(

64

Re: Шлях на мальовничу вершину

Шукаєте моделей для фотосесії? А які приблизно параметри Вам потрібні?

65

Re: Шлях на мальовничу вершину

фотик зара не в мене, тому не дуже й шукаю, а від натурки не відмовлюсь :)
на параметри начхати

66

Re: Шлях на мальовничу вершину

Cyan написав:
P.Y. написав:

Що такого принципово поганого в «м'ясі»? Це така ж частина тіла, як і рот чи вухо, а за умови дотримання гігієни не факт, що воно за них брудніше.

ну ось і я хз *DONT_KNOW*
походу, тягар комплексів давить на мізки людей, що вони не можу спримати тіло з біологічної сторони

то комусь бажання торгувати своїм тілом спокою не дає, походу

67

Re: Шлях на мальовничу вершину

FakiNyan написав:
Cyan написав:
P.Y. написав:

Що такого принципово поганого в «м'ясі»? Це така ж частина тіла, як і рот чи вухо, а за умови дотримання гігієни не факт, що воно за них брудніше.

ну ось і я хз *DONT_KNOW*
походу, тягар комплексів давить на мізки людей, що вони не можу спримати тіло з біологічної сторони

то комусь бажання торгувати своїм тілом спокою не дає, походу

лол, комплекси - я ж казала

Подякували: 0xDADA11C71

68

Re: Шлях на мальовничу вершину

я не дуже шарю в роботі натурщика, але така річ є добровільною, тому може і не завжди оплачується
ну якщо шукати десь на стороні і для групових занять в художці, то так, робота оплачується
але натурщиками можуть бути і самі студенти по черзі, а за це вже не платять
хоча судячи з того, що туди беруть всіх підрят, то навіть якщо і платять, то не дуже
та й роздягатись не обов’язково. те, що натура повинна бути оголеною - лютий стереотип незнаючих людей
тому в даному випадку до чого тут "торгування тілом" я взагалі дивуюсь
і звідки ж люди таке беруть? *DONT_KNOW*

Подякували: leofun01, 0xDADA11C72

69

Re: Шлях на мальовничу вершину

Я готовий вас малювати.

Прихований текст

http://cdn.fishki.net/upload/post/201409/15/1304719/zadrot_11288291_orig_.jpg

70 Востаннє редагувалося FakiNyan (06.01.2016 22:30:27)

Re: Шлях на мальовничу вершину

короче, я вирішив малювати будь-що лишень в чорнобілому форматі. тому що цього достатньо, аби передати форму та текстуру
http://не-дійсний-домен/mm0P4/c58ea4f83c.png

71

Re: Шлях на мальовничу вершину

всім привіт, мене звуть Камінець-тян
http://не-дійсний-домен/mm4lz/49990cb305.png

Подякували: 0x9111A, 0xDADA11C72

72

Re: Шлях на мальовничу вершину

leofun01 написав:

А на чому це намальовано ?

http://fakinyan.blogspot.com/2015/10/blog-post.html

Подякували: leofun011

73

Re: Шлях на мальовничу вершину

Я тут дивлюсь одну аніму, про мангах. В ній двоє шкільних друзів вирішили створити таку круту мангу, аби по ній створили сериіал. І от, що я помітив.
При малюванні манги взагалі не використовуються ніякі кольори, хіба що на обкладинках або в спец. виданнях, адже кожного тижня малювавти по 20 сторінок і так важко, а якщо додати до цього розмальовку цих сторінок, то взагалі капець, але й без кольору малюнки виглядають чудово.
Я хилю до того, що мені, як новачку, поки що зовсім не потрібно задумуватись про кольори, адже будь-що можна намалювати в чорнобілих тонах, і воно буде виглядати гарно.
За допомогою градацій сірого можна створювати будь-який об'єм і форму, кольори тут непотрібні.
Але мені, як зовсім нубасу, можна обійтись і без світлотіней. Можна просто малювати контури чогось або когось, і доки я не навчусь гарно малювати ті контури, то за світлотінь можна й не братись.
А як же навчитись гарно малювати контури? Я от не зовсім знаю всіх таємниць технологічного процесу, але зараз, аби об'єкт мав хоча б трохи правильну та гарну форму, мені потрібно робити багацько штрихів, і вже середьнє арефметичне з цих штрихів буде виглядати більш-менш пристойно. Але одна художниця казала мені, що потрібно позбуватися "волосяності" штрихів, і що вони повинні бути цільними, при чому під час проведення лініі або кривої потрібно брати до уваги натиск пера, адже контури з різною товщиною в потрібних місцях виглядають набагато живішими.
Гляньте на цих три стакана намальованих по-різному

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/mo1oF/c9e8f55827.png

Перший стакан я малював купою штрихів, і додав щось типу тіней, але ви на них не дивіться. Стакан цей волосяний, виглядає краще за інші, тому що під час купи штрихів мона було вирівняти форму кривих, і заодно додати товщини, де це потрібно, але так малювати не мона.
Другий стакан я намалював без нанесення купи штрихів і не задумувався на рахунок товщини. А третій малював так само, як другий, але під час малювання трохи думав про товщину лінії, це може бути помітно по вехньому граням стакану. Якщо погано видно, то от вам ще один малюнок.

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/mo1Sl/0232095219.png

Це типу скотча, магія в тому, аби лініїї, що знаходиться попереду, були товстішими за лінії, що позаду. Це, походу, зветься перспективою.

74

Re: Шлях на мальовничу вершину

Так от я думаю, може мені тре брати той самий стакан, а потім ще якийсь предмет, і малювати їх неволосяними штрихами до тих пір, доки лінії не будуть рівними і гарнюсенькими, а не кривими і негарнюсінькими?

75

Re: Шлях на мальовничу вершину

А ще в мене проблема з натиском. От почати з маленького натиску і поступово підвищувати його я можу без особливих проблем, але зменшити натиск в кінці лінії в мене не виходить. Це можна помітити навіть на роті Камінець-тян.

76

Re: Шлях на мальовничу вершину

FakiNyan написав:

Так от я думаю, може мені тре брати той самий стакан, а потім ще якийсь предмет, і малювати їх неволосяними штрихами до тих пір, доки лінії не будуть рівними і гарнюсенькими, а не кривими і негарнюсінькими?

1. відразу малювати ідеальним лайном неможливо. всі три варіанти - це скетчі, просто різних типів (і це ще не всі можливі його вигляди).
2. гарний лайн робиться поверх скетчів (або більш детальний скетч а потім лайн - це залежить від того як вам зручно), тому що бачати піднизом скетч легше аналізувати й виконати гарну лінію (потім скетч видаляється і маємо красу)
3. інколи лайн робиться вектором, але це не обов'язково

FakiNyan написав:

А ще в мене проблема з натиском. От почати з маленького натиску і поступово підвищувати його я можу без особливих проблем, але зменшити натиск в кінці лінії в мене не виходить. Це можна помітити навіть на роті Камінець-тян.

хм, припускаю, це тому що ви робите це повільно. спробуйте розслабити руку, провести швидкий штрих одним рухом
існують спеціальні вправи для вироблення впевнених та швидких рухів при малюванні

FakiNyan написав:

Але мені, як зовсім нубасу, можна обійтись і без світлотіней. Можна просто малювати контури чогось або когось, і доки я не навчусь гарно малювати ті контури, то за світлотінь можна й не братись.

вам, як нубасу, треба навчитись форму розуміти - без цього не зліпиш жодний малюнок, неважливо в якій техніці

FakiNyan написав:

Я от не зовсім знаю всіх таємниць технологічного процес

дивіться спідпейти, стріми... бажано, різних профі, щоб побачити різні техніки та способи ведення малюнку, аби обрати для себе найзручніший

вони роблять повноцінки, але під час процесу можна знайти для себе щось корисне навіть у малюванні палочок

Подякували: FakiNyan, 0xDADA11C7, leofun01, 221VOLT4

77

Re: Шлях на мальовничу вершину

відразу малювати ідеальним лайном неможливо

Медитував над фразою, поки не зрозумів який наголос в цьому конексті

Подякували: FakiNyan, VTrim, leofun01, 221VOLT4

78 Востаннє редагувалося FakiNyan (08.01.2016 18:04:14)

Re: Шлях на мальовничу вершину

Cyan, озьдо я намалював скетч, а поверх нього купу ліній. Типу намалював одну лінію, зрушив шар (layout), і знову.

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/mo9Pg/42b1076aa2.png

Оце мені тако треба малювати, доки не стане гарно? Це ж наче проста дуга, і тут якихось секретів не має бути, просто малюй.

0xDADA11C7 написав:

відразу малювати ідеальним лайном неможливо

Медитував над фразою, поки не зрозумів який наголос в цьому конексті

те саме, секунд 15 тупив

79

Re: Шлях на мальовничу вершину

FakiNyan написав:

Cyan, озьдо я намалював скетч, а поверх нього купу ліній. Типу намалював одну лінію, зрушив шар (layout), і знову.

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/mo9Pg/42b1076aa2.png

Оце мені тако треба малювати, доки не стане гарно? Це ж наче проста дуга, і тут якихось секретів не має бути, просто малюй.

взагальному, все так
от тільки одну дугу можна тренуватись малювати і так, без скетчів на одному шарі (якщо сенс в тому, щоб навчитись малювати дугу)
краще виконувати комбінацію схожих, але різних ліній (напр., один ряд дуг в одну сторону, одний ряд - в іншу) - так корисніше буде
і якщо ви вже опановуєте техніку "малюємо скетч, а поверх нього лайн", то доцільно лайнити увесь скетч
з.і. зазвичай перед нанесенням лайну, шарові зі скетчем знижують прозорість, щоб в очах не рябіло. дехто при цьому малює скетч одним кольором, а лайнить іншим

FakiNyan написав:
0xDADA11C7 написав:

відразу малювати ідеальним лайном неможливо

Медитував над фразою, поки не зрозумів який наголос в цьому конексті

те саме, секунд 15 тупив

а я не розумію, як над такою фразою можна так довго медитувати - відголоски недопрофесії, мабуть...

Прихований текст

http://memesmix.net/media/created/dofsqr.jpg

Прихований текст

дивна штука, але я з 1хв тупила над вашим постом, щоб зрозуміти що там відбувається, ліл

Подякували: FakiNyan, leofun01, 221VOLT3

80

Re: Шлях на мальовничу вершину

Це хлопчик чи дівчинка?

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/mobJC/3a4b7133cd.png