21

Re: Розміщення камер у офісі.

Sensetivity написав:

Директор вирішив поставити камери спостереження в офіс. Типу для безпеки, направлені на вікна, без звуку.
Про це було повідомлено ще тоді, коли ми знаходились у старому офісі. З того часу пройшло 2 місяці і всі про то забули.

Та от сьогодні чуваки поставили першу камеру в "андроїдів". Я відчув неладне, коли офіс менеджер на питання "куди направляти?" сказала на стіли. Вибравши момент ми вирішили подивитися, що то за звір. Камера обертається, має доволі хороший зум (що ти в скайпі пишеш не видно, але вкладку розрізнити можна) і найголовніше передає звук.

У кого в офісі є камери? Як ви до цього відноситесь? Це взагалі нормально чи в мене параноя?
Не сказав би, що я безгрішний але постійного погляду великого брата дуже не люблю.

У нас камер немає, тільки датчики ресувні. Не розумію , навіщо вам це. У нас офіс на 1м поверсі і без всяких таких пристроїв.

22

Re: Розміщення камер у офісі.

Ох там і спортзала в тому SoftServe
http://s.developers.org.ua/CACHE/images/img/static/gallery/3731-IMG_0012/754b4cfe1228b94f4589847251f262ce.jpg

Подякували: ostap34PHP1

23

Re: Розміщення камер у офісі.

Гм, у мене 2 монітори, оце подумав, що якби на них навели камери, то певно би на оному постійнок крутив якесь відео, щоб оператору камер не було скучно.

24

Re: Розміщення камер у офісі.

reverse2500 написав:

не знаю, але камеру в потилицю це через чур, бо коли у нас була камера то були плюси, помню зайшов насклад, там ше був не розпакований товар ы не проведений, але десь дилось поповнення, камери показали шо я не брав. А так все йшло на мене, виявилось, шо поставщик забув кинути, трохи розбирались з поставщиком.

Ну на складі у нас теж камера на камері, по принципу одна слідкує за складом, а навпроти інша слідкує за неї, в той самий час як біля першої камери камера що слідкує другою камерою.. і так в кожному кутку.. навіть важко зрозуміти що цінніше: вміст складу чи самі камери. То одна справа, а в офісі то зовсім інше. Мають бути камери, але лиш такі які дозволяють моніторити наявність сторонніх.