21

Re: В якому банку краще тримати грошей?

цей приватбанк якусь дибільну фічу зробив, шо при вході в приват24 тре пінкод картки ввести, аби це лайно пойняло, шо це тіпа якась там гавно кароч. Так я ввожу-ввожу, а воно - нівірно ввідіний пінкод, курва!

22 Востаннє редагувалося HetmanNet (02.12.2015 23:34:45)

Re: В якому банку краще тримати грошей?

FakiNyan написав:

цей приватбанк якусь дибільну фічу зробив, шо при вході в приват24 тре пінкод картки ввести, аби це лайно пойняло, шо це тіпа якась там гавно кароч. Так я ввожу-ввожу, а воно - нівірно ввідіний пінкод, курва!

А найцікавіше, що нещодавно мені приходив email від ПриватБанк де сказано що PIN-код картки можна вводити лиш у банкоматах та терміналах. Аналогічно отримував листа, що дівоче прізвище матері вони не питають і його нікому називати не можна навіть їм бо вони не питають його, тож дзвонять з телефону ПриватБанк та для того щоб могли подивитися мої дані щоб відповісти на питання я маю назвати дівоче прізвище матері. Передзвонив на їм за номером з їх сайту і там підтвердили що то вони телефонували. *FACEPALM*

23

Re: В якому банку краще тримати грошей?

HetmanNet написав:
FakiNyan написав:

цей приватбанк якусь дибільну фічу зробив, шо при вході в приват24 тре пінкод картки ввести, аби це лайно пойняло, шо це тіпа якась там гавно кароч. Так я ввожу-ввожу, а воно - нівірно ввідіний пінкод, курва!

А найцікавіше, що нещодавно мені приходив email від ПриватБанк де сказано що PIN-код картки можна вводити лиш у банкоматах та терміналах. Аналогічно отримував листа, що дівоче прізвище матері вони не питають і його нікому називати не можна навіть їм бо вони не питають його, тож дзвонять з телефону ПриватБанк та для того щоб могли подивитися мої дані щоб відповісти на питання я маю назвати дівоче прізвище матері. Передзвонив на їм за номером з їх сайту і там підтвердили що то вони телефонували. *FACEPALM*

от йолопи

24 Востаннє редагувалося fed_lviv (03.12.2015 14:56:22)

Re: В якому банку краще тримати грошей?

FakiNyan написав:

цей приватбанк якусь дибільну фічу зробив, шо при вході в приват24 тре пінкод картки ввести, аби це лайно пойняло, шо це тіпа якась там гавно кароч. Так я ввожу-ввожу, а воно - нівірно ввідіний пінкод, курва!

:D  :D  :D
Кожен день заходжу, і жодного разу не питали ПІН КОД КАРТКИ!. Мобільний телефон (на який відправляють СМС з паролем для входу) та пароль питають, ось і все.
http://s020.сайт-злодій/i704/1512/e5/ca009b4dc02c.png

Подякували: Torbins, 221VOLT2

25

Re: В якому банку краще тримати грошей?

fed_lviv написав:

Нарахунок скарг про банк, то окрема тема, я кожен раз приходячи в ПБ бачу нові порції скарг, особливо від старших людей. Але ті скарги, то просто комедії. Коли люди, не хочуть визнати свою необізнаність або вину і вперто розповідають, що "ото навколо одні БАНДІТИ".

FakiNyan написав:

цей приватбанк якусь дибільну фічу зробив, шо при вході в приват24 тре пінкод картки ввести, аби це лайно пойняло, шо це тіпа якась там гавно кароч. Так я ввожу-ввожу, а воно - нівірно ввідіний пінкод, курва!

Як, то кажуть знайдіть 10 відмінностей.  :)

Подякували: quez, 221VOLT2

26 Востаннє редагувалося Torbins (03.12.2015 17:14:35)

Re: В якому банку краще тримати грошей?

... два попередні повідомлення видалено...

Пане FakiNyan, слідкуйте, будь ласка, за своїм язиком. І перевірте адресу сайту, на який ви заходите. Якщо це не якийсь фішинг, тоді нам усім буде цікаво дізнатися, що це за функція така нова в Привату.

Подякували: 221VOLT1

27

Re: В якому банку краще тримати грошей?

пане Torbins, по вашому мені 4 рочки? і чого це те мудило, котре засумнівалось в моєму мозку, і практично назвало мене старим тупоголовим тормозом, тіпа слідкує за своїм гнилим язиком, а я, процитувавший великого російського телеведучого, не слідкую, і як завжди, єдиний звинувачений у всіх гріхах тутешніх бовдурів?

28

Re: В якому банку краще тримати грошей?

FakiNyan
Різниця в тому, що інші відвідувачі форуму не вживають нецензурних слів поки дуже не припече. А з вас нецензурщина лізе як орки з Мордору.

Подякували: coder, 221VOLT2

29

Re: В якому банку краще тримати грошей?

FakiNyan написав:
HetmanNet написав:
FakiNyan написав:

цей приватбанк якусь дибільну фічу зробив, шо при вході в приват24 тре пінкод картки ввести, аби це лайно пойняло, шо це тіпа якась там гавно кароч. Так я ввожу-ввожу, а воно - нівірно ввідіний пінкод, курва!

А найцікавіше, що нещодавно мені приходив email від ПриватБанк де сказано що PIN-код картки можна вводити лиш у банкоматах та терміналах. Аналогічно отримував листа, що дівоче прізвище матері вони не питають і його нікому називати не можна навіть їм бо вони не питають його, тож дзвонять з телефону ПриватБанк та для того щоб могли подивитися мої дані щоб відповісти на питання я маю назвати дівоче прізвище матері. Передзвонив на їм за номером з їх сайту і там підтвердили що то вони телефонували. *FACEPALM*

от йолопи

А у вас PIN-код питають випадково не при реєстрації в Приват24? Якщо так, то є такий ідіотизм у ПриватБанку.

Подякували: 221VOLT1

30

Re: В якому банку краще тримати грошей?

FakiNyan написав:

пане Torbins, по вашому мені 4 рочки? і чого це те мудило, котре засумнівалось в моєму мозку, і практично назвало мене старим тупоголовим тормозом, тіпа слідкує за своїм гнилим язиком, а я, процитувавший великого російського телеведучого, не слідкую, і як завжди, єдиний звинувачений у всіх гріхах тутешніх бовдурів?

ага
всі такі погані
одні ви в білому пальто

Прихований текст

http://s8.сайт-злодій/uploads/images/2015/12/006a9e19a6eb8f523eae16cbfd7e8966.gif

31 Востаннє редагувалося vitrolov (03.12.2015 21:02:40)

Re: В якому банку краще тримати грошей?

Vo_Vik написав:

А у вас є дозвіл НБУ на відкриття рахунків в угорському банку?

Для чого? ОТП працює в Україні. До речі, банк входить в об'єднану мережу банкоматів Атмосфера. І я можу знімати кошти без додаткової комісії з банкоматів чи у відділеннях інших банків, які входять в цю систему.

До речі, помітив на сайті ощадбанку рекламу розробників їх  сайту, і не можу зрозуміти, якої мами на сайті державного банку, зробленого за гроші платників податків, висить посилання на цих гон...нів. На якій підставі? По вашому це нормально?

Подякували: leofun01, 221VOLT2

32

Re: В якому банку краще тримати грошей?

Torbins написав:

FakiNyan
Різниця в тому, що інші відвідувачі форуму не вживають нецензурних слів поки дуже не припече. А з вас нецензурщина лізе як орки з Мордору.

ну так у нас різні поняття "поки не припече", та й слово - "мразь" не являється нецензурним

33

Re: В якому банку краще тримати грошей?

HetmanNet написав:
FakiNyan написав:
HetmanNet написав:

А найцікавіше, що нещодавно мені приходив email від ПриватБанк де сказано що PIN-код картки можна вводити лиш у банкоматах та терміналах. Аналогічно отримував листа, що дівоче прізвище матері вони не питають і його нікому називати не можна навіть їм бо вони не питають його, тож дзвонять з телефону ПриватБанк та для того щоб могли подивитися мої дані щоб відповісти на питання я маю назвати дівоче прізвище матері. Передзвонив на їм за номером з їх сайту і там підтвердили що то вони телефонували. *FACEPALM*

от йолопи

А у вас PIN-код питають випадково не при реєстрації в Приват24? Якщо так, то є такий ідіотизм у ПриватБанку.

нє, то таке вчора при вході було, але сьоня вже все ок

34

Re: В якому банку краще тримати грошей?

vitrolov написав:
Vo_Vik написав:

А у вас є дозвіл НБУ на відкриття рахунків в угорському банку?

Для чого? ОТП працює в Україні. До речі, банк входить в об'єднану мережу банкоматів Атмосфера. І я можу знімати кошти без додаткової комісії з банкоматів чи у відділеннях інших банків, які входять в цю систему.

До речі, помітив на сайті ощадбанку рекламу розробників їх  сайту, і не можу зрозуміти, якої мами на сайті державного банку, зробленого за гроші платників податків, висить посилання на цих гон...нів. На якій підставі? По вашому це нормально?

копірайт тіпа, мб банк зажав грошей аби зняти його, ліл

Подякували: Torbins1

35

Re: В якому банку краще тримати грошей?

vitrolov написав:
Vo_Vik написав:

А у вас є дозвіл НБУ на відкриття рахунків в угорському банку?

Для чого? ОТП працює в Україні. До речі, банк входить в об'єднану мережу банкоматів Атмосфера. І я можу знімати кошти без додаткової комісії з банкоматів чи у відділеннях інших банків, які входять в цю систему.

До речі, помітив на сайті ощадбанку рекламу розробників їх  сайту, і не можу зрозуміти, якої мами на сайті державного банку, зробленого за гроші платників податків, висить посилання на цих гон...нів. На якій підставі? По вашому це нормально?

Тоді це не угорський банк. Повністю незалежна юридична особа. У випадку чого угорці запросто скажуть, що вас не знають.

36

Re: В якому банку краще тримати грошей?

Vo_Vik написав:
vitrolov написав:
Vo_Vik написав:

А у вас є дозвіл НБУ на відкриття рахунків в угорському банку?

Для чого? ОТП працює в Україні. До речі, банк входить в об'єднану мережу банкоматів Атмосфера. І я можу знімати кошти без додаткової комісії з банкоматів чи у відділеннях інших банків, які входять в цю систему.

До речі, помітив на сайті ощадбанку рекламу розробників їх  сайту, і не можу зрозуміти, якої мами на сайті державного банку, зробленого за гроші платників податків, висить посилання на цих гон...нів. На якій підставі? По вашому це нормально?

Тоді це не угорський банк. Повністю незалежна юридична особа. У випадку чого угорці запросто скажуть, що вас не знають.

Чому повністю? Цілком може бути дочкою угорського банку. Тоді сказати що ми не знаємо хто це складніше.

37

Re: В якому банку краще тримати грошей?

За українським законодавством будь-який банк може бути тільки повністю незалежною юр особою. Так що.

38

Re: В якому банку краще тримати грошей?

FakiNyan написав:

цей приватбанк якусь дибільну фічу зробив, шо при вході в приват24 тре пінкод картки ввести, аби це лайно пойняло, шо це тіпа якась там гавно кароч. Так я ввожу-ввожу, а воно - нівірно ввідіний пінкод, курва!

В мене колись тоже таке було. А все через те, що я кілька раз під ряд помилився паролем від привату.
Приват - кращий банк в Україні.

39

Re: В якому банку краще тримати грошей?

Сьогодні отримав колись згаданий лист знову..
https://pic.co.ua/images/2016/04/17/6b495a94705fde860b6fc536630f0fd1.png
і там згадана брехня N+1 раз..

privatbank написав:

не запитуємо дівоче прізвище мами

То 100% брехня.. вони мене не раз питали коли телефонували самі зі своєю грьобаною рекламою..

P.S. Як ви оціните тиждень глюків ПриватБанку через хріново підготовлене оновлення процесингового центру?

40

Re: В якому банку краще тримати грошей?

HetmanNet написав:
FakiNyan написав:

Прівєт. Зара в мене карточка в ПриватБанку, але я бачу, шо Україна зара судитись з Коломойським зібралася, і мені стрьомно, шо той єврей вкраде мої гроші.
Яким банком краще користуватись, аби можна було нормально так фрілансити, перекидувати електронні гроші з якихось вебманів на свій банковський рахунок і знімати ті гроші в банкоматі в будь-який час?

Наприклад УкрСибБанк, він у власності найбільшого банку ЄС.

ммм)) цікаво що ніхто не загадав про "перший-єдиний-головний-найбільший-державний" банк - ощадбанк))
чому?

перейшов з привата на ощад -- перше враження -- наскільки дико низьке облуговування у ощаді,
попасти на кваліфіковану адекватну людину у відділенні ощаду - прямо як лотерея --- 1 із N раз получається,

захисту коштів у кабінеті на сайті ощаду - практично немає, а у відділенні розказуєш приходиш раз про те, другий - а вони як баранчики, у відповідь - "а нам ваші гроші не треба, заспокойтеся" :D
по телефону на гарячій лінії з 2го разу мене здається зрозуміли нарешті  :D
при замовленні зворотнього дзвінка на сайті - передзвонюють через більше ніж пів дня :D
при запитанні через форму зворотнього звязку - на перше запитання мені відповіли через 2 тижні, на 2е запитання - пройшло місяць+ і відповіді немає :D

Прихований текст

http://www.viralchart.ru/Images1/Images/Slowpoke/23.jpg

Подякували: leofun011