21

Re: Порадьте мишечку

HetmanNet написав:
FakiNyan написав:
HetmanNet написав:

Якщо провідна то можна в 400 грн вписатися (мінімум додаткових кнопок), якщо треба 1001 додаткова кнопка то у 800 грн.  і в цю саму суму якщо безпровідна з мінімум додаткових кнопок. Якщо кородко то раджу подивитися у a4tech мишку з лазерним сенсором, а зі скількома додатковими кнопками вирішуй сам бо мені вистачає з чотирма (два подвійні кліки та вперед і назад) якщо не рахувати перемикання чуттєвості сенсора. Мабуть лиш від a4tech та chicony мене не підводили мишки та клавіатури (якщо не брати до уваги період коли вони були не USB). Останній бренд давно не бачив на ринку України, а a4tech є у кожній нормальній крамниці.

дайте мені назви, а то їх же ціла купа різних

Якщо не терміново то в понеділок напишіть, скажу моделі двох останніх мишок. Бо домашня давно купувалася і модель вже не випускаються, а на роботі нещодавно купував двох різних моделей десь по 500 грн. кожна (різняться лиш кількістю додаткових кнопок).

кажіть

22

Re: Порадьте мишечку

FakiNyan написав:

Прів. В мене поки що було десь 3 чи 4 мишки, і в усіх них, окрім одної, ламалось колесо, через деякий час. Я його кручу-верчу, а результату повний ніль!
Остання мишка має дві додаткові кніпочки, то я переналаштував на них колесеве обертання, аби хоч якось можна було скролити.
Зара мені тре теж мишка з додатковими кніпочками, і щоб перевірена часом, аби через два місяці колещатко не ламалось. 
Бюджет біля 1к грн, що порадите?


А що Ви робите з колесиком? Це дуже цікаво - тим більше, що в шутери ніякі не граєте.
У мене на роботі мишку довелося замінити хіба через 2 роки - проста оптична дво-кнопочна з колесиком, Logitech

23

Re: Порадьте мишечку

Master_Sergius написав:
FakiNyan написав:

Прів. В мене поки що було десь 3 чи 4 мишки, і в усіх них, окрім одної, ламалось колесо, через деякий час. Я його кручу-верчу, а результату повний ніль!
Остання мишка має дві додаткові кніпочки, то я переналаштував на них колесеве обертання, аби хоч якось можна було скролити.
Зара мені тре теж мишка з додатковими кніпочками, і щоб перевірена часом, аби через два місяці колещатко не ламалось. 
Бюджет біля 1к грн, що порадите?


А що Ви робите з колесиком? Це дуже цікаво - тим більше, що в шутери ніякі не граєте.
У мене на роботі мишку довелося замінити хіба через 2 роки - проста оптична дво-кнопочна з колесиком, Logitech

єлозю ним туди сюди

24

Re: Порадьте мишечку

FakiNyan написав:
HetmanNet написав:
FakiNyan написав:

дайте мені назви, а то їх же ціла купа різних

Якщо не терміново то в понеділок напишіть, скажу моделі двох останніх мишок. Бо домашня давно купувалася і модель вже не випускаються, а на роботі нещодавно купував двох різних моделей десь по 500 грн. кожна (різняться лиш кількістю додаткових кнопок).

кажіть

МИШКА A4-TECH X6-90D (тут друге колесо збоку)
МИШКА A4-TECH X6-80D (тут дві кнопки збоку)

25

Re: Порадьте мишечку

сенкю