21 Востаннє редагувалося -=ЮрА=- (30.11.2015 17:38:11)

Re: Помилка у головній функції

Itari

Оце так дивина... Казкова дивина...

- плюси споріднені з Сі так само, як людина споріднена з мавпами, я гадаю що вам буде неприємно коли до вас звернуться "привіт, примат", а ось з мовами програмування ви вчинили так само.

-=ЮрА=-, а де ви побачили в цьому коді "механізми віділення пам'яті, обробки викючень, placement_new, cast_operators, templates"?

-я побачив там підключення простору імен, стримовий ввід вивід та маніпулятор endl мені цього достатньо щоб кваліфікувати мову программування. Виходячи з вашої концепції можна відразу казати на код - асемблер (а що, все одно код буде переведено на машинну мову)

22 Востаннє редагувалося Itari (30.11.2015 18:23:27)

Re: Помилка у головній функції

привіт, примат

Я взагали то пацюк...  *SCRATCH*

з мовами програмування ви вчинили так само.

Я б так не сказав...

23

Re: Помилка у головній функції

-=ЮрА=- написав:

Itari

Оце так дивина... Казкова дивина...

- плюси споріднені з Сі так само, як людина споріднена з мавпами, я гадаю що вам буде неприємно коли до вас звернуться "привіт, примат", а ось з мовами програмування ви вчинили так само.

-=ЮрА=-, а де ви побачили в цьому коді "механізми віділення пам'яті, обробки викючень, placement_new, cast_operators, templates"?

-я побачив там підключення простору імен, стримовий ввід вивід та маніпулятор endl мені цього достатньо щоб кваліфікувати мову программування. Виходячи з вашої концепції можна відразу казати на код - асемблер (а що, все одно код буде переведено на машинну мову)

Чудово, а що з перерахованого в першому пості ви там побачили?
Зрештою, автор програми, вочевидь, не знає ані про простори імен (а using використовує як магічне заклинання), ані про маніпулятори (і не розрізнить endl та '\n'), ані про перевантаження операторів. Концепція ж потоків добре відома в C - різні fread, fwrite, gets і т.д. саме нею користуються. От якби тут проголошувався клас чи неймспейс - я б не став сперечатися. А так...

Подякували: marketesh1

24

Re: Помилка у головній функції

Хлопці, я прошу пробачення, що так до Вас звертаюся, але мені дуже не приємно, що мене так само засуджують у моїх помилках, як і на інших форумах. Коли я спілкувався на кіберфорум.ру, то там було явне приниження внаслідок чого я вже взагалі стараюся там не з’являтися. Подумав: "Мабуть, наші хлопці розумніші і людяніші". Ввів у гуглі "Український форум програмістів" і потрапив сюди.
Я початківець, мій рівень — нижче 0. Якщо Вам байдуже майбутнє України — критикуйте далі БЕЗ ПОЯСНЕНЬ, якщо ж не байдуже — напишіть правильний код з коментарями (з поясненням) і все буде добре. Я, наприклад, краще вчуся, коли мені повністю розжують. Дякую за розуміння.

25

Re: Помилка у головній функції

Є загальне правило: не розраховуйте, що на відповідь витратять більше часу, ніж ви витратили на запитання. Причому написання коду - це не частина запитання, ви ж його не для запитання сюди писали, а сюди просто скопіювали, так? Ви вирішили зекономити собі час і не писати, який компілятор, яку саме помилку вказує, в якому рядку, що ви думаєте про причини виникнення цієї помилки, як намагалися усунути - хоча це дуже б допомогло іншим допомогти вам. То які у вас претензії до людей, які витрачають на вас більше часу, ніж ви на них?

Подякували: leofun011

26 Востаннє редагувалося Itari (01.12.2015 10:53:06)

Re: Помилка у головній функції

Якщо Вам байдуже майбутнє України — критикуйте далі БЕЗ ПОЯСНЕНЬ, якщо ж не байдуже — напишіть правильний код з коментарями

#include "stdafx.h"
#include <math.h>
#include <iostream>
 
using namespace std;
//Опишемо три функціі, які приймають параметр, та вертають результ по формулам 
double one(double y1) {    return 2 / (2 * x - 3);}
 
double two(double y2) { return pow(x,5)*pow((x+2),(-4))+pow(x,4);}
 
double three(double y3) { return 8*(1/(tan(x)))-((2.15*x)/(abs(tan(x)-2)));}
 
int main()
{

    double x,z;
//Попросимо ввести коєфіцієнт для функцій
    cout << "Enter the variable x value" << endl;
    cin >> x;
//Та передамо його до функцій
    z = 0.5*one(x) + two(x) + three(x);
//Получивши результ до консолі.
    cout << "result is " << z << endl;
    system("pause");
    return 0;
}

Ось так. А критикують тебе тому що ти не хочешь читати книжки уважно. От і все.
Якщо ти ще початківечь, то тобі рано вирішувати завдання з функціями. Візьми дещо простіше.
А те, що ті просиш - назівається "Напишіть за мене, бо я ничого не хочу робити самотужки".

Подякували: snikers.mc, leofun012

27

Re: Помилка у головній функції

Якщо Вам байдуже майбутнє України...

Бідна Україна, з таким то майбутнім

Подякували: koala, quez, leofun013

28

Re: Помилка у головній функції

Поможіть людині заради України. Будьте патріотами, не губіть кар'єру майбутнього українського цукерберга.

29

Re: Помилка у головній функції

плюси споріднені з Сі так само, як людина споріднена з мавпами

Ну, не факт. Початково плюси позиціонувались як діалекс Сі з ООП. Крім того, поширена практика написання коду, який однаково компілюється в C й C++ (де мовноспецифічні елементи коду заганяються в #ifdef...#endif).