21

Re: Як змиритися з тим що ти не знаєш англійську?

Деякі просто їздять по країнам на конференції і в подорожі, так чи інакше розмовний вдосконалюється.

Білоруський журнал «Радиолюбитель»
Lead Radar systems engineer & Software developer of industrial automation
Мої розробки та відеоблог

22

З цим не треба миритись.
Людей нездатних до іноземних мов немає, адже навчилися ж ми всі говорити українською і навіть багато людей з обмеженими розумовими здібностями розмовляють, читають і пишуть, нехай на одній мові, але різниця-то яка? Зате в достатку є ледарі, яким вигідно говорити, що вони нездатні, щоб приховати свою лінь.
Тепер уточнити з метою. Запитайте себе: "Навіщо мені потрібна мова?" Якщо просто так, "щоб було", щоб блиснути іноземним слівцем на тусовці, то, скоріше за все, нічого у Вас, шановний, не вийде, на цьому Ви і зупинитесь. Потрібна реальна мета. Якщо її немає - або кидайте заняття, або придумайте мету!
Мої поради:
Займайтесь граматикою
Постійно поповнюйте свій запас слів
Читайте побільше літератури англійською
Слухайте выдеозаписи
Намагайтесь думати і спілкуватись англійською..по можливості знайдіть іноземців з якими можна було би потеревенити через скайп, наприклад.
Йдіть вперед і не падайте духом. Успіхів!

Подякували: tim1

23

coder написав:

Починаю говорити англійською а виходить каша і белєберда. Що робити?

Продовжувати розмовляти. Більше слухати оригінальні фільми, аудіокниги. По 1-3 години в день.

24 Востаннє редагувалося tim (27.10.2016 04:25:46)

Раджу купити українсько-англійський розмовник(видавництво Вадима Карпенка,  75 грн, або будь-який, який знайдете) і читати вголос хоча б 1 годину на день. Повторювати фрази 7-8 разів, бажано слідкувати за правильною вимовою з самого початку. Перевчитись потім і позбавитись акценту буде важко.
Через 3 місяці відчуєте прогрес.

25

coder написав:

Починаю говорити англійською а виходить каша і белєберда. Що робити?

Просто треба вчити регулярно. Можна не інтенсивно, але регулярно. Аглійська мова це просто інструмент для спілкування, до того ж дуже простий інструмент.
Читайте книги, фільми, знайдіть англомовного друга...

Останнє дуже важливо.

Думаєте українська мова легка?
Та вона в 1,5 рази важча ніж англійська.
Не вірите? А ну поясніть мені  своїми словами правила утворення закінчень в прикметниках, числівниках...

26 Востаннє редагувалося tim (20.04.2017 11:47:20)

Між рівнем достатку та знанням англійської мови існує прямий зв'язок.
Президент Петро Порошенко вважає, що в Україні треба говорити про статус не російської, а англійської мови. "Другою мовою для вивчення в школах повинна стати англійська, тому що існує зв'язок між рівнем достатку і рівнем знання англійської мови громадянами країни", - сказав він під час виступу у Львівському національному університеті ім.і.франка. За словами Порошенка, прикладом цієї тези є Сінгапур, де у 1950-ті роки керівництво держави в примусовому порядку зробило англійську другою мовою, і зараз Сінгапур входить у число розвинених держав світу. Президент зазначив, що більшість громадян України вважають, що в країні має бути одна державна мова. У той же час він сказав, що англійську повинні знати міністри, а в ідеалі - кожен державний чиновник.

Порошенко хоче дати особливий статус англійській мові

27

tim написав:

Між рівнем достатку та знанням англійської мови існує прямий зв'язок.
Президент Петро Порошенко вважає, що в Україні треба говорити про статус не російської, а англійської мови. "Другою мовою для вивчення в школах повинна стати англійська, тому що існує зв'язок між рівнем достатку і рівнем знання англійської мови громадянами країни", - сказав він під час виступу у Львівському національному університеті ім.і.франка. За словами Порошенка, прикладом цієї тези є Сінгапур, де у 1950-ті роки керівництво держави в примусовому порядку зробило англійську другою мовою, і зараз Сінгапур входить у число розвинених держав світу. Президент зазначив, що більшість громадян України вважають, що в країні має бути одна державна мова. У той же час він сказав, що англійську повинні знати міністри, а в ідеалі - кожен державний чиновник.

Порошенко хоче дати особливий статус англійській мові

було б дуже правильно НЕ ДАВАТИ диплом про вищу освіту без сертифіката ТОЕФЛ-а

First, solve the problem. Then, write the code. (c)JJ

28

В країні, де спеціалісти з в/о неспроможні щось створити власноруч, не користуючись іншомовними джерелами, було б правильно не видавати дипломи про в/о взагалі.

py -3 -m pip install git+https://github.com/snoack/python-goto
∩⍴○⌈⍴⍺/∧\∨/⊢○ ⌿⍀⍴⌊
Подякували: 0xDADA11C7, varkon, ostap34PHP3

29

Я бачу це так:
В країні, де спеціалісти з в/о неспроможні щось створити власноруч, не користуючись іншомовними джерелами, було б правильно не видавати дипломи про в/о взагалі.

Говорила баба діду: «Я поїду к Білодіду, Ізучу двомовну мову І вернусь обратно знову». А дід бабі: «Не *изди, К Білодіду нєт їзди, — Туди не ходять поїзди»
Подякували: ostap34PHP1

30 Востаннє редагувалося P.Y. (20.04.2017 15:13:51)

Не рахуючи того, що мовне питання є темою мого особистого джихаду, залежність від іншомовних джерел показує рівень повноти знань, які дає в/о, якщо, по ідеї, всі лекції й підручники — на державній мові. Уявімо, що решту цивілізованого світу було знищено глобальним катаклізмом, а наша країна якимось дивом уціліла. Ким працюватимуть наші дипломовані спеціалісти в цьому зміненому світі? Правильно, подадуться на село копати картоплю.

∩⍴○⌈⍴⍺/∧\∨/⊢○ ⌿⍀⍴⌊

31

Ким працюватимуть наші дипломовані спеціалісти в цьому зміненому світі? Правильно, подадуться на село копати картоплю.

Вони працюватимуть поживою для байкерських банд та зомбів  :D Розумієте, вони жлоби, які нездатні створювати конкурентноспроможний продукт та харчуються з УРСР'івського бюджету і питання тут не в мові лекцій. Ви намагаєтесь українізувати колективного Путіна, а то й ще гидотнішу потвору.

Правильно, подадуться на село копати картоплю.

В чому добра фізична праця, то це в показниках, які складно симулювати. Копають картоплю вони куди гірше, ніж звичайний селянин, бо останній справді займається працею, навіть якщо це натуральне госпорарство, а киянські гіпстери УРСР'івське лайно московські холуї освітяни та їхні випускники нездатні навіть на таке, ба навіть більше - справжня праця їм огидна.

Говорила баба діду: «Я поїду к Білодіду, Ізучу двомовну мову І вернусь обратно знову». А дід бабі: «Не *изди, К Білодіду нєт їзди, — Туди не ходять поїзди»

32

вчити мову без мети немає особливого сенсу. Мову потрібно постійно практикувати і використовувати, тоді буде діло

Був собі цебер, та переполуцебрився на полуцебренята
Неймовірний блог про мандри http://bosano.ga

33

я дивився фільм про перекладачів фільму 90-х, у когось з них брали інтервью, так він сказав "я з пяти років вчу англійську мову, закінчив філологічний ( чи щось перекладач ) і зараз її вчу, дя мене цей процесс і ще йде", так що якщо людина учить тільки англійський все життя і говорить що його вчить дальше, а бля, тут вчиш і анлійську, програмування, проткооли, то вибачте, ніхто її добре не знає, хоча буде говорити що знає блін і краще всіх. Часто для програміста англійська треба для спілкування з замовником, коли менеджер не хоче говорити і скидає все на програміста. Так що як я і говорю, "коли менеджмент бере керування, це означає що фірмі капець". Треба ефективний менеджмент

- Поганому трояну фаєрвол заважає
- Ніколи не програмуйте та не пийте пиво
Якщо ви з першого разу написали програму, в якій немає жодної помилки, повідомте про це системного програмісту: він виправить помилки в компіляторі
Подякували: ostap34PHP, 0xDADA11C72

34

Ви намагаєтесь українізувати колективного Путіна, а то й ще гидотнішу потвору.

Українізований колективний Путін? Вже хочу цього франкенштейна :)

Копають картоплю вони куди гірше

Просто слід подбати про правильні умови з правильною мотивацією. На моїй пам'яті, в 90-ті копали тільки так!

∩⍴○⌈⍴⍺/∧\∨/⊢○ ⌿⍀⍴⌊
Подякували: 0xDADA11C71

35

Не миритись ні в якому разі! Дивитись "Гру престолів" англійською і радіти життю))

Подякували: FakiNyan1

36

Вчити, заставляти себе, практикувати! Ось 3 заповiдi успiшного вивчення iноземної мови...
Ось топчики платформ для вивчення:
https://gurt.org.ua/articles/40301/

Подякували: PRY1

37

ssholesia написав:

Не миритись ні в якому разі! Дивитись "Гру престолів" англійською і радіти життю))

така собі порада
У грі престолів вкрай багато складних слів і фраз, я навіть українською деякі з них не знав

Краще вже дивитися щось типу Друзів чи Сімпсонів англійською, там лексика значно простіша

Був собі цебер, та переполуцебрився на полуцебренята
Неймовірний блог про мандри http://bosano.ga
Подякували: PRY, FakiNyan2