41

Re: Windows 10

yaroshko.01 написав:

Це виключно моя думка, але я б не радив взагалі встановлювати Windows 10? Чому?
На мою думку Біл Гейтс хоче панувати над світом.


А нічо що Біл Гейтс в 2008 пішов з поста ген-директора Майкрософта?

42 Востаннє редагувалося Djalin (18.05.2016 21:22:25)

Re: Windows 10

офтоп

Здається чувак у наколках все ще у справі
http://replace.org.ua/extensions/om_images/img/573cc06d9c2d7/bill-gates-rip-steve-jobs-2011-south-park.jpeg

43 Востаннє редагувалося HetmanNet (18.05.2016 22:20:31)

Re: Windows 10

navchalkin написав:
yaroshko.01 написав:

Це виключно моя думка, але я б не радив взагалі встановлювати Windows 10? Чому?
На мою думку Біл Гейтс хоче панувати над світом.


А нічо що Біл Гейтс в 2008 пішов з поста ген-директора Майкрософта?

Він досі один з двох найвпливовіших членів ради правління Майкрософт, хоч і не ген-директор.

Подякували: Djalin, ostap34PHP2

44

Re: Windows 10

Windows 10 х64 в мене на ноуті, після установки на свій леново не працював wi-fi, вирішилось встановленням power manager утиліти від леново, потім Fn+F5 і вибрати ввімкнути WI-FI і все. Всі ці соплі лінуксоїдів про те шо драйверів немає, перевірено, хоч немає драйверів, вони підходять навіть з Windows XP, перевірено на Konica Minolta 1350W, навіть підходять з 7 і 8 віндовс, перевірено на принтерах HP 1320, Canon LBP 2900, HP 1010.

45 Востаннє редагувалося Djalin (19.05.2016 10:15:45)

Re: Windows 10

Де ви пане бачили мої соплі? я під лінукс взагалі драйверів не шукав - жодного разу. А те що фірмовий же браузер не працює на фірмовому ж сайті компанії - це не хвилює?

Lordie написав:
Djalin написав:

циміс був у тому, що з Windows 10 Microsoft Edge теж некоректно працював - як зараз не скажу- то ще взимку було. У кого є може протестить?

Пруфаю, не працює

FakiNyan написав:

шось воно в мене взагалі не працює, прям взагалі

46

Re: Windows 10

Djalin написав:

Де ви пане бачили мої соплі? я під лінукс взагалі драйверів не шукав - жодного разу. А те що фірмовий же браузер не працює на фірмовому ж сайті компанії - це не хвилює?

Lordie написав:
Djalin написав:

циміс був у тому, що з Windows 10 Microsoft Edge теж некоректно працював - як зараз не скажу- то ще взимку було. У кого є може протестить?

Пруфаю, не працює

FakiNyan написав:

шось воно в мене взагалі не працює, прям взагалі

Як би була це інша компанія то хвилювало, а до приколів цієї вже можна звикнути.. я не здивуюся, якщо одного дня софт цієї компанії не працюватиме на ОС цієї компанії..

Подякували: leofun011

47

Re: Windows 10

це була репліка до пана reverse2500, який чомусь згадав драйвера та соплі...
хоча так - кактус мені не смакує, але сопель/сліз немає - бо не вживаю

48

Re: Windows 10

Djalin написав:

це була репліка до пана reverse2500, який чомусь згадав драйвера та соплі...
хоча так - кактус мені не смакує, але сопель/сліз немає - бо не вживаю

Та взагалі незрозуміло чому він згадав про драйвера.. може бо наболіло.. чи намучився він з ними, але здолав і щоб показати який герой вирішив про те розповісти? хто знає чому..

49

Re: Windows 10

Де ви пане бачили мої соплі?

де я написав нік Djalin, не радив би за всіх ручатись користувачів лінукс і лінуксоїдів, які тільки і пишуть, всі перейдуть на лінукс, бо 10 вінда гамно, там проблем ...

50

Re: Windows 10

reverse2500 написав:

Де ви пане бачили мої соплі?

де я написав нік Djalin, не радив би за всіх ручатись користувачів лінукс і лінуксоїдів, які тільки і пишуть, всі перейдуть на лінукс, бо 10 вінда гамно, там проблем ...

А що приховувати правду, вінда гімно, перейдіть на мак  :P

Подякували: ostap34PHP1

51

Re: Windows 10

Я перейшов як тільки перестала підтримуватись чесно куплена ХР. А в цій темі я таки оголосив що убунтовод.

Мак не щупав, але.. не комільфо такі гроші платити.

52

Re: Windows 10

перейдіть на мак

та є, дале мені мак, raspberry pi, от часу на них немає, саме розбирався з launch і тут роботи більше, чим погратися чи попрацювати

53 Востаннє редагувалося Torbins (21.05.2016 07:52:58)

Re: Windows 10

HetmanNet написав:

Чекатиму оповіді у деталях про катування вінди..

Перехід MBR -> GPT і одночасно BIOS -> UEFI пройшов вдало.
Спочатку встановив на стару вінду на другому HDD EaseUS Partition Master. Потім ним конвертував перший диск в GPT. Після цього зменшив один з існуючих на ньому розділів, щоб звільнити місце для EFI system partition (ESP). І далі діяв як тут порадили: http://www.eightforums.com/general-supp … ition.html
В командному рядку (з правами адміна) тієї ж вінди

diskpart
list disk

- за розміром визначив потрібний диск. Далі підставив свій номер замість нуля:

select disk 0
create partition efi
format quick fs=fat32

Потім взяв оригінальний майкрософтівський образ з віндою тієї ж версії, що й десятка на сконвертованому диску. 7зіпом розпакував образ на флешку (для uefi цього достатньо).
Загрузився з флешки в режимі uefi, на першому скріні вибрав американську розкладку, а на другому "відновлення вінди". Автоматичне виправлення не спрацювало, тому довелося знову запускати командний рядок. Спочатку вбив туди "notepad" і, за допомогою діалогу відкриття файлу, визначив яку букву вінда з флешки призначила розділу з віндою на сконвертованому диску. Після цього закрив блокнот і вбив:

bcdboot c:\windows

- але замість "c" поставив потрібну літеру.
Оце й усе, після ребуту десятка запрацювала в режимі UEFI з GPT диска :) Щоправда довелося поправити літери, які вона призначила іншим розділам на диску.
Усі ці операції забрали у мене трохи більше години, замість тижня на перевстановлення вінди і налаштування усього софта заново.

Подякували: leofun01, HetmanNet, Djalin3

54

Re: Windows 10

Між іншим, мінімальні системні вимоги скоро збільшаться

55

Re: Windows 10

Djalin написав:

Між іншим, мінімальні системні вимоги скоро збільшаться

Вже ж якщо юзери андроїда масово сидять на девайсах з 512Мб RAM, які на ладан дихають, то потерпіти без багатозадачності на планшетах з Windows 10 цілком можна... правда, не дуже вшарюю про які девайси мова, навіть трансформери за 4тис. гривень йдуть з 2Гб RAM.
Щодо ноутбуків з 1Гб RAM, та ще й де змінити цей обсяг дорого та/чи проблематично... кхм, задумався.

56

Re: Windows 10

Між іншим, мінімальні системні вимоги скоро збільшаться

в лінуксі вони теж не зменшились, все частіше читаю і чую шо слабкий комп і любий лінукс тормозить

57 Востаннє редагувалося Djalin (27.05.2016 18:52:52)

Re: Windows 10

ЛЮбий не ЛЮбий...  Убунта - це не весь лінукс. Як вам сказати я досі можу знайти дистр який буде працювати на 256 оперативки - зі свіжим софтом.

А от якщо люди уже оновились з 7-ки (ага з одним гігом оперативки) до 10-ки - то їм буде печально.

В лінуксі жруть переважно DE - і то можна знайти мінімалістське. У віндовсі такого немає. І відмовитись від оновлення уже теж - 10-ка вирішує за вас.

Хоча мушу зізнатись одна річ у 10-ці мені сподобалась більше ніж у 7-ці. А саме бекапи.

58

Re: Windows 10

Djalin написав:

В лінксі жруть переважно DE - і то можна знати мінімалістське. У віндовсі такого немає. І відмовитись від оновлення уже теж - 10-ка вирішує за вас.

Тпрррууу-тпрут-тпру. Давайте без узагальнень... геть не завжди.
Промовчу про те як, власне, 7-ка працювала на машинах з 1гб рам. Враження ті ще.
Справедливості заради уточню - з відносно свіжими Kubuntu ситуація анікраплі не ліпша. Якщо не навпаки.

59 Востаннє редагувалося Djalin (27.05.2016 18:53:50)

Re: Windows 10

Якщо Lordie знає як змінити стільничне середовище у віндовз - хай поділиться.

А Кеди я не злюбив ще з 4-тої версії -Xubuntu зараз. Хоча є й легші речі - не сперечаюсь - але уже звичка :).

А ноути де стояла сімка і які оновились до десятки - не така й рідкість.

Більш того - перше враження було що вона (10-ка) шустріша 7-ки.

Хоча загалом так - тенденція у збільшенні прожерливості таки є.

60

Re: Windows 10

Якщо Lordie знає як змінити стільничне середовище у віндовз - хай поділиться.

Lordie не вбачає проблем із стільничим середовищем 10-ки, яке досить проблемно звинуватити у особливій зажерливості. На відміну, до речі, від 7-ки...
Враховуючи, що KDE - єдине середовище, яке легко сприймається екс-юзерами Windows... проблема очевидна