21

Re: [Kali] Не вдалось змонтувати установочний CD

TakeAction написав:

Поставив LAMP, тепер на один геморой більше..

Якщо з LAMP у вас геморой.. то навіть не знаю, що тут сказати.. навіть тролить не буду, бо це вже не смішно.. це сумно та важко уявити що викликатиме те що вас чекає згодом  *FACEPALM* Тему про веб-сервер ведіть в розділі веб-серверів, описуйте проблему а не просто кидайтеся узагальненнями а конкретними запитаннями. Крім того зауважу, що вам ще рано судити чи LAMP викликає геморой, бо ви самі визнали що новачок.

TakeAction так розумію проблема сама вирішилася і тему можна закривати?

22 Востаннє редагувалося navchalkin (01.02.2016 19:21:40)

Re: [Kali] Не вдалось змонтувати установочний CD

нє, ну LAMP - то трохи геморой, коли порівнювати із іншими локальними серверами (Denwer, XAMPP...)

23 Востаннє редагувалося TakeAction (01.02.2016 19:26:30)

Re: [Kali] Не вдалось змонтувати установочний CD

HetmanNet написав:
TakeAction написав:

Поставив LAMP, тепер на один геморой більше..

Якщо з LAMP у вас геморой.. то навіть не знаю, що тут сказати.. навіть тролить не буду, бо це вже не смішно.. це сумно та важко уявити що викликатиме те що вас чекає згодом  *FACEPALM* Тему про веб-сервер ведіть в розділі веб-серверів, описуйте проблему а не просто кидайтеся узагальненнями а конкретними запитаннями. Крім того зауважу, що вам ще рано судити чи LAMP викликає геморой, бо ви самі визнали що новачок.

TakeAction так розумію проблема сама вирішилася і тему можна закривати?

1) Так, це можна відверто назвати гемороєм, бо я не цілюсь на адміністрування веб серверів, я безпосередньо хочу зайнятись розробкою веб-сайтів, не витрачаючи часу на ЛАМПи і інше, бо знаю що є набагато простіші і комфортніші ресурси що надають безліч можливостей та працюють стабільно.

2) Не хотілось створювати нову тему тому написав оффтоп.. Прошу вибачення, більше не повториться.

3) Я суджу відповідно до моїх знань. І коли я порівнюю LAMP із Open Server’ом, XAMPP’ом на Windows, чи навіть із тим же лайняним Denwer’ом -- ну то вибачте, але це дійсно викликає геморой... Я не планував виділення часу на LAMP, установка якого коштувала мені більше 30 хв, бо я в лінуксоїдах нуб... За той час можна було трохи коду настрочити.

4) Так, тема закрита.
-----------------------------------------------------
Напевне я трохи не правильно пояснив: на даному етапі я хочу попрактикуватись PHP, MySQL, HTML, CSS, JavaScript, і коли на це ще падають інші проблеми, вирішення яких займає більше часу ніж хотілося б - то все йде трохи не за планом...