21 Востаннє редагувалося tim (09.02.2016 08:42:04)

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

https://www.youtube.com/watch?v=8jPQjjsBbIc
Є українські субтитри.

22

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

@tim сприйняття інформації це трохи з іншої опери. Я маю на увазі реально як авоматизується рутина. 100% у вас є дії які ви кожен день виконуєте і можете їх робити швидше, або взагалі не робити (за вас зробить бот)

П.С. Краще відредагувати своє повідомлення попереднє ;)

23 Востаннє редагувалося tim (09.02.2016 09:29:00)

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

funivan написав:

у вас є дії які ви кожен день виконуєте і можете їх робити швидше, або взагалі не робити

Деякі речі, дії нема сенсу робити швидше. Ритм важливий, важливо його відчувати.
Так багато хто з нас читає пошту, новини, стрічки в соцмережах, на форумах. Але цього можна не робити ;)

В мене є знайома Тетяна Мінько, вона психолог, маркетолог. На практичному семінарі в минулому році Таня дала гарну пораду. Коли Ви відчуваєте, що "зашиваєтесь", щось не встигаєте то треба зробити просту річ.
Фіксувати час, який витрачаєте на всі дії протягом дня: чистка зубів, перегляд TV, новин, сидіння в соцмережах, на форумах, ділові переговори, навчання, читання книжок, дорогу на роботу і назад, тощо. Ведете щоденник і щодня, щотижня аналізуєте куди Ви витрачаєте час. Після аналізу оптимізуєте процеси, які займають забагато часу, або взагалі позбавляєтесь від тієї діяльності, яка не приносить користі.

Після 1-2 тижнів у Вас з’явиться більше часу. Повторюйте кілька разів на рік, або тоді коли почнете відчувати "брак часу".
P.S. Так, я трохи розширив коло питань, які Ви хотіли обговорити. Але оптимізація - важлива річ, треба займатись нею комплексно.

24

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

@tim ви сказали "Після аналізу оптимізуєте процеси" у вас походу таких процесів немає, які варто оптимізувати ;)

25

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

Звик багато речей робити "вручну", без автоматизації :(

26

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

OFFTOP >

tim написав:

Мозок завжди з Вами. В нього "не сідають батарейки".

сiдають. Бiльше половини вуглеводів, що ви споживаєте йдуть на живлення мозку. Не кажучи вже про те, що мастилом для мозку є лiнолевая и лiноленова кислоти.

27

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

VTrim написав:

Torbins, камера вбудована в нетбук (там погана якість) і видно мурашки при трансляції відео, то може через саму якість камери?

Це і є шум, через нього кожен кадр виходить відмінним від попереднього. Треба використовувати наближене порівняння, усілякі фільтри.

VTrim написав:

На рахунок озвучки,то  повноцінну озвучку будь-яких слів (типу олололо, абвранагрп), виразів таким загальним методом просто не зробиш (зрозуміло чому). Цікавить повна озвучка, може не якісного звучання,але повна. То мабуть просто записувати звуки букв і все :), без глибокого синтаксичного аналізу.

Спробував по буквам,злитні слова не виходять..) букви читаються,але звучать окремо. Ну і мабуть їх треба склеювати в один через ffmpeg мабуть,щоб не було таких обривів між почерговом відтворенням, ні і мабуть сам запис має бути хорошим.

То ви повноцінний TTS хочете зробити? Там усе досить складно: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0 … 0%BD%D1%8F

28

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

Torbins, я це вже читав. Цікаво як різним гуглам вдається так якісно це робити.

29

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

Гугл пішов своїм шляхом, і вирішив створити нейронну мережу, яка генеруватиме звук на основі тексту. В принципі в цьому теоретично немає нічого складного, як би не одне "але": для навчання такої нейронної мережі потрібна величезна кількість зразків розпізнаного аудіо. Але Гугл одна з небагатьох компаній, яка здатна цю проблему вирішити.

30

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

funivan написав:

@Torbins я стараюсь підключатись до api але так як цю всю гору треба підтримувати то шукаю хто може допомогти. Реалізація на nodejs яка компілиться у звичайний бравзерний javascript. Самі токени доступу та сценарії команд зберігати на drobox. Алгоритм такий: залогінився через дропопокс, підключив сервіс, додав команди, і воно виконується)

Не підкажете яким чином ви розблоковували систему?

31

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

Комп розлочував ось цими командами
gnome-screensaver-command -d #unlock
gnome-screensaver-command -l  #lock

Ви мабуть щось не те процитували)  або я вас не так зрозумів)

Подякували: ADR1

32

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

funivan написав:

Комп розлочував ось цими командами
gnome-screensaver-command -d #unlock
gnome-screensaver-command -l  #lock

Ви мабуть щось не те процитували)  або я вас не так зрозумів)

хм... в мене працює лише так:

gnome-screensaver-command -a && sleep 3s && gnome-screensaver-command -d

схоже що воно не працює коли увімкнути пароль... жаль.

33

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

ADR написав:
funivan написав:

@Torbins я стараюсь підключатись до api але так як цю всю гору треба підтримувати то шукаю хто може допомогти. Реалізація на nodejs яка компілиться у звичайний бравзерний javascript. Самі токени доступу та сценарії команд зберігати на drobox. Алгоритм такий: залогінився через дропопокс, підключив сервіс, додав команди, і воно виконується)

Не підкажете яким чином ви розблоковували систему?

# loginctl unlock-sessions
Подякували: ADR1

34

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

@adr

gnome-screensaver-command -l && sleep 5 && gnome-screensaver-command -d

у мене пароль - перевірив працює)

35

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

funivan написав:

@adr

gnome-screensaver-command -l && sleep 5 && gnome-screensaver-command -d

у мене пароль - перевірив працює)

Я так і пробував... в мене ігнорить. Ubuntu 14.04.

36

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

Анлок однією командою - це якось не секюрно. Сподіваюся з приходом Вейланда ніхто окрім самого локскріна розлокати комп не зможе, як це зараз на Вінді зроблено.

37

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

Torbins чому не секюрно? Якщо буде у вашій сесії прога яка зможе заанлокати ваш комп, тоді їй простіше викачати вміст файлів і злити все що треба аніж анлочити ваш компютер)

38

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

Torbins написав:

Анлок однією командою - це якось не секюрно. Сподіваюся з приходом Вейланда ніхто окрім самого локскріна розлокати комп не зможе, як це зараз на Вінді зроблено.

Сек'юрність має полягати не в кількості команд, бо вже то ламерство міряти безпеку кількістю команд.

39

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

Ну якщо воно лише під рутом працює, то іще нехай. А якщо без, то це уже діра. Припустимо в якомусь інтернет-клубі, де основний ресурс - це сам комп'ютер, можна буде сидіти в обхід таймерів.

40

Re: Організація життя. Продуктивність. Автоматизація рутинних процесів

Torbins написав:

Ну якщо воно лише під рутом працює, то іще нехай. А якщо без, то це уже діра. Припустимо в якомусь інтернет-клубі, де основний ресурс - це сам комп'ютер, можна буде сидіти в обхід таймерів.

Але галочка "дозволити анлок від імені користувача" могла б і бути