21

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

Kane 2.0 написав:

0xDADA11C7 хочу бачити більше технічних тем.

Я вам вдячний за ваш внесок у розвиток цього форуму, але...
По-перше, викладайте ваш файл "macro/SWITCH.inc", бо сказали А - кажіть і Б. По-друге на форумі багато незаповнених ніш, це і міддлваре з налаштуванням софту, і геймдев, і читерство, і електронні гроші і 3д принтери. По-третє поріг входження високий і немає містків між галузями знаннь, тому еволюція макак йде повільно. Ще більше поріг входження підіймає тутешня "культурність" і "поміркованість", немов білоруси якісь. Я поки більше спостерігаю, ніж роблю, бо здорових природних рефлексів спільнота не має.

Подякували: leofun01, Анатолій2

22 Востаннє редагувалося Kane 2.0 (07.04.2018 19:39:46)

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

null

23

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

Тут замало людей, як для того щоб відповісти на весь спектр питань, та все ж пропоную всім хто питає щось на інших форумах, писати копію питання і тут. Якщо в інших джерела відповідь буде знайдена швидше, то вписати її і тут.

Може хоч форум у пошукових запитах піднімемо)

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

24

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

0xDADA11C7, я ще й хотів до "дмитра-чебурашки" додати цей випадок, коли людина не може самостійно МИСЛИТИ, а інакше, нащо воно тоді треба? значить їй не треба. значить така вся спільнота, тому я дарма дивуюсь подібному рівню тем і ін.

Ну Чебурашка піднімає питання, які комусь иншому можуть знадобитися, тому не все так погано. У випадку саме питання драйверів мене здивувало таке - Чебурашка не зміг нагуглити, але ж реплейсяни теж не дали посилання на українську вікіпедію. Про chemist-i я взагалі мовчу, драйверів знавець і на дуді грець. Втім, чому вас так непокоїть якість спільноти - ви ж не непокоїтеся про http://ifud.ws/ чи http://hackhound.org/ Хоча обидві борди мали в різний час різну якість контенту і відвідуваність.

Гадаю, що психічно нестабільний низькорівневий кодер це ознака якості форуму, тому залишайтеся з нами. Панове модератори, не баньте його - він є окрасою нашої борди навіть без коду (а код він пише якісний).

Подякували: leofun011

25 Востаннє редагувалося Kane 2.0 (07.04.2018 19:39:32)

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

null

Подякували: 0xDADA11C7, leofun012

26 Востаннє редагувалося P.Y. (16.02.2016 01:47:56)

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

Не розумію такого підходу. Чому наявність піхвостраждальних тем автоматично означає відсутність кодерських інтересів? Чи наявність кодерських інтересів автоматично означає відсутність проблем з протилежною статтю чи інтересу до неї? Хоча так, загальноспілкувальні теми мають набагато нижчий поріг входження, вони завідомо збиратимуть більше відповідей, ніж щось вузькогалузеве — не тому, що всі барани, а тому, що php-шник і програміст-системник точок перетину у фаховій області мають дуже мало — менше, ніж за її межами.

27

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

У чому причина і нахуя це обговорювати на форумах?

А у чому причина всього і для чого взагалі щось робити? От чому ви почали це обговорення? В чому причина? Більш немає чим зайнятися? Я хочу трахати жінок. Багато жінок.

Kane, створюйте технічні теми, давайте відповіді. Вас тут останнім часом майже не видно.

Сам з собою буде переписуватися?

Ви взагалі знаєте в яких випадках викорситовуються квадратні дужки?

Подякували: 0xDADA11C71

28

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

Kane 2.0 написав:

з радістю б писав тут, так ні, тут активно обговорюють піхвостраждання. воно їмі не треба.

Яким чином з одного випливає інше?

29

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

Kane 2.0 написав:

а чисто за "пунктик" спільноти, не тільки цієї, а ВЗАГАЛІ, можна сказати, обговорення "професійної хвороби"..

А ви туди не дивіться, а як не можете бути толерантним до людських бажань, до того ж цілком природних, то це ваша проблема а не спільноти. Може ви можете мати власні уподобання, але не нав'язуйте їх иншим. Особисто я захоплююся Чекатилом, а реплейсяни - піхвостражданням і ми всі толерантні один до одного, тому не бачу проблеми.

0xDADA11C7, мені на аккаунти пофіг, якщо й забаните - досаджати не стану (ну там хамити з новорегів або ж ддосити).

Я казав те цілком щиро, подібних персонажів на васмі бачив, та й FakiNyan недалеко втік, хоч і не ширяється і дурніший.

ну типу уся кодова база може мені у майбутньому зашкодити

Уявімо, що це каже психічно здорова людина, яка спочатку виклала напрацювання в паблік, знає про кеш гугла, а тоді вирішила повернути все взад - з яєшні пташеня висидіти, а з котлети курку одержати. 

будь тут подібна більшість, з радістю б писав тут, так ні, тут активно обговорюють піхвостраждання. воно їмі не треба. з психікою усе гаразд, не накликайте. просто набридла дана безглуздість.

Воно ані їм, ані вам не треба. Якщо ви хочете псевдокомерції з гебіським чоботом в сраці, то тут ловити нічого. "будь тут подібна більшість" це десь поряд з "Як в Україні збільшиться рівень життя, то Крим одразу повернеться". Якщо вам всі винні, вас косить параноя, яку ви навіть не в змозі адекватно задовольнити, то я роблю логічний висновок що проблеми є саме з вашою психікою, до чого я також толерантний, на відміну від инших модераторів. Маю до вас одну важливу пораду, яка ґрунтується на моєму досвіді: З вашим фахом можуть виникнути проблеми, ви це розумієте, так от -- найбільша загроза для вас буде не в зовнішньому чиннику (бандити/менти/гебня-неважливо), а в нестабільному психічному стані.

Подякували: 0x9111A, Cyan, leofun01, Chemist-i4

30 Востаннє редагувалося Replace (16.02.2016 02:04:51)

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

Kane, Replace це не соц. мережа. І просто видалити не вийде. Як я можу видалити тему, в якій 2 сторінки обговорень іншими користувачами? Я запропонував вам переіменувати аккаунт. Або надсилайти список шкідливих тем. Просто видалити все я не можу.

31

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

Replace написав:

Kane, Replace це не соц. мережа. І просто видалити не вийде. Як я можу видалити тему, в якій 5 сторінок обговорень іншими користувачами? Я запропонував вам переіменувати аккаунт. Або надсилайти список шкідливих тем. Просто видалити все я не можу.

В нас вже був прецедент - hack3core, на його статті на "закритому" форумі exploit.in без сліз не глянеш, а тут ходив ви*обувався англійською мовою, а там одразу російською забалакав.

Подякували: leofun011

32

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

Invader написав:

Я хочу трахати жінок. Багато жінок.

а хто не хоче XD

33

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

Invader написав:

Я хочу трахати жінок. Багато жінок.

Та тут мабуть весь форум цього хоче.. ну хіба одруженні не зізнаються щоб не отримати по тому що поряд з чим хочуть то робити..

34

Re: [ню] отупіння ойтішнеків перед жінками

як казав наш прапорщик "всіх цигарок нескуриш, всю горілку не випьєш, всіх баб не виє*ш, але цього треба добиватись"

Подякували: HetmanNet1