61 Востаннє редагувалося tim (28.10.2016 08:58:15)

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

Sensetivity написав:

Що зі Львова хочуть зробити вело-пішохідне село де доставка товару лише поночах і т.д. Навіяно коментарями: http://zaxid.net/news/showNews.do?ne_mo … Id=1407696

В найбільших мегаполісах світу центр є пішохідною зоною. Там нерухомість коштує 10-55 тис. доларів за м2,
Скільки коштують найдорожчі квартири у світі
Уявіть Ви - мільярдер. Маєте статки в кілька мільярдів доларів. Ви ж не хочете загинути під колесами авто якогось бовдура?
Якщо Ви навіть не мільйонер. А просто звичайна людина з річним доходом від 10 до 100 тисяч доларів.
Логічно максимально унеможливити ймовірність нещасного випадку. Адже в аваріях в Україні гине 3-5 тис. людей щороку. Від "наїзду" на пішоходів з загальної кількості  гине до 1 тис. людей.

62 Востаннє редагувалося Sensetivity (30.10.2016 21:28:27)

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

tim написав:
Sensetivity написав:

Що зі Львова хочуть зробити вело-пішохідне село де доставка товару лише поночах і т.д. Навіяно коментарями: http://zaxid.net/news/showNews.do?ne_mo … Id=1407696

В найбільших мегаполісах світу центр є пішохідною зоною. Там нерухомість коштує 10-55 тис. доларів за м2,
Скільки коштують найдорожчі квартири у світі
Уявіть Ви - мільярдер. Маєте статки в кілька мільярдів доларів. Ви ж не хочете загинути під колесами авто якогось бовдура?
Якщо Ви навіть не мільйонер. А просто звичайна людина з річним доходом від 10 до 100 тисяч доларів.
Логічно максимально унеможливити ймовірність нещасного випадку. Адже в аваріях в Україні гине 3-5 тис. людей щороку. Від "наїзду" на пішоходів з загальної кількості  гине до 1 тис. людей.

Підозрюю, що в найбільших мегаполісах є метро і т.д.
А у Львові є лише маршрутки. Причому з кожним роком маршрути дроблять усе більше і більше. Якщо 7 років тому майже до центру я доїжджав однією маршруткою, то зараз мені потрібно 2-3.
З нового року плануються ще покращення.

що у цьому поганого?

Те, що не всі Львів'яни хіпстери, які хочуть зимою травмуватися на велосипедах чи ходити, скажімо з Рясне/Ресне-2 пішки по 4 км туди і назад. А потім чекати поки пройде віялове відключення електрики та увімкнуть гарячу воду, щоб змити піт.

63

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

Sensetivity написав:

Підозрюю, що в найбільших мегаполісах є метро і т.д.
А у Львові є лише маршрутки. Причому з кожним роком маршрути дроблять усе більше і більше. Якщо 7 років тому майже до центру я доїжджав однією маршруткою, то зараз мені потрібно 2-3.
З нового року плануються ще покращення.

що у цьому поганого?

Те, що не всі Львів'яни хіпстери, які хочуть зимою травмуватися на велосипедах чи ходити, скажімо з Рясне/Ресне-2 пішки по 4 км туди і назад. А потім чекати поки пройде віялове відключення електрики та увімкнуть гарячу воду, щоб змити піт.

Прихований текст

біда яка - люди або хіпстери, або нитики))
піду поплачу в куточку - я ж бо з останніх

якщо подивитись по території великих міст -- є житлові райони, райони промислові, бізнесові...
не варто путати перші і останні?

а стосовно того що комусь чуть пройтися лінь ---
так у нас навіть авто паркують де-попало -- на газонах і пішохідних переходах --
тому що лінь пройтися 100 метрів до парковки рядом
+ жаба душить платити за парковку

і чому тут дивуватися?

64

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

221VOLT написав:
Sensetivity написав:

Підозрюю, що в найбільших мегаполісах є метро і т.д.
А у Львові є лише маршрутки. Причому з кожним роком маршрути дроблять усе більше і більше. Якщо 7 років тому майже до центру я доїжджав однією маршруткою, то зараз мені потрібно 2-3.
З нового року плануються ще покращення.

що у цьому поганого?

Те, що не всі Львів'яни хіпстери, які хочуть зимою травмуватися на велосипедах чи ходити, скажімо з Рясне/Ресне-2 пішки по 4 км туди і назад. А потім чекати поки пройде віялове відключення електрики та увімкнуть гарячу воду, щоб змити піт.

Прихований текст

біда яка - люди або хіпстери, або нитики))
піду поплачу в куточку - я ж бо з останніх

якщо подивитись по території великих міст -- є житлові райони, райони промислові, бізнесові...
не варто путати перші і останні?

а стосовно того що комусь чуть пройтися лінь ---
так у нас навіть авто паркують де-попало -- на газонах і пішохідних переходах --
тому що лінь пройтися 100 метрів до парковки рядом
+ жаба душить платити за парковку

і чому тут дивуватися?

Я ж вас ні до чого не змушую.
Особисто я люблю комфорт і "потна катка" на велосипеді в нього не входить.

65

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

Sensetivity написав:

Я ж вас ні до чого не змушую.
Особисто я люблю комфорт і "потна катка" на велосипеді в нього не входить.

перепрошую, то мене трохи бомбануло через

А потім чекати поки пройде віялове відключення електрики та увімкнуть гарячу воду, щоб змити піт.

у нас така ситуація була -- декілька зим - батареї практично зовсім холодні, гаряча вода - раз через десять,
зрізали ті холодні совкові батареї, поставили сучасні + приватний бойлер - супер, є гаряча вода, тепло дома))

тільки один момент - посипалися штрафи а-ля "як ви посміли совкові батареї зрізати, ніззя відключати від центрального охолодження опалення, платіть бабло і мерзніть терпіли с*ки"

тут відразу 2 моменти ---
1) вирішити проблему замерзання
2) вирішити проблему спротиву й**анутої системи

от 2гу проблему - поки ніяк не вирішено, хоть і багато куди писалося (дехто на лапу хоче?), а борг-штрафи - збільшується

Подякували: tim1

66

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

Бо треба було не просто зрізати, а написати акт, що тіпа сталась аварія і не працюють батареї. І напрягати їх протягом кількох місяців. Тоді би самі прийшли і зрізали.

67

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

нічого не дало
(хоча можливо і не правильно писали - треба було до юриста відразу?
такс, заднім числом-умом всі розумні)
але що зараз робити?))

68

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

Сказати, що відмовляєтесь від сплачувати борг, хай відрізають.

69 Востаннє редагувалося tim (31.10.2016 20:17:20)

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

Sensetivity написав:

Підозрюю, що в найбільших мегаполісах є метро і т.д.
А у Львові є лише маршрутки. Причому з кожним роком маршрути дроблять усе більше і більше. Якщо 7 років тому майже до центру я доїжджав однією маршруткою, то зараз мені потрібно 2-3.

Те, що не всі Львів'яни хіпстери, які хочуть зимою травмуватися на велосипедах чи ходити, скажімо з Рясне/Ресне-2 пішки по 4 км туди і назад. А потім чекати поки пройде віялове відключення електрики та увімкнуть гарячу воду, щоб змити піт.

Для чого Вам те Рясне/Ресне-2 ?
У Львові потрібно будувати метро на перспективу. Для мільйонника це не дорого.

З нового року плануються ще покращення.

вже страшно :)

70 Востаннє редагувалося tim (23.11.2016 13:00:58)

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

видалив

71 Востаннє редагувалося tim (23.11.2016 13:00:29)

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

Ви мабуть знаєте, що випускники в 2005-2008 з ходу претендували на зарплату $500-1000?
без досвіду роботи  *CRAZY*
може вже й $2-3к (2009-2016), давно не спілкувався...
Може в цьому причина високої еміграції з України?
Олігархи і бариги з своєю пропозицією $200-500 не влаштовують молодь...
Покоління Z обирає гроші (рос.)

72

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

tim написав:

Ви мабуть знаєте, що випускники в 2005-2008 з ходу претендували на зарплату $500-1000?
без досвіду роботи  *CRAZY*
може вже й $2-3к (2009-2016), давно не спілкувався...
Може в цьому причина високої еміграції з України?
Олігархи і бариги з своєю пропозицією $200-500 не влаштовують молодь...
Покоління Z обирає гроші (рос.)

га? що?

перепрошую, давайте, для початку, порівняємо податки в Україні-Росії з податками в Сша ?

73 Востаннє редагувалося tim (23.11.2016 21:05:29)

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

До чого тут США? Мова про покоління Z в Україні і українські зарплати.

Середній рівень зарплат у вчителів (на відміну від Росії!), Банківських працівників, державних працівників, середнього і молодшого медперсоналу (знову ж у порівняння з нами ...), середніх бізнесменів та багатьох інших категорій, чий заробіток становить $ 3,000 - $ 8,000 на місяць .

   Низький дохід у США у різноробочих, робочих по найму, чий середній дохід коливається в районі $ 2,000 на місяць.

Зарплати в США

74

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

tim написав:

Ви мабуть знаєте, що випускники в 2005-2008 з ходу претендували на зарплату $500-1000?
без досвіду роботи  *CRAZY*
може вже й $2-3к (2009-2016), давно не спілкувався...
Може в цьому причина високої еміграції з України?
Олігархи і бариги з своєю пропозицією $200-500 не влаштовують молодь...
Покоління Z обирає гроші (рос.)

Ну хоч хтось хоче мати достойне життя і з ходу заявляє про свої бажання.

Подякували: 221VOLT, tim2

75

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

tim написав:

До чого тут США? Мова про покоління Z в Україні і українські зарплати.

Середній рівень зарплат у вчителів (на відміну від Росії!), Банківських працівників, державних працівників, середнього і молодшого медперсоналу (знову ж у порівняння з нами ...), середніх бізнесменів та багатьох інших категорій, чий заробіток становить $ 3,000 - $ 8,000 на місяць .

   Низький дохід у США у різноробочих, робочих по найму, чий середній дохід коливається в районі $ 2,000 на місяць.

Зарплати в США

як до чого тут США ? порівнюємо же

якщо мова про українські зарплати - заодно потрібно звертати увагу на українські ціни та українські податки

якщо американський "низькодохідний різноробочий" може собі дозволити поїхати на місяць відпочинку на тропічний острів (чи навіть і живе в тропічному-субтропічному кліматі),
то ніякий український "низькодохідний різноробочий" такого собі не може позволити (також і не живе в тропічному кліматі)

ви ж самі говорите про те, що $2000 в USA - це не багато, а в Україні $2000 - це навпаки, не є маленькою сумою
чому ж заперечуєте? щось я вашу логіку не зрозумів

76 Востаннє редагувалося tim (29.11.2016 21:37:07)

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

221VOLT написав:

ви ж самі говорите про те, що $2000 в USA - це не багато, а в Україні $2000 - це навпаки, не є маленькою сумою
чому ж заперечуєте? щось я вашу логіку не зрозумів

Все пізнається в порівнянні.
В Україні iPhone 7 22999грн ($852) Tesla Model S P100D $170-190k
В США iPhone 7 $649 Tesla Model S P100D $135,500
В Україні ціни вищі!!! Нормального якісного сервісу нема, товари з'являються на пару місяців пізніше ніж в США, ЄС і часто нелегально.

Ми живемо в глобальному світі тому є сенс порівнювати. Вартість робочої сили в країні менша ніж в США, бо високе безробіття. Але за якісні товари в Україні доведеться переплатити 20-50%.
$2000 мало як в країні так і в США, Канаді, ЄС.

77

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

tim написав:
221VOLT написав:

ви ж самі говорите про те, що $2000 в USA - це не багато, а в Україні $2000 - це навпаки, не є маленькою сумою
чому ж заперечуєте? щось я вашу логіку не зрозумів

Все пізнається в порівнянні.
В Україні iPhone 7 22 999грн ($852) Tesla Model S P100D $170-190k
В США iPhone 7 $649 Tesla Model S P100D $135,500

а це уже маркетинг-накрутка+ доставка

давайте не будемо змішувати яблука і буряки)

78 Востаннє редагувалося tim (30.11.2016 11:53:13)

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

221VOLT написав:

а це уже маркетинг-накрутка+ доставка
давайте не будемо змішувати яблука і буряки)

Щось в Україні ці накрутки виходять за межі розумного.
Доставка 10-100 тис. смартфонів з Китаю в США, Україну має коштувати однаково.
Доставка авто з США в Україну $1-2 тис.
В США витрати на маркетинг, доставку більші ніж в Україні. Доставка книжки, гаджету по США коштує $3-15. В Україні 50-100 грн.($2-4).

79 Востаннє редагувалося Sensetivity (02.12.2016 08:10:54)

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

tim написав:

$2000 мало як в країні так і в США, Канаді, ЄС.

Це ви моїй мамі скажіть, з її зп у 100$

80 Востаннє редагувалося tim (02.12.2016 09:04:59)

Re: Скільки б ви хотіли отримувати через рік?

I completed Hack Reactor in July 2016 and took almost 3 months before accepting an offer with Radius Intelligence. I applied to 291 companies, did 32 phone screens, 16 technical screens, 13 coding challenges, 11 on-sites, and received 8 offers. The offers ranged from $60-125k in salary from companies all over the US, and for both front end and full stack roles. In total, 2.8% of applications became offers.
Here are 5 things I wish I’d known before I began my job search.

I spent 3 months applying to jobs after a coding bootcamp. Here’s what I learned.
Вражає! Знайшов у @chorna_kiwka