21

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

Бабло :)

22

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

Andriy.Malanyuk написав:

Костя, так, звичайно - ентузіазму не буде - нікому то не потрібно.
От ти зараз напевно про свій хаб орг юа. Це в тебе просто проект для душі чи ти його будеш монетизовувати?.
Ну просто якшо ти його будеш монетизовувати то реклама бла бла або платні підписки.
Реклама українською - буде складно шось там рекламувати.
Підписки - я б не підписувався платно маючи аналоги безплатні.
Розкажи якшо є якісь інші варіанти.
Але якшо це просто для душі то звісно ніхто крім тебе не схоче тим займатися.

Мене цікавлять проекти які можна буде монетизовувати і які стануть прибутковими. Такі проекти варто реалізовувати так як це займе твої пару годин в день - ну не вийде так не вийде. але якшо проект буде успішним - це оправдається. на відміну від проектів просто для душі (там тільки емоційне задоволення (яке можна отримати іншими шляхами))

Ну оскільки ти вже пишеш про хаб орг юа, то ти вже напевно бачив за нього тут, і про не планування реклами також.

Монетизувати по підпискам... до цього важко додуматись в морі безкоштовної інформації. Якщо тебе справді цікавить що то буде, то почитай... там є і за монетизацію.

Стосовно "нікому не потрібно" - дуже спірне питання, знаючи що на цілу Україну один напівживий форум для україномовних ІТ-шників.

23

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

напр інвестори.

не раджу, є багато чого НІ, особливо з нашими.
1. оформляють той же кредит
2. якщо питають шо буде якщо офіс пограбують, знайте це обман, вже знаю випадки, де взяли у інвестора гроші, через деякий час спіонерили обладнання, і все, був директором та став робочим, а інвестори вже керують, Довга історія.
3. Самі не тямлять і командують
4. Хочуть грошей і зразу, або заставу, яку швидше за все відберуть, бо щось в договорі напишуть про екстримальні ситуації, та вже треба гроші

Подякували: Andriy.Malanyuk1

24

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

ktretyak написав:

Ну оскільки ти вже пишеш про хаб орг юа, то ти вже напевно бачив за нього тут, і про не планування реклами також.

Монетизувати по підпискам... до цього важко додуматись в морі безкоштовної інформації. Якщо тебе справді цікавить що то буде, то почитай... там є і за монетизацію.

Стосовно "нікому не потрібно" - дуже спірне питання, знаючи що на цілу Україну один напівживий форум для україномовних ІТ-шників.

Вибач, я не прочитав про платні питання відповіді. Конкурентів на укр звичайно нема. Але на зарубіжних є і багато. І ше наскільки я зрозумів то ти там будеш давати відповіді на всі питання як людина з найбільшою репутацією)) Ну звичайно це не обовязково так.

А за нікому не потрібно/один напівживий - ось ключове слово - він напівживий) Може справді непотрібно),

25

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

reverse2500 написав:

не раджу, є багато чого НІ, особливо з нашими.

Дякую за пораду (без сарказму)

reverse2500 написав:

1. оформляють той же кредит

Ну якщо таке то не варто звязуватися звісно з такою людиною

reverse2500 написав:

2. якщо питають шо буде якщо офіс пограбують, знайте це обман, вже знаю випадки, де взяли у інвестора гроші, через деякий час спіонерили обладнання, і все, був директором та став робочим, а інвестори вже керують, Довга історія.

Для такого проекта офісу непотрібно

reverse2500 написав:

3. Самі не тямлять і командують

Це типовий інвестор. вони всі такі

reverse2500 написав:

4. Хочуть грошей і зразу, або заставу, яку швидше за все відберуть, бо щось в договорі напишуть про екстримальні ситуації, та вже треба гроші

Такі інвестори не будуть цікавити просто.

26

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

Andriy.Malanyuk
я не можу сказати шо всі інвестори погані, але проаналізував, то більшість працюють по чорній схемі

27

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

Andriy.Malanyuk, ну з таким поверховим підходом ви лише "бігати" будете.

1. Якщо ви спочатку побачили лінк під моїм аватаром, перейшли на сайт і не прочитали "про сайт" - слабенко як для людини, яка шукає стартапи.

2. Якщо ви побачили на цьому форумі згадку про мій проект, то так само важко уявити на скільки слабо ви цією темою цікавитись щоб не прочитати там за рекламу, монетизацію і т.д.

28

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

ktretyak написав:

Andriy.Malanyuk, ну з таким поверховим підходом ви лише "бігати" будете.

1. Якщо ви спочатку побачили лінк під моїм аватаром, перейшли на сайт і не прочитали "про сайт" - слабенко як для людини, яка шукає стартапи.

2. Якщо ви побачили на цьому форумі згадку про мій проект, то так само важко уявити на скільки слабо ви цією темою цікавитись щоб не прочитати там за рекламу, монетизацію і т.д.

1. Та ні. я не переходив по лінку аватара. Я побачив назву теми в розділі типу хаб орг юа - сервіс мікроблогінгу. зайшовши на нього я побачив "навколо айтішна соцмережа" - ну думаю ясно - публікації обговорення технічних тем.
Так. я не читав довідку, і я не прочитав про монетизацію на форумі. Так я винен.
В свою чергу я б рекомендував вказати десь там на головній сторінці то шо саме основне в даному сервісі - а саме задай питання - отримай кваліфіковану відповідь за невеликі гроші. Це прояснить багато запитань.

29

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

Andriy.Malanyuk написав:

...
В свою чергу я б рекомендував вказати десь там на головній сторінці то шо саме основне в даному сервісі - а саме задай питання - отримай кваліфіковану відповідь за невеликі гроші. Це прояснить багато запитань.

Сервіс платних запитань під питанням, він точно не буде центральним в монетизації.

Навіть на цей напівживий форум досить часто заходять рекрутери - це говорить про досить помітний дефіцит (при тому що є ще маса більш популярних ресурсів). Монетизація буде якраз в плані пошуку на hub.org.ua кандидатів на вакансії.

30 Востаннє редагувалося Andriy.Malanyuk (06.03.2016 13:54:36)

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

ktretyak написав:

Сервіс платних запитань під питанням, він точно не буде центральним в монетизації.

Навіть на цей напівживий форум досить часто заходять рекрутери - це говорить про досить помітний дефіцит (при тому що є ще маса більш популярних ресурсів). Монетизація буде якраз в плані пошуку на hub.org.ua кандидатів на вакансії.

А як же конкуренти? dou djinni robota.ua work.ua?
І ше рекрутери не розбираються в технічних питаннях зазвичай відповідно складно буде оцінити. Ну та рейтинг я розумію. Але все ж. якщо людина відповідає на питання напр на стеку - то хоть видно знання англійської.

31

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

Andriy.Malanyuk написав:

А як же конкуренти? dou djinni robota.ua work.ua?
І ше рекрутери не розбираються в технічних питаннях зазвичай відпровідно складно буде оцінити. Ну та рейтинг я розумію. Але все ж. якщо людина відпровідає на питання напр на стеку - то хоть видно знання англійської.

Одна справа бачити статичне резюме, інша - бачити як людина відповідає, коли все розкладено по-поличкам... Тому djinni, robota.ua, work.ua це не зовсім конкуренти, хоча звичайно ж в певній мірі конкуренти (тим більше я не збираюсь дозволяти московську мову у себе на сайті).

Стосовно ДОУ, мене дуже дивує на скільки вони сильно дотримуються відомого підходу "Працює? - Не лізь!". Найпопулярніший сайт ІТ-шників України не хоче чи не вміє вкладати в його розвиток, осучаснення та й навіть банальне виправлення багаторічних очевидних багів.

Подякували: VaultDweller1

32

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

ktretyak написав:

Одна справа бачити статичне резюме, інша - бачити як людина відповідає, коли все розкладено по-поличкам...

В статичному резюме можна вставити лінку на стековерфлов де можна побачити відповіді по поличках...

ktretyak написав:

Найпопулярніший сайт ІТ-шників України не хоче чи не вміє вкладати в його розвиток, осучаснення та й навіть банальне виправлення багаторічних очевидних багів.

А можна приклад розвитку / осучаснення / очевидних багів?

33

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

На Stackoverflow далеко не кожен вміє писати англійською, до речі у них зовсім недавно з’явилась відповідна спеціальна  можливість генерувати резюме на основі діяльності на Stackoverflow. Але питання-відповіді в моєму проекті будуть займати невелику частину. Планується що кожен користувач зможе залишати рекомендації ІТ-шної тематики для своїх читачів (хто їм плюсує). Вказуючи свою професію люди вже матимуть початкові налаштування, наприклад RSS-підписки, рекомендованої літератури і т.д.
...

З очевидних багів на ДОУ - коли заходиш на сайт незалогігеним, то видно усі елементи управління (додати коментар, відповісти, поставити лайк), але при натисканні на них нічого не відбувається, користувач сам повинен догадатись, що він просто не увійшов в систему.

У них немає попереднього огляду новоствореної теми. Теми, де коментарів більше тисячі помітно зависають. При редагуванні повідомлення, немає можливості скасувати цю свою дію (щоб закрилось вікно редагування треба перезавантажити сторінку) і т.д.

Думаю не в останню чергу вони не оновлюються, бо в дуже багатьох місцях сайт ДОУ працює на костилях (такий висновок я зробив із загальної картини недбалості, яку я бачу).

34

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

Той баг із незалогіненими елементами видно на http://dou.ua/lenta/

35

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

ktretyak написав:

На Stackoverflow далеко не кожен вміє писати англійською,

Навіщо кому в іт людина яка не вміє писати англійською?

ktretyak написав:

З очевидних багів на ДОУ - коли заходиш на сайт незалогігеним, то видно усі елементи управління (додати коментар, відповісти, поставити лайк), але при натисканні на них нічого не відбувається, користувач сам повинен догадатись, що він просто не увійшов в систему.

Я попробував - таке тільки при вирубленому js (та. нема noscript. згоден) як на мене це ітак ясно тому хто його вирубує) )

ktretyak написав:

У них немає попереднього огляду новоствореної теми. Теми, де коментарів більше тисячі помітно зависають. При редагуванні повідомлення, немає можливості скасувати цю свою дію (щоб закрилось вікно редагування треба перезавантажити сторінку) і т.д.

Згоден

ktretyak написав:

Думаю не в останню чергу вони не оновлюються, бо в дуже багатьох місцях сайт ДОУ працює на костилях (такий висновок я зробив із загальної картини недбалості, яку я бачу).

Костилі не мають заважати пофіксити такі баги про які згадувалося)). Але та. напевно. костилі.

36

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

ktretyak написав:

Той баг із незалогіненими елементами видно на http://dou.ua/lenta/

Бачу. так. є таке. Доречі а вони про нього в курсі?

37

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

Andriy.Malanyuk написав:

Бачу. так. є таке. Доречі а вони про нього в курсі?

Абсолютно про всі баги я писав прожект-менеджеру (Волошину), схоже що виправлено лише like - вже вспливає вікно для залогінення

38

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

Andriy.Malanyuk написав:

Навіщо кому в іт людина яка не вміє писати англійською?

Програмісту важливо читати технічну документацію на англійській, а вже переписка - то інший рівень, далеко не завжди потрібний програмістам.

Подякували: leofun011

39

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

FakiNyan написав:

Зацініть мою ідею, тільки що придумав.
Заходе чувак на сайт, а там дві кнопки - запитатись поради, або порадити щось. Жмякає її, і до нього підключається інша люда, котра натиснула протилежну кнопку, ну і радить щось.
Або зробити, аби людина, котрій тре порада, відразу й писала питання, і під питанням відразу люди відповідають.
Ну і це все анонімно має бути і без реєстрації.

Це хіба не суть http://stackoverflow.com/  ?
Тільки там кнопки називаються "Ask Question" і "Post Answer"

Подякували: leofun011

40

Re: Збираю групу людей для генерації і реалізації ідей для бізнесу

До автора гілки: щось тема затихла ? Кудись переїхали ?

До всіх:

Є ідея стартапу. Збираю команду для реалізації.
Коротко: маломасштабний танцюючий фонтан.
Софтверна частина готова на 70%. Потрібні тестувальники, розробники заліза (механіка). На пізніших етапах потрібна буде розробка сайту.