101

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

HetmanNet написав:

Тебе перекидає бо розташування вказане в налаштуваннях ОС є Росія. Тож сайт невинний. І вам ніхто не заважає перевстановити ОС на україномовну. То до чого сайт що ти москаль?  :D

Окей, що далі?

HetmanNet написав:

Щодо формату, то обираю той на який звертають увагу.. крім того там було питання, що заважало відповісти на нього?

Ціль лайки привертання уваги а не вирішення проблеми, правильно? І яке питання, про собак?

HetmanNet написав:

Крім того навіть найбільший збоченець форуму знає, що якщо хо бану то не питаю, а трьох кілометрову петицію накатую за що банити треба. Тому досить з себе ображену п'ятирічну дівчинку робити, чудово було вам відомо що то не збирався добиватися вашого бану, ви не перший день на форумі.. хоча, я не вправі забороняти вам поводитися як п'ятирічній дівчинці, це ваше право на самоідентифікацію і самовираження..  *JOKINGLY*


HetmanNet написав:

Щодо Cyan то вам ніхто не заважав аргументовано довести що то є несуттєво?.. та й не приховував тоді, що я лобіював інтереси Cyan, на відміну від того самого Replace коли той вчора рвав дупу за вас.. але нам з Cyan сам прецедент був важливіший в той момент, бо як не як на форумі на той момент діяло прецедентне право, що значно відрізняється від того що в останній час.. тож нічого особистого, то була лиш мікрополітика форуму..  *PARDON*

HetmanNet написав:

Які подвійні стандарти у мовному питанні? У нас була купа відео, які не мали україномовної версії і чудово розумів що навряд хтось здатний їх перекласти і озвучити.. все таки це не малюнок чи посилання чи текст.. тому це не "кидатися на все підряд"..
крім того музичні твори перекладати якось є неправильно та й надто складно.. то що тут дивного?

А могли б і замутити щось своє, а не перекладати щось чуже, раз ви такий ярий українофіл.
Подвійний стандарт не з відео, а у вашій голові/поведінці. Треба роз'яснювати, що таке подвійний стандарт? Це коли ви до інших висуваєте вимоги, які самі не виконуєте. Про що це свідчить, про "мікрополітику" або про біполярний розлад?

HetmanNet написав:

P.S. Також хотів би звернути увагу, що не варто до людей ставитися зверхньо та вживати у мові фрази які передають ваше ставлення до них як до собак.. вас то кращим не зробить, а швидше навпаки..

Я на вас (і взагалі на будь кого) не ображаюсь, бо це не продуктивна поведінка, тому і процитував про собаку з караваном, бо це розповсюджений вираз, якщо є чисто український аналог, виправте мене.

102

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

Прихований текст

Я, звичайно, розумію, що всім треба лікуватися й особисті розборки понад усе, але чи не краще їх винести в окрему тему? В ідеалі, тему було б варто розділити й відправити офтоп у спеціальний закритий розділ для подібних дискусій, але, наскільки я розумію, розділення тем на цьому форумі не практикується (до речі, цікаво, чому?).

Подякували: 0xDADA11C7, HetmanNet, 221VOLT3

103

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

але, наскільки я розумію, розділення тем на цьому форумі не практикується (до речі, цікаво, чому?).

А відповідь проста -- всім потрібно лікуватися, з Реплейсом включно, який модераторство роздає. Нема людської гідності - жеріть гівно у всіх темах від недокодерів, священних корів і веб макак, яких на тлі попередніх категорій можна з людьми сплутати.

104

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

Chemist-i написав:

Ціль лайки привертання уваги а не вирішення проблеми, правильно? І яке питання, про собак?

І багато дають like на сайті де їх немає? А дякувати тут немає за що. Якщо загалом, то це швидше викликає дискусію, а не подяки, на що був розрахунок.. тож вітаю, майже вгадав..

Chemist-i написав:

А могли б і замутити щось своє, а не перекладати щось чуже, раз ви такий ярий українофіл.
Подвійний стандарт не з відео, а у вашій голові/поведінці. Треба роз'яснювати, що таке подвійний стандарт? Це коли ви до інших висуваєте вимоги, які самі не виконуєте. Про що це свідчить, про "мікрополітику" або про біполярний розлад?

Проте що ви дурень..  :D Бо морозити таку х****..  *FACEPALM*
Якщо згадали подвійні стандарти.. то прошу докази в студію.. а то якось не чемно, коли інші поза темою.. ви досі за те ображені, чесно сказати вже і забув що там було.. але ви пам'ятаєте, мабуть дуже зачепили.. то розкажіть про біль що вас мучить..  *PARDON*

Chemist-i написав:

Я на вас (і взагалі на будь кого) не ображаюсь, бо це не продуктивна поведінка, тому і процитував про собаку з караваном, бо це розповсюджений вираз, якщо є чисто український аналог, виправте мене.

Висновок був зроблений не на основі лиш самої цитати.. і казав не про образу, а про зверхність, коли коментував ставлення.. але побачили образу, мабуть все таки ви ображені.. не буду казати, що на останніх возять а то скажете що з віслюком вас порівнюю..  *JOKINGLY*

105

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

0xDADA11C7 написав:

але, наскільки я розумію, розділення тем на цьому форумі не практикується (до речі, цікаво, чому?).

А відповідь проста -- всім потрібно лікуватися, з Реплейсом включно, який модераторство роздає. Нема людської гідності - жеріть гівно у всіх темах від недокодерів, священних корів і веб макак, яких на тлі попередніх категорій можна з людьми сплутати.

Я Replace пропонував те.. він не погодився, він не вважає себе хворим.. ну насильно не змушу..

106

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

А ви всі я так розумію лікарі?) Психологи?)
Боже, ну що ви несете, чесне слово...

А тему розділити не так просто. Ну і HatmanNet у нас майстер офтопу. Всі претензії до нього. :)

Подякували: 0xDADA11C71

107

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

Прихований текст

якщо ми тут всі оффтопимо замість шахів...

https://cs629531.сайт-злодій/v629531787/4c213/n1O-F67PmS4.jpg

... то я буду оффтопити зображеннями))

Подякували: Replace1

108

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

Replace написав:

А ви всі я так розумію лікарі?) Психологи?)
Боже, ну що ви несете, чесне слово...

А тему розділити не так просто. Ну і HatmanNet у нас майстер офтопу. Всі претензії до нього. :)

Чому до мене?  :o Я не винний, що вас так легко оффтопом спокусити..  :P

109 Востаннє редагувалося HetmanNet (11.04.2016 23:23:04)

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

Replace написав:

А ви всі я так розумію лікарі?) Психологи?)

Звісно.. ми тобі то вже не перший рік кажемо.. що досить жити у своєму вигаданому світі, повертайся до реальності.. ти в палаті і в ній крім ліжка і облізлих стін нічого немає.. ми розуміємо, що в Google не взяли, але то не причина вигадувати уявну ІТ-фірму з уявними маками, а також казати що ми лиш ледачі на ніщо нездатні відвідувачі твого форуму.. повертайся в реальність.. чи хоча би в матрицю..  *JOKINGLY*
До речі, з сусідньої палати "Біл Гейц" привіт передавав і питав коли ти прийдеш до нього на співбесіду та допишеш офіс.. він вже всі дискети покрав у лікарні через твою обіцянку офіс дописати..тож давай, в реальність, а то від тебе клопоту стільки що вже немає паперу на складання актів на те що закінчився папір на складання актів.. ;D

Подякували: Replace, 0xDADA11C72

110

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

Хто який максимальний бал набирав на задачках для тренування? Здається я доходив до 1550. В середньому коливається біля 1480 +/- 50

Подякували: 221VOLT1

111

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

HetmanNet написав:

Я Replace пропонував те.. він не погодився, він не вважає себе хворим.. ну насильно не змушу..

Ви хворі куди більше ніж верховний Реплейс, бо ви зашкварилися дискусією зі священною коровою, де ваші докази - не докази, щоби ви не казали. Сама корова органічно вписується в індуїський пейзаж, вона така, якою ви дозволили їй бути.

https://replace.org.ua/extensions/om_images/img/570c8a0214c6d/93571128_large_0_364c8_32026879_XL-800x400.jpg

112 Востаннє редагувалося HetmanNet (12.04.2016 07:44:45)

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

ktretyak написав:

Хто який максимальний бал набирав на задачках для тренування? Здається я доходив до 1550. В середньому коливається біля 1480 +/- 50

Ого 0_0 Скільки задач пробував вирішити?

Подякували: 221VOLT1

113

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

ktretyak написав:

Хто який максимальний бал набирав на задачках для тренування? Здається я доходив до 1550. В середньому коливається біля 1480 +/- 50

позавчора 1710 мав, сьогодні уже 1619  :D стабільність))

Подякували: leofun011

114

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

Поточний результат тренувань - 1679, а задач -  1,945 puzzles
Для тренувань графіку не показує, для решту ігор ок. Я дуже лажаю у іграх на швидкість. Класичні - більш-менш норм, але інколи дуже влом довго сидіти і думати :)

Подякували: 221VOLT, leofun01, ktretyak3

115 Востаннє редагувалося ktretyak (12.04.2016 19:08:13)

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

HetmanNet написав:

Ого 0_0 Скільки задач пробував вирішити?

344

Подякували: 221VOLT1

116

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

А ви стандартно мислите? http://lichess.org/training/8353

Подякували: 221VOLT1

117

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

ktretyak написав:

А ви стандартно мислите? http://lichess.org/training/8353

А який критерій стандартності? :)
П.С. пройшов з першого разу, подумавши перед тим пару хвилин.

Подякували: 221VOLT1

118

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

Chemist-i написав:
ktretyak написав:

А ви стандартно мислите? http://lichess.org/training/8353

А який критерій стандартності? :)
П.С. пройшов з першого разу, подумавши перед тим пару хвилин.

Ото як ви помислили - ото не стандартно, а стандартно це g3->h1

Подякували: 221VOLT1

119

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

ktretyak написав:
HetmanNet написав:

Ого 0_0 Скільки задач пробував вирішити?

344

Багато..

120

Re: Скучно? Можна ж пограти в шахи онлайн!

http://uk.lichess.org/training/13492 нічого така?)