21

Re: Ефективне і швидке вивчення англійської мови

Всі  ці  додатки та  онлайн сервіси - повна  дурня. Як  і  курси.

Ви занадто категоричні. Різні люди по різному сприймають одну і ту саму інформацію, тому різні методи на них також будуть працювати по різному. Хтось обере репетитора і йому буде з ним комфортніше, хтось обере курси де буде інтенсивний інтерактив і дух суперництва, а хтось обере самоосвіту.

Тому що  викладач  працює конкретно на  моїми  помилками, підбирає підручники та придумує  разні типи завдань. Повертаєтся  до  проблемних місць (наприклад prepositions) поки не  завчу.

В тому й полягає суть самоосвіти, що ви сам собі викладач і сам собі учень одночасно.

Коли вчиш сам по  якихосьпрограмах  не  бачищ збоку  своїх косяків  і  так  і  заучуєш їх  Потрібен  контроль професіонала.

Як там можна не бачити своїх косяків, коли там існує лише 2 варіанти - або вірно, або невірно. Лише з перевіркою вимови можуть бути проблеми, але й це можна частково побороти за допомогою диктофона в телефоні. Так що всі методи добрі по-своєму і в свій час.

Мова - це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма національного організування. (Іван Огієнко)

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу -  це його мова. Ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування. (Панас Мирний)

22

Lace написав:

Як там можна не бачити своїх косяків, коли там існує лише 2 варіанти - або вірно, або невірно.

або дають декілька варіянтів і ти випадково обираєш вірний, або ти просто запам'ятовуєш послідовність питань і відповідей на них, і при перевірці навіть не дивишся на запитання, бо вже знаєш наступну відповідь, або тобі кажуть, що є помилка, а чому це помилка - не пояснюють, і замість розуміння, ти просто запам'ятовуєш, що ось так казати - неправильно, а так - правильно, а потім ти завжди використовуєш "правильний" варіянт, хоча в деяких випадках він як раз таки неправильний, а той, що "неправильний" як раз таки і є правильним.

Говоріть українською! Живіть українською! Відчувайте українською!

23

або дають декілька варіянтів і ти випадково обираєш вірний

Можна випадково вірно відповісти і репетитору. Все одно якщо ти чогось не знаєш, то ти будеш знати, що саме вгадав.

або ти просто запам'ятовуєш послідовність питань і відповідей на них, і при перевірці навіть не дивишся на запитання

Потрібно тоді шукати сервіси, де різна послідовність завдань і достатня їх кількість, щоб дуже рідко бачити одне й те саме. Крім цього, як я вже вище писав, самооосвіта важка тим, що ти одночасно і вчитель і учень, тож ти сам повинен контролювати себе і не робити автоматичних дій, а завжди обдумувати запитання і відповідь на нього.

або тобі кажуть, що є помилка, а чому це помилка - не пояснюють, і замість розуміння, ти просто запам'ятовуєш, що ось так казати - неправильно

Знову ж таки, це вже нюанси самоосвіти - потрібно самому копати відповіді, але в цьому є і плюс - рішення знайдене власноруч в більшості випадків краще запам'ятовується. Крім цього різні сервіси це більше тренажер для відточування певних навичок, а не вчитель, тому потрібно не тільки використовувати програми, але й вивчати граматику.

Мова - це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма національного організування. (Іван Огієнко)

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу -  це його мова. Ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування. (Панас Мирний)

24

Як там можна не бачити своїх косяків, коли там існує лише 2 варіанти - або вірно, або невірно.

Якщо  ви знаєте  де  невірно  то  значить зразу скажете  вірно. Тобто  ви  вже  знаєте мову і нічого не  тре  вчити

.Різні люди по різному сприймають одну і ту саму інформацію, тому різні методи на них також будуть працювати по різному.

Є ще  одна  проблема 99 з ста  сервісів , додатків та  чудодійних методик   - повна лажа.

В тому й полягає суть самоосвіти, що ви сам собі викладач і сам собі учень одночасно.

Цікаво навіщо  існують  школи і  університети. 

Знову ж таки, це вже нюанси самоосвіти - потрібно самому копати відповіді, але в цьому є і плюс - рішення знайдене власноруч в більшості випадків краще запам'ятовується.

Знову ж таки, це вже нюанси самоосвіти - потрібно самому копати відповіді, але в цьому є і плюс - рішення знайдене власноруч в більшості випадків краще запам'ятовується.

Тільки часу  на  це  треба дуже багато.  Це  якби  фізик замість  вивчати  з  підручника   почав  копати  чому земля крутится  навколо сонця

Саммосвітою можна займатися  коли це   хоббі і швидкість отримання і  якість результату  не  важлива..

Путлер капут!

25

а скільки часу займає один урок, і скільки то коштує?

26

Якщо  ви знаєте  де  невірно  то  значить зразу скажете  вірно. Тобто  ви  вже  знаєте мову і нічого не  тре  вчити

Якщо ви знаєте де невірно, то значить що ви знаєте як буде вірно, інакше ви не можете бути впевнені в правильній відповіді. Крім цього, навіть якщо ви будете вгадувати, але під час вгадування будете не просто аби куди тицяти, а думати, то все одно щось запам'ятаєте. Також не потрібно орієнтуватись лише на тести де є вірна відповідь, зараз є з чого вибрати і можна знайти тренажери в яких не буде чітко визначеної правильної відповіді.

Є ще  одна  проблема 99 з ста  сервісів , додатків та  чудодійних методик   - повна лажа.

Ну так не користуйтесь тими 99 :) А взагалі, якщо вам не подобаються сервіси, то це просто не ваше, так буває, в цьому нічого такого немає.

Цікаво навіщо  існують  школи і  університети.

Почитайте біографію, наприклад, Возняка або Ґейтса.

Тільки часу  на  це  треба дуже багато.  Це  якби  фізик замість  вивчати  з  підручника   почав  копати  чому земля крутится  навколо сонця

Досить дивне порівняння. Значить англійську вивчати з підручника це важко і обов'язково потрібен репетитор, а от для вивчення фізики замість репетитора і підручник підійде.

Саммосвітою можна займатися  коли це   хоббі і швидкість отримання і  якість результату  не  важлива..

Самоосвітою потрібно займатись кожен день, навіть якщо користуєшся послугами репетитора.

27 Востаннє редагувалося DimONN (11.06.2018 07:11:37)

Дозволю собі поділитись власним досвідом.
Англійська на перший погляд виглядає безкрайнім океаном, чи навіть безкрайнім болотом. Океаном насправді є лексика, тому треба залишати ii на закуску. Все інше має кінцеву структуру, яку можна опанувати за 2 місяці. Мій власний погляд на "скелет":
1. Вимова. Необхідно знати правила транскріпції, закритий, відкритий склад, дифтонги, вимову окремих звуків, вимова ударних складів, безударних складів. злиття артиклю із словом при вимові, сенс інтонації в реченні, типи інтонаці в залежності від речень. Пам ятати, що та інтонація, яка для нас виглядає дещо перебільшеною. зайвою - для носія мови є абсолютно природною, і навпаки - наша мова без інтонації для нього виглядає монотонною і мертвою. Поцікавтесь різницею між графіком звуку в ударному складі англійської, української і французської (джерело в Інтернеті).
#Ваша англійська не має різнитись від вашої української. Те, що кажуть: вимовляйте простіше - неправда. Мозок буде затрачувати додаткові ресурси для того. щоби спрощувати те, що ви хочете сказати. Тому треба прагнути до того стилю, яким ви спілкуєтесь в реалі. Для цього треба чітко знати наступні розділи граматики, краще записати їх у вигляді лаконічних таблиць.
2. Побудова часів: 16 у Active Voice і 9 у Passive Voice. Намалюйте на А4 кожну схему, з лінійкою. Позначте іменники, дієслова і додаткові члени речення символами. Домоміжні дієслова вказуйте так, як вони є. Не забудьте вказати будови загальних питань, спеціальних питань, заперечення (можна взяти в "Ізраілевич, Качалова").
3. Умовні речення і правила узгодження часу у складних реченнях. Необхідно пам ятати, що англійці традиційно некатегоричні в усній мові і постійно використовують умовні речення для того, щоби бути люб язним, хоча зміст може бути відносно категоричним. Більше того, вони ці умовні речення обривають на половині і тоді складається враження, що вони розмовляють безграмотно. проте це просто означає, що співрозмовник знає контекст і у другій частині речення немає необхідності. Це те, що ускладнює сприйняття усної мови. До речі необхіідно пам ятати, що темп усної мови в середньому в 3 рази швидший за нашу і на сприйняття темпу піде деякий час (" "Ізраілевич, Качалова").
  4. Прислівник, дієприслівник. Це те, чим ми пересипаємо свою мову, але звичайно при вивченні рахується це складною темою і переноситься на кінець курсів. або взагалі відсутнє. Насправді треба зрозуміти типи і варіанти на самому початку. Це те. що дозволить переносити свої думки без зайвої часозатратної трансляції в спрощене ("Петрова").
5. Артиклі. Маленька, але дуже важлива тема. В німецькій, наприклад, це дуже груба помилка - бо артикль визначає відмінок і викодить "твоя моя не розуміть". Артиклі пішли від необхідності: 1) вказати на іменник і 2) конкретизувати предмет. Поки вивчите превила мислено кажіть перед кожним іменником "цей" - "the" або "якийсь" - "а". Це тупо, але призвичаїтесь пізніше. Звичайно перед множиною не використовуйте "а". Артиклі зливаються у мові зі своїм іменником, треба пам ятати (можна взяти в Інтернеті. Мені подобається схема, коли виділяють визначений артикль, невизначений артикль, нульвий артикль. Нульовий виділяють не всі автори, і  структура без нього важча для запам ятовування).
6. Слова, які пожвавлють мову. Quite, just, well і так далі. Типу, як наше "типу". Усна мова пересипана такими словами, які в свою чергу виглядають граматично безглуздими. Зроблено це також для того, щоби не виглядати категоричними роботами. Виписуйте і складіть свій власний список такх слів. Вони пізніше пожвавлять вашу мову (це з власного досвіду сприйняття усної мови, можливо ще десь в Інтернеті про це написано).
#Тобто, якщо з мовою затик і є задача вийти на хороший базовий рівень, то я би взяв Самовчитель Петрової і пройшов від початку і до кінця. З виконанням всіх вправ письмово(!). Там 30 уроків. Можна пройти за 2 місяці.
#Окремо я би кожен день слухав 'BBC Live 5' по дорозі з/на роботу/навчання. Треба пам ятати, про 1) інтонування речення, 2) смисловий склад слова має чітку голосну і наголос, по ньому можна впізнати все слово. 3) безударні склади мають редуковані голосні. Пункт три викликає відчуття, що англійці "зажовують" слова і це є величезною помилкою. Голосні звуки в безударних складах дійсно редуковані, але всі приголосні надзвичайно чіткі. Особливу увагу треба приділити звучанню приголосних, які відсутні в українській. Неправда, що вимова не важлива. Фактично це додатковий бар єр, якщо ви вимовляєте неправильно.
  Таким чином Петрова + BBC це два місяці. Цього вистачить для ділової переписки. Звичайно перевіряйте через онлайн перекладач. Але ваша мова вже не буде примітивною і ви зможете на цей скелет навішувати нескінчену лексику (пам`ятатайте не просто про нові слова, але й словосполучення і сталі вирази, використання слів у переносному значенні). Далі треба підтримувати рівень і використовувати все що є під рукою: розмовні клуби, новини, переписка, форуми, ігри, вчителі, коханки, скайп, фільми, радіо, поїздки, курси врешті решт.

Подякували: PRY1

28 Востаннє редагувалося tim (12.01.2020 17:10:34)

Ця публікація належить Бенні Льюісу – ірландцю, мандрівнику та ентузіасту, одним з його хобі якого є вивчення мов. Саме тому Бенні створив власний блог, в якому ділиться з усіма бажаючими секретами, як можна легко, швидко і безболісно вивчити будь-яку мову, і навіть не одну!
# 1 - Вчіть правильні слова правильним чином
# 2 - Вчіть схожі слова: це ваші друзі в кожній мові
# 3 - Спілкуйтеся на потрібній вам мові щодня
# 4 - Почніть говорити по Skype вже сьогодні

Як вивчити іноземну мову за рекордний час
Вчора був на презентації методики LSQS. Картки, робота в парах, таймер від шахів (обмеження по часу).

29

Мій шлях приблизно такий:
- приблизно з 5 класу спілкувався через pen pal клуб з однолітками-іноземцями, на один листок А4 тоді витрачав близько тижня;
- в виші в звичайній групі з вивчення англійської мав найвищі бали, однак було нецікаво і пішов в спецгрупу, де претендував лише на трійку з плюсом;
- тоді ж з'явився перший комп'ютер, і хоча з інтернетом в ті часи ще було складно (так, "я стар, я супер стар"), однак знайшов в місті прокат фільмів на дисках cd і перемикав на англійську доріжку з англійськими ж субтитрами - вважаю що саме це було найбільшим проривом для мене;
- пізніше інтернет став менш кепським і я знайшов співрозмовників-іноземців по скайпу на сайті italki
- ходив на курси декілька місяців, однак не вважаю що вони мені щось суттєво дали
- якось насмілився і пішов на роботу в американську компанію, ну там вже був весь набір - спілкування по роботі телефоном з американцями з різними акцентами...

¹⁵ Покайтеся, і віруйте в Євангелію! (Від Марка 1:15)
https://replace.org.ua/post/140800/#p140800
Подякували: ping1

30

Додам власне суб'єктивне про існуючу в нас і наразі вкорінену школу англійської... Це в нас спадок від країни, котра вже не існує. Отже, тодішня ціль була дати простолюдинам такий рівень "володіння" іноземною мовою, щоб відбити охоту нюансами граматики на ранніх етапах, а потім навіть у випадку зустрічі з іноземцем толкової розмови би не вийшло. А от представникам спецслужб давали абсолютно інший рівень підготовки, що ґрунтується на "зануренні" у середовище.

З описаного вище (котре суто моє imho, звісно) мій висновок - гнати геть вчителів, котрі ставлять акцент на (1) граматиці за рахунок (2) навику розмовної мови і (3) словникового запасу. Найважливіше - це (2). А щодо (3) - тут треба бути дещо хитрим. Наприклад, якщо в момент розмови на мене напав ступор і я не можу згадати слова "лев", тоді вживати замінник "король джунглів". Ось так коротко.

¹⁵ Покайтеся, і віруйте в Євангелію! (Від Марка 1:15)
https://replace.org.ua/post/140800/#p140800
Подякували: bvn, bebyk, ping3

31

Simple and quick systems of language training" (SQSLT) - "Прості і швидкі системи вивчення мов"

32

nazar.mamchuc написав:

порадьте як можна швидко вивчити англійську мову

Якось на мене напало натхнення і я написав статейку, як почати вчити англійську мову. Може стане в пригоді.

https://uanglos.blogspot.com/2019/11/po … -movu.html

Подякували: leofun01, ping, pluszz3

33

Один з додаткових допоміжних методів - перегляд англомовного телебачення, ютуб, фільмів, відео. Бажано з субтитрами - так ефективніше. Декілька англомовних каналів є на супутниках. Також Смарт ТБ, IPTV, приставки.

34

Швидко вивчити - не означає ефективно) Про це потрібно пам'ятити.
З особистого досвіду можу сказати, якщо вирішите шукати дійсно сильні курси, рекомендую Smart English біля КПІ. Там можна обрати інтенсивний курс, який триває всього 2,5 місяці.
Мене навчили правильно говорити англійською на базові теми за 2 курси з цілковитого початківця!
А ще, у них є фішка: там кожний урок як перформанс! І головними діячами є саме ми,учні, а тічер дуже креативно все розповідає, у нас на уроці міг бути справжній кокос, наче ми відпочиваємо у Домінікані)
там є безкоштовний пробний урок, раджу спробувати, бо це дуже весело, і ще й ефективно))

35 Востаннє редагувалося bebyk (10.03.2020 13:17:35)

akymenko099 написав:

З особистого досвіду можу сказати, якщо вирішите шукати дійсно сильні курси, рекомендую Smart English біля КПІ. Там можна обрати інтенсивний курс, який триває всього 2,5 місяці.
Мене навчили правильно говорити англійською на базові теми за 2 курси з цілковитого початківця!
А ще, у них є фішка: там кожний урок як перформанс! І головними діячами є саме ми,учні, а тічер дуже креативно все розповідає, у нас на уроці міг бути справжній кокос, наче ми відпочиваємо у Домінікані)
там є безкоштовний пробний урок, раджу спробувати, бо це дуже весело, і ще й ефективно))

>репутація 0
>повідомлень 1

Рекламник не палиться.

Подякували: frz, pluszz, leofun013

36 Востаннє редагувалося FakiNyan (10.03.2020 13:44:16)

akymenko099 написав:

тоді я кілька разів на тиждень наче відпочиваю у Домінікані, коли проходжу повз кокоси у супермаркеті
оце я успішний

Подякували: bebyk1

37

FakiNyan написав:
akymenko099 написав:

тоді я кілька разів на тиждень наче відпочиваю у Домінікан, коли проходжу повз кокоси у супермаркеті
оце я успішний

По-заможному

Прихований текст

в АТБшці

38

bebyk написав:
FakiNyan написав:
akymenko099 написав:

тоді я кілька разів на тиждень наче відпочиваю у Домінікан, коли проходжу повз кокоси у супермаркеті
оце я успішний

По-заможному

Прихований текст

в АТБшці

Прихований текст

Насправді в ашані

39

FakiNyan написав:
bebyk написав:
FakiNyan написав:

оце я успішний

По-заможному

Прихований текст

в АТБшці

Прихований текст

Насправді в ашані

Прихований текст

НЕПАТРІОТ

40

Кокоси в Домініканській республіції виглядають не так як в супермаркеті.