21

Re: Як пропатчити прогу?

Як пропатчити прогу?

це чудове питання, бо хто не патчить той москаль, FreeBSD & KDE2 з тих часів ще намікають за це

Подякували: 221VOLT1

22

Re: Як пропатчити прогу?

reverse2500 написав:

Як пропатчити прогу?

це чудове питання, бо хто не патчить той москаль, FreeBSD & KDE2 з тих часів ще намікають за це

Чого-чого? Це ви так прозоро натякнули, що хто поважає чужу працю - москалі? Натякаєте що українці зобов'язані бути бидлом?.. Це вже розпалення ворожнечі за ознакою національності - в ліпшому випадку

23

Re: Як пропатчити прогу?

я не хочу платити не знаючи за що. Якби в них був дійсно тріал в 15 днів, а не тріал з кривою затичкою, то в кінці цього періоду я або забив би на цю прогу, тому що не треба, або придбав, а так, якщо часу 'відчути' її немає, то тут або плати і отримай те, що не треба, або ламай, і щупай, як воно є. А потім і заплатити можна, якщо прога виявиться гідною.
І якщо ви цього всього не розумієте, то можете скинутись і придбати мені ліцензію.
:)

Подякували: leofun011

24

Re: Як пропатчити прогу?

FakiNyan написав:

я не хочу платити не знаючи за що. Якби в них був дійсно тріал в 15 днів, а не тріал з кривою затичкою, то в кінці цього періоду я або забив би на цю прогу, тому що не треба, або придбав, а так, якщо часу 'відчути' її немає, то тут або плати і отримай те, що не треба, або ламай, і щупай, як воно є. А потім і заплатити можна, якщо прога виявиться гідною.
І якщо ви цього всього не розумієте, то можете скинутись і придбати мені ліцензію.
:)

Якщо ви вважаєте прогу такою нікудишньою - не марнуйте на неї - і порушення прав її розробників - свій час.
Більш того, у першому повідомленні ви чітко написали - "Є одна прога, в котрій, через деяких час роботи, починають вилазити повідомлення". Отже взагалі працювати з прогою можна, інакше навряд би ви тримали відкритою недієздатну прогу "деякий час", ге? Отож.

25

Re: Як пропатчити прогу?

це ж не калькулятор, а прога для малювання. Сам процес малювання займає купу часу, можна декілька годин сидіти, і то, цього мало, аби прощупати всі можливості програми і відчути її.
Потрібно один день посидіти, помалювати, потім ще один, і десь через тиждень вже складається враження про неї.
Ви це розумієте?

26

Re: Як пропатчити прогу?

Це ви так прозоро натякнули, що хто поважає чужу працю - москалі?

ні, фраза говорить сама за себе, хто не патчить той москаль, хто нічого не робить для програми той москаль, ломати теж патч, а не ждуть халяви

27

Re: Як пропатчити прогу?

FakiNyan написав:

це ж не калькулятор, а прога для малювання. Сам процес малювання займає купу часу, можна декілька годин сидіти, і то, цього мало, аби прощупати всі можливості програми і відчути її.
Потрібно один день посидіти, помалювати, потім ще один, і десь через тиждень вже складається враження про неї.
Ви це розумієте?

...і ви хочете сказати, що за цей тиждень у вас не знаходиться сил тицьнути "Ок" чи чого там вимагають для продовження роботи? х_х а нехай йому...

28

Re: Як пропатчити прогу?

reverse2500 написав:

Це ви так прозоро натякнули, що хто поважає чужу працю - москалі?

ні, фраза говорить сама за себе, хто не патчить той москаль, хто нічого не робить для програми той москаль, ломати теж патч, а не ждуть халяви

Ломати - злочин. Крапка.
Коли теза має сенс - не має жодної потреби писати стільки невнятного тексту. Чудасія...

29

Re: Як пропатчити прогу?

Lordie написав:
FakiNyan написав:

це ж не калькулятор, а прога для малювання. Сам процес малювання займає купу часу, можна декілька годин сидіти, і то, цього мало, аби прощупати всі можливості програми і відчути її.
Потрібно один день посидіти, помалювати, потім ще один, і десь через тиждень вже складається враження про неї.
Ви це розумієте?

...і ви хочете сказати, що за цей тиждень у вас не знаходиться сил тицьнути "Ок" чи чого там вимагають для продовження роботи? х_х а нехай йому...

я бачу, з вами плідного діалогу бути не може

30 Востаннє редагувалося Lordie (04.06.2016 21:06:25)

Re: Як пропатчити прогу?

FakiNyan написав:
Lordie написав:
FakiNyan написав:

це ж не калькулятор, а прога для малювання. Сам процес малювання займає купу часу, можна декілька годин сидіти, і то, цього мало, аби прощупати всі можливості програми і відчути її.
Потрібно один день посидіти, помалювати, потім ще один, і десь через тиждень вже складається враження про неї.
Ви це розумієте?

...і ви хочете сказати, що за цей тиждень у вас не знаходиться сил тицьнути "Ок" чи чого там вимагають для продовження роботи? х_х а нехай йому...

я бачу, з вами плідного діалогу бути не може

Ви б ще слідчому на таке пожалілись...

Повертаючись до суті. Ліцензійна угода:

1. Paintstorm Studio is a result of the intellectual property of "Paintstorm Studio Developers Team" and is protected by intellectual property laws. You will be able to use "Paintstorm Studio" only within the scope of the current license agreement. In case you do not agree to the terms set forth, please do not use or download or store "Paintstorm Studio".
[...]
3. "Paintstorm Studio" is not a freeware software. There are certain limitations in the evaluation copy which will not be present in the registered version. Please see below for the license agreement for the registered version. If you find this program useful and want to use all of its features, you must make a registration payment. This registration fee will license one or more copies of user licenses.
[...]
5. "Paintstorm Studio" and the accompanying files should not be reverse-engineered, disassembled, decompiled etc.

Що ви натисли? Правильно, "I accept the agreement". Подальші претензії - від лукавого

Подякували: Djalin, raxp, 221VOLT, 0xDADA11C74

31

Re: Як пропатчити прогу?

То як мені знайти адресу, по котрій висит функція, що викликає затичку?
Я поки що ставлю api monitor, гадаю, що там штука має допомогти

Подякували: leofun011

32

Re: Як пропатчити прогу?

Lordie написав:
reverse2500 написав:

ні, фраза говорить сама за себе, хто не патчить той москаль, хто нічого не робить для програми той москаль, ломати теж патч, а не ждуть халяви

Ломати - злочин. Крапка.
Коли теза має сенс - не має жодної потреби писати стільки невнятного тексту. Чудасія...

Слово "ломати" можна використовувати у відношенні фізичних об'єктів. Воно беззмістовне відносно програмного коду, файлів і будь-якої інформації.
Поняття "злочин" основане на понятті "зло", яке є абсолютно суб'єктивним. В природі не існує зла і не існує злочину, люди придумали їх для себе, щоб абстрактно описати ставлення осіб до певних дій.

Подякували: FakiNyan, 221VOLT2

33

Re: Як пропатчити прогу?

В природі не існує зла і не існує злочину

Власне, у природі й програмування якось не багато... що робить апелювання до природи трохи химерним на форумі програмістів, еге ж?

Подякували: leofun011

34

Re: Як пропатчити прогу?

відбій, воно глюче і не робе разом з lazy nezumi

35

Re: Як пропатчити прогу?

Lordie написав:

В природі не існує зла і не існує злочину

Власне, у природі й програмування якось не багато... що робить апелювання до природи трохи химерним на форумі програмістів, еге ж?

Вірно, в природі немає програмування, це слово люди теж придумали, щоб якось описати те чим вони займаються. Зате в природі є люди, які сидять біля обчислювальних машин, клацають по пристроях вводу і обробляють інформацію з пристроїв виводу.

36

Re: Як пропатчити прогу?

FakiNyan написав:
Lordie написав:
FakiNyan написав:

та то все фігня видумана маркетологами, аби бидло платило тоді, коли може взяти задарма
типу як з айфоном - якщо є айфон, значит кращий за інших

Точняк. Так само як і ота фігня усіляка з 10-ма заповідями і т.д. - фігня видумана маркетологами аби бидло вважало, що є щось поганому у тому аби вас вбити, коли насправді то цілком собі файно, ге?

то ви прірівнюєте обхід кривої затички до вбивства людей? чи може айфон для вас - це біблійський артефакт?

взагалі там є чітке - не кради

вам було б прижмно якби замовник не оплачував роботу?

37

Re: Як пропатчити прогу?

красти - це коли ви забираєте оригінал чогось, тобто спочатку воно було в одних людей, а потім у вас
а я в них нічого не краду, я копіюю, всі права на прогу залишаються в них, і я не зможу продавати її, чи видавати за свою

Подякували: leofun011

38

Re: Як пропатчити прогу?

leofun01 написав:
Lordie написав:
reverse2500 написав:

ні, фраза говорить сама за себе, хто не патчить той москаль, хто нічого не робить для програми той москаль, ломати теж патч, а не ждуть халяви

Ломати - злочин. Крапка.
Коли теза має сенс - не має жодної потреби писати стільки невнятного тексту. Чудасія...

Слово "ломати" можна використовувати у відношенні фізичних об'єктів. Воно беззмістовне відносно програмного коду, файлів і будь-якої інформації.
Поняття "злочин" основане на понятті "зло", яке є абсолютно суб'єктивним. В природі не існує зла і не існує злочину, люди придумали їх для себе, щоб абстрактно описати ставлення осіб до певних дій.


ви помиляєтесь

Зло́чин — злодіяння, злий вчинок з точки зору тієї чи іншої системи цінностей, людини, групи людей, чи людства в цілому. Людину, яка чинить злочин, називають «злочинець».

Злочином є передбачене Кримінальним кодексом України суспільно небезпечне винне діяння (дія або бездіяльність), вчинене суб'єктом злочину.

У законодавстві України злочин (кримінальне правопорушення) — передбачене кримінальним законом суспільно-небезпечне винне діяння (дія чи бездіяльність), вчинене суб'єктом злочину (ч. 1 ст. 11 Кримінального кодексу України).

у даному випадку ми маємо

Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку

39

Re: Як пропатчити прогу?

FakiNyan написав:

красти - це коли ви забираєте оригінал чогось, тобто спочатку воно було в одних людей, а потім у вас
а я в них нічого не краду, я копіюю, всі права на прогу залишаються в них, і я не зможу продавати її, чи видавати за свою


а все ж от написали ви проект а замовник каже - нє я нічого не заплачу - всі права лишаються у вам а я буду користуватись безкоштовно - як назвати таке?

40

Re: Як пропатчити прогу?

FakiNyan написав:

красти - це коли ви забираєте оригінал чогось, тобто спочатку воно було в одних людей, а потім у вас
а я в них нічого не краду, я копіюю, всі права на прогу залишаються в них, і я не зможу продавати її, чи видавати за свою

Ми можемо багато чого на це відповісти, але заощадимо масу часу та зусиль, бо розумні люди вже зробили це за нас.

Подякували: leofun011