181

Re: Тема для розмов

Hanter написав:
FakiNyan написав:
Hanter написав:

Я теж на таких магазах часто замовляю різні дрібниці.

і як воно взагалі?

Якщо не враховувати час доставки, то супер.
Головне правильно вказати адресу, а все решта - дрібниці.

ну я все на інгліші писав, типу Ukraine, Zhitomir

Re: Тема для розмов

FakiNyan написав:

ну я все на інгліші писав, типу Ukraine, Zhitomir

Я коли замовляю на новому магазині, з самого початку замовляю якусь недорогу річ, до 5$, і дивлюся, чи прийде чи ні. Якщо прийде, замовляю далі.

183

Re: Тема для розмов

Чуйте, а чому, якщо по тєліку показують рекламу якусь, і в цій рекламі фігурує комп'ютер, чи там сайт якийсь показують, то, якщо це комп, то від apple, а якщо сайт показують, то видно, що це арбузер safari від apple? Не пригадую, щоб десь фігурували шиндовси або лінупси

184

Re: Тема для розмов

Виндовс був в рекламі Windows 8

Подякували: incred1

185

Re: Тема для розмов

Singularity написав:

Виндовс був в рекламі Windows 8

да ви шо!

186

Re: Тема для розмов

ну так
там ще Lenka була.

187

Re: Тема для розмов

Singularity написав:

ну так
там ще Lenka була.

то ваша знайома чи що???

188

Re: Тема для розмов

Singularity написав:

ну так
там ще Lenka була.

Ця?

189 Востаннє редагувалося Invader (07.11.2013 13:22:25)

Re: Тема для розмов

Чуйте, а чому, якщо по тєліку показують рекламу якусь, і в цій рекламі фігурує комп'ютер, чи там сайт якийсь показують, то, якщо це комп, то від apple, а якщо сайт показують, то видно, що це арбузер safari від apple? Не пригадую, щоб десь фігурували шиндовси або лінупси

Бо красиво? Або у тих хто займається пост-продакшином чи створює всілякі ефекти їхня продукція користується популярністю? А може це хитрі рекламщики грають на асоціаціях і  пихають її в рекламу бо є стереотип що надкусан це стильно, модно, молодежно?

PS Все таки ноути від надкусана виглядають як мінімум незвично на фоні чорних квадратів. Реклама має бути крутою і красивою.

190

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Чуйте, а чому, якщо по тєліку показують рекламу якусь, і в цій рекламі фігурує комп'ютер, чи там сайт якийсь показують, то, якщо це комп, то від apple, а якщо сайт показують, то видно, що це арбузер safari від apple? Не пригадую, щоб десь фігурували шиндовси або лінупси

Бо красиво? Або у тих хто займається пост-продакшином чи створює всілякі ефекти їхня продукція користується популярністю? А може це хитрі рекламщики грають на асоціаціях і  пихають її в рекламу бо є стереотип що надкусан це стильно, модно, молодежно?

PS Все таки ноути від надкусана виглядають як мінімум незвично на фоні чорних квадратів. Реклама має бути крутою і красивою.

ну не знаю...

191

Re: Тема для розмов

У зв'язку з особливостями поточного рушія форуму - додаю сюди:

http://replace.org.ua/topic/1889/

192

Re: Тема для розмов

вже пройшов майже місяць, а про джгутика нічо не чути...
btw, як вам моя ава? :3

193

Re: Тема для розмов

Якого сайт-злодій спершу завантажує затребувану сторінку а потім завантажує іншу сторінку де написано JavaScript and Cookies need to be supported in order to use the site.  (JavaScript and Cookies я спеціально вимкнув)?

194

Re: Тема для розмов

Invader написав:

Якого сайт-злодій спершу завантажує затребувану сторінку а потім завантажує іншу сторінку де написано JavaScript and Cookies need to be supported in order to use the site.  (JavaScript and Cookies я спеціально вимкнув)?

"Якого" в сенсі "чому?", бо - Big Durov is watching you!

195

Re: Тема для розмов

Так. А книжка смуток наганяє.

196

Re: Тема для розмов

бгг

Прихований текст

http://не-дійсний-домен/5Kehz.jpg

197

Re: Тема для розмов

А чого в сайт-злодій  можна переглядати фотографії і альбоми навіть тих користувачів сторінки яких приховані навіть не заходячи в систему (потрібно знати адресу картинки чи альбому)? Це ж не чиясь помилка?

198

Re: Тема для розмов

Альбоми можуть бути закриті, фотографії по прямому посиланню доступні. Чого хз - питайте у власника мережі. Це так фішка.  Картинки доступні по прямому посиланню завжди так як вони не видаляють їх з дисків =)

199

Re: Тема для розмов

В зв’язку з дописом Как видят рекламу американцы на dpk.com.ua. У мене виникло питання чи не ріже слух  всіляким англомовним всі ці назви на кшталт ХКоробка, операційна система Вікна, уТелефон (чи яТелефон), блокнот, коли мають на увазі портативний персональний комп’ютер (ніби так називаються  notebooks)?

200

Re: Тема для розмов

як на мене все норма і нікому вуха не ріже)